Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pyramide » środa, 11 lis 2015, 19:42

Co sie dziwisz takim mlokosom skoro niby dorosly i powazny Grego pisze takie bzdury o jakis awansach za cos tam do czego nie dali sie policjanci namowic.Grego jak juz to takie cos robili i ew robia tacy o ktorych ty nie masz i nigdy nie bedziesz mial pojecia i wiedzy.Te hasla tylko swiadcza o tym ze to byl marsz Narodowcow z domieszka ludzi poważnych,ktorym faktycznie blisko do tradycji wolnosciowych.Dobrze ze bylo spokojnie wreszcie ale to nie jest patriotyzm.Moze czas aby w Anglii wolać Anglia dla Anglikow.Albo pilnie wracać do Polski.Prawda jest ze im mniej widocznej policji na wszelkich imprezach tym bezpieczniej.Przyklad nasze mecze pań na halii od lat.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Nebelwerfer » środa, 11 lis 2015, 20:00

No nie wiem. Jak widzisz policjanta na ulicy, to wyciągasz z torebki kominiarę i łapiesz za płytę chodnikową? Mi się wydaje, że jak ktoś idzie świętować niepodległość kraju, to nijak atakowanie policjantów czy mediów się z tym nie zgrywa. W drugą stronę podobnie - po co policjanci mieliby ich prowokować i pałować? Bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że to ta zabiedzona mentalnie warstwa społeczna - kibole, dresy, skini ma swoje "porachunki" do wyrównania i wykorzystuje takie eventy, żeby trochę poszumieć. Jakby to był wystarczająco liczny marsz, np. w obronie ogródków działkowych, też pewnie jakiś taki "patriota" by się przypałętał.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 11 lis 2015, 20:50

Santos napisał(a):To taki Adam patrzący na ta obłudę, szujostwo,włażenie do du.... i brak obiektywizmu.
TVP mówi, że było «spokojnie». Ani słowa o tym, że wybrzmiały hasła, które już kiedyś doprowadziły do tragedii. W mediach też idzie 'nowe'


Dalej cię kłuje że nikt się nie lał tak jak rok temu, jak dwa lata temu i jak trzy lata temu? Nie było rozróby więc Santos nie może napisać - a mówiłem że będzie zadyma. Nie udało ci się święto co?

Santos napisał(a):A jak ja w MPK 'siedziałem' podczas strajków i później to ty pewnie sra.... ze strachu w gacie /polaczku/ specu od popiołu.


No i co ja mam tobie powiedzieć? Trzeba było wstać zamiast siedzieć to byś więcej widział przez okno.
Jaki to ma związek z dzisiejszym marszem?

Santos napisał(a):Poczekaj to nie koniec marszu,za chwile będzie ciemno.


Kiedy masz urodziny?
Kupimy takie cudo http://data2.cupsell.pl/upload/generato ... 1b01cfe74c
Ostatnio edytowano środa, 11 lis 2015, 22:15 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 11 lis 2015, 21:24

Nebelwerfer napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=J78OhJtcvy0
od 1:29
Co ci ludzie mają we łbach...


Znasz tych "artystów"? Masz pewność że byli tam przypadkiem?
Nie bronię ich bo nie wyglądają dobrze ale wiem też że media pokazują to co chcą i tak jak chcą. W końcu to one kreują rzeczywistość.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » środa, 11 lis 2015, 22:06

Gdzie jest 20 tysięcy ludzi tam i buc się trafi. Na naszym forum jest mniej a też się trafi cymbał co chce islamistów w Polsce.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Santos » czwartek, 12 lis 2015, 06:54

Panie K /Adaś/
Kiedy masz urodziny?
Kupimy maseczkę przeciw smogową i sito żebyś popiół, który spożywasz przesiewaj.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Wojtke » czwartek, 12 lis 2015, 06:57

W serwisach głównego ścieku już cisza po Marszu i nie mogę znaleźć co ci ludzie takiego okropnego skandowali, że wczoraj się "redaktorzy" tak burzyli, ba! nawet bul się uaktywnił.

Jak ktoś pisze na forum o tych skandowanych hasłach "mowy nienawiści" to proszę o podawanie przykładów :) Osobiście po południu przeglądnę dokładniej internet w tym celu.

Polska dla Polaków - od dziś na salonach będzie uchodzić za nieprzyzwoitość, szerzenie faszyzmu czy jak?
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 12 lis 2015, 07:15

Santos napisał(a):Panie K /Adaś/
Kiedy masz urodziny?
Kupimy maseczkę przeciw smogową i sito żebyś popiół, który spożywasz przesiewaj.


Jak nie stać cię na lepszą ripostę niż tylko papugowanie w stylu Pyrci to może lepiej milcz.

Wojtke napisał(a):Polska dla Polaków - od dziś na salonach będzie uchodzić za nieprzyzwoitość, szerzenie faszyzmu czy jak?


To Ty nie wiesz że takie hasła są obraźliwe wg co poniektórych fanów "przyzwoitości" ? Wypada ich spytać dla kogo Polska ma być jak nie dla Polaków? I nie mam tu absolutnie na myśli gonienia z naszej ziemi innych nacji lecz tylko i wyłącznie to że Państwo Polskie powinno być stworzone tak aby nam, Polakom żyło się tutaj normalnie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Santos » czwartek, 12 lis 2015, 07:39

Polska dla Polaków hasło fajne.
Londyn dla Londyńczyków,Rosenheim dla polaków kupujących tam stare auta,Bielsko dla Bielszczan czyli precz z wszystkimi inwestorami i budowlańcami np.Fiata, Unia be ale fundusze od nich już cacy.Polska bez baz amerykańskich ale ma nas bronić.Procesje wokół Sejmu z różańcem obowiązkowe.Sportowcy u nas tylko Polacy.
To tylko kilka przykładów naszej zaściankowości i bezsensownej siły w gardle.Pozamykajmy jeszcze granice,zerwijmy stosunki z sąsiadami.Młodzi na pewno to zaakceptują.KK da kasę obywatelom na przeżycie.
To będzie Polska marzeń. /dla idiotów/
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 12 lis 2015, 08:06

Santos uprawiasz nadinterpretację. Była jeszcze druga część tego hasła ale o niej zapomniałeś.
Pytanie: Specjalnie czy z niewiedzy?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Santos » czwartek, 12 lis 2015, 08:37

Pewnie że znam drugą część ale jakoś nie potrafię tego zinterpretować. Zrób to ty,napisz jak to widzisz i czujesz. Może młodzi wyciągną z twoich przemyśleń jakieś wnioski i zaczną nagle masowo wracać lub porzucą ostatnio lansowaną myśl o szybkim wyjeździe.Może obywatele zaczną ściągać do Polski swoje oszczędności.Powinno tak być.
Hasła w stylu odbudowujemy Śląsk,czy Warszawę raczej nie chwycą.Może masz w zanadrzu inne.
Czas na realne posunięcia a nie cd. populizmu.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » czwartek, 12 lis 2015, 09:14

Pan Kazimierz napisał(a):Wypada ich spytać dla kogo Polska ma być jak nie dla Polaków?
Skończ z tą mowa nienawiści! :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 12 lis 2015, 09:16

Grego napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Wypada ich spytać dla kogo Polska ma być jak nie dla Polaków?
Skończ z tą mowa nienawiści! :lol:


Zaczyna się: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 93756.html

"- Hasło "Polska dla Polaków" jest sprzeczne z art. 1 Konstytucji RP, który mówi, że "Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli". Nie możemy w sposób demonstracyjny lekceważyć tego co mówi konstytucja - oceniła Płatek (http://www.tvn24.pl)"

ehhh profesory profesory :)
Ostatnio edytowano czwartek, 12 lis 2015, 09:24 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 12 lis 2015, 09:17

Santos napisał(a):Pewnie że znam drugą część ale jakoś nie potrafię tego zinterpretować. Zrób to ty,napisz jak to widzisz i czujesz. Może młodzi wyciągną z twoich przemyśleń jakieś wnioski i zaczną nagle masowo wracać lub porzucą ostatnio lansowaną myśl o szybkim wyjeździe.Może obywatele zaczną ściągać do Polski swoje oszczędności.Powinno tak być.
Hasła w stylu odbudowujemy Śląsk,czy Warszawę raczej nie chwycą.Może masz w zanadrzu inne.
Czas na realne posunięcia a nie cd. populizmu.



"Polacy dla Polski" - serio nie potrafisz? Santos proszę cię.
Realne posunięcia to chyba wykonać musi rząd a nie PK :) Ja to sobie mogę np. poprzesuwać meble w domu i to jeszcze jak mi żona pozwoli :P
Przecież Bronek powiedział że mamy złoty wiek więc chyba jest bardzo bardzo dobrze więc po co zmiany?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » czwartek, 12 lis 2015, 09:27

Płatek to jest temat na osobny watek. Ona regularnie próbuje pobić rekord głupoty w debacie publicznej. Nie do końca rozumiem po co, bo sama go ustanowiła tezą, że dzietność w związkach homoseksualnych jest wyższa niż wśród hetero.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości