Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czy nowy BKS z nowym sponsorem ma szanse na mistrzostwo ?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez paweL » poniedziałek, 4 wrz 2006, 11:12

W sumie jakiś wybitnych zakupów nie było.
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez test » poniedziałek, 4 wrz 2006, 13:17

jak to czy ma szanse ?? :)
test
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez PutSmileOnMyFace » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:29

Na Mistrzostwo w co? W piłkę nożną ?? :)
Bo siatkówce to zawsze będziemy się liczyć w walce o najwyższe trofea
Ostatnio edytowano poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:30 przez PutSmileOnMyFace, łącznie edytowano 1 raz
PutSmileOnMyFace
użytkownik
 
Posty: 436
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez MSZ » wtorek, 5 wrz 2006, 13:54

Mam nadzieję, ze zakupy były trafione. Nie chodzi o nazwiska lecz stworzenie drużyny. Przede wszystkim doskonałym posunięciem jest powrót Moniki Smak. To dobra rozgrywająca, o niebo lepsza niż Skorupa. Rywalizacja z Sadurek może przynieść tylko plusy. A co do laurów - myślę, że to nie jest jeszcze zespół na mistrzostwo, ale brąz jest w zasięgu ręki.
Avatar użytkownika
MSZ
użytkownik
 
Posty: 981
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez rwaligora » wtorek, 5 wrz 2006, 16:33

Jeżeli chodzi o piłke to niewiem patrząc jak teraz gra bks i podbeskidzie to coś mi się wydaje że pomysł pana prezydenta jest bardzo na czasie. Chyba lepiej mieć jedną drużynę grającą 2/3 lidze niż dwie grające jedna w 3 lidze a druga w IV/V lidze pisze że V bo teraz jest reorganizacja i może się tak stać że BkS spadnie chociaż nie życzę mu tego ale różnie to bywa
rwaligora
użytkownik
 
Posty: 46
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez basianek » czwartek, 7 wrz 2006, 07:13

Mam nadzieję. Może wreszcie zacząłbym na mecze chodzić:)
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez KONRAD.BB » niedziela, 24 wrz 2006, 17:54

Trudne pytanie czy BKS ma szanse ma mistrzostwo Polski. Na medal ma szanse ale czy mistrzostwo tego nie wiadomo. Kiedy nastał okres transferowy Grupy Kęty jeszcze w klubie nie było. Gdyby byli kilka miesięcy wcześniej to byłaby szansa na skompletowanie lepszego składu. Po za tym na naszą ligę taki budżet wystarczy inaczej to się ma do rozgrywek w europejskich pucharach. Tutaj sponsor musiałby dołozyć dodatkowy milion złotych bo BKS za bilety niewiele zarobi. Mam nadzieję, że po 4 latach sponsor przedłuży umowę z BKS o kolejne 4-5 lat ale ważne jest jedno. Moze nie w tym ale przez kolejne 3 lata czyli od sezonu 2007-08 do 2010r. Nasze siatkarki muszą zdominować ligę. Wiadomo jacy są nasi sponsorzy, jeden nieudany sezon i... a teraz jest taka sytuacja że nawet Winiary Kalisz czy Muszyna naszym nie podskoczy ( budżet klubu ) tak więc jest szansa że siatkarki BKS pójdą śladami, Lotosu Gdynia , Montexu Lublin czy Prokomu Trefl Sopot.
Dobra poltyka transferowa, zdrowie siatkarek i.... jazda z nimi..... !
KONRAD.BB
użytkownik
 
Posty: 32
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez Royal » środa, 27 wrz 2006, 15:02

Trzymam kciuki z dziewczyny z Aluprofu. Niech pokażą, że stać je na walkę o pierwsze miejsce w żeńskiej siatkówce:)
Avatar użytkownika
Royal
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez wuzel » czwartek, 28 wrz 2006, 05:14

Przepraszam fanów żeńskiej siatkówki ale jak widzę te mecze to mam wrażenie że akcja dzieje się na plaży :) Kiedyś bardzo często chodziłem oglądać mecze BKS-u ( kto pamięta Rozpiórską, Różańską? ) następnie wybrałem się na II ligowy męski BBTS i czar prysł. Męska jest zupełnie inną grą z jednym tylko wyjątkiem. Walory estetyczne nie są do porównania :)
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez bohumil » poniedziałek, 4 gru 2006, 13:19

A co myślicie o modernizacji hali. Z jednej strony fajnie, że ją rozbudowali, a z drugiej jak już podjęli się przebudowy, to mogli tak zaprojektować nową część, żeby nie było tych słupów na środku. Na pewno znalazłyby się jakieś rozwiązania architektoniczne, może ciut droższe, ale to przecież inwestycja na lata...

Pierwszy mecz z Gwardią 3:1. Gratuluję!!!
bohumil
użytkownik
 
Posty: 210
Na forum od: 31 paź 2006, 11:31


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości