Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nocne Wilki

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Nocne Wilki

Postprzez Grego » piątek, 28 sie 2015, 14:27

Czyżbyś sugerowała że nasze media nie są wolne? :wink:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nocne Wilki

Postprzez Pyramide » piątek, 28 sie 2015, 14:49

Wolne są ale zakłamane i szybko dopasowujące się do lizania nowej d...... zgodnie z jej linia partii. /jak w PZPR/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nocne Wilki

Postprzez Grego » piątek, 28 sie 2015, 15:02

Jeżeli gremialnie liżą jedną d... to nie są wolne, bo musi istnieć jakiś mechanizm, co je do lizania tej a nie innej d... przymusza.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nocne Wilki

Postprzez Pyramide » piątek, 28 sie 2015, 15:49

Grego wiele spraw wpływa na lizanie nowej d.... np.reklamy,dystrybucja czy nawet miejsce w samolocie do Tallina czy Berlina
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nocne Wilki

Postprzez Grego » sobota, 29 sie 2015, 06:47

Też mi się tak wydaje. A jak widzę np reklamę PHZ, ZUS albo Azotów to nawet więcej niż wydaje. Najwyższy czas na radykalne zmiany w konstytucji co nie Pyramide? :wink:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nocne Wilki

Postprzez Pyramide » niedziela, 1 maja 2016, 13:17

Oszołomstwo
znowu nie wpuszczono Nocnych W do Polski. 7 motocyklistów z jedną dama i "Zagrożenie ładu i bezpieczeństwa" (http://www.tvn24.pl)
Powinni wreszcie /sorry / Ruscy pokazać nam jak się reaguje na takie idiotyzmy i np niet wjazdu na wszelkie uroczystości do Smolenska i Katynia
Ktoś się musi wreszcie obudzić i ktoś zareagować
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości