Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 12 lis 2015, 20:06

Nebelwerfer napisał(a):Zawsze ekspercko obczajałeś ilość kobiet i dzieci na fotkach emigrantów, ufam, że również odsetek kibolstwa/narodowego radykalizmu jesteś w stanie zmierzyć na dowolnie obszernym materiale zdjęciowym.
.


Tak bo o ile potrafię ze zdjęcia odczytać kto jest kobietą, kto jest dzieckiem a kto facetem w sile wieku (bo w sumie każdy to potrafi) to za chiny ludowe nie potrafię odczytywać ze zdjęcia poglądów ludzi. Jeśli Ty potrafisz to chyba przydasz się naszym służbom bo z tego co wiem do rzadka zdolność.

Nebel podsumowując: jaki procent uczestników marszu stanowili kibole?
Ostatnio edytowano czwartek, 12 lis 2015, 20:08 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 12 lis 2015, 20:07

Anke napisał(a):Ten marsz powinien nazywać się Ból Dupy.


To chyba lepsza nazwa dla parady gejów. Tak sądzę.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Anke » czwartek, 12 lis 2015, 20:12

Pan Kazimierz napisał(a):
Anke napisał(a):Ten marsz powinien nazywać się Ból Dupy.


To chyba lepsza nazwa dla parady gejów. Tak sądzę.



Nie, to zdecydowanie najlepsza nazwa dla twojej migreny.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 12 lis 2015, 20:13

Anke napisał(a):Nie, to zdecydowanie najlepsza nazwa dla twojej migreny.


Nie sądzę.
Pisz na temat proszę.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Anke » czwartek, 12 lis 2015, 20:23

A proś, ale najpierw wytycz kierunek na temat, podążę. Byle nie w anusa jakiegoś geja.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Grego » piątek, 13 lis 2015, 06:23

Anke zaś swoje wizje starej nimfomanki. :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 13 lis 2015, 09:12

Pan Kazimierz napisał(a):Nebel podsumowując: jaki procent uczestników marszu stanowili kibole?

100. I wszyscy są trwale bezrobotni oraz żądni zasiłków. Jak emigranci.

A na poważnie: to Ty twierdzisz, że karki, kibole i narodowcy stanowili tam mniejszość. Zdjęcia i relacje uczestników/obserwatorów mówią co innego. Jeżeli nie masz niczego na potwierdzenie tezy na marginalny udział kiboli i innych syfiarzy, to po prostu to przyznaj, zamiast oczekiwać ode mnie, że Ci zaraz na kolorowych wykresach przedstawię procentowy rozkład cukru w cukrze.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lis 2015, 09:27

Nebelwerfer napisał(a):
A na poważnie: to Ty twierdzisz, że karki, kibole i narodowcy stanowili tam mniejszość. Zdjęcia i relacje uczestników/obserwatorów mówią co innego. Jeżeli nie masz niczego na potwierdzenie tezy na marginalny udział kiboli i innych syfiarzy, to po prostu to przyznaj, zamiast oczekiwać ode mnie, że Ci zaraz na kolorowych wykresach przedstawię procentowy rozkład cukru w cukrze.


Wskaż w której swojej wypowiedzi postawiłem taką tezę? Gdzie twierdzę że kibole i reszta stanowili tam mniejszość?
Jeśli nie stawiałem takiej tezy ( a nie stawiałem jej ) to po prostu to przyznaj.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 13 lis 2015, 10:09

Swoją drogą był spokój, bez bijatyk ale za to doczepiliście się narodowców jak gów... buta. Jaki procent pochodu stanowili wiecie??? 10%???? 20%??? Ile?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lis 2015, 10:19

Nebelwerfer napisał(a):
Swoją drogą był spokój, bez bijatyk ale za to doczepiliście się narodowców jak gów... buta. Jaki procent pochodu stanowili wiecie??? 10%???? 20%??? Ile?


Gdzie teza? Bo ja tu stawiam pytanie. Swoją drogą m.in do Ciebie :)
Później je powtarzam. Odpowiedzi brak.

Po prostu przyznaj że tezy takiej nie stawiałem.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 13 lis 2015, 10:44

Pytania w kontekście tezy o "uczepieniu się biednych narodowców" brzmiały jak jest uzasadnienie - że my się czepiamy, a tu narodowców na marszu narodowców jakieś 5-10-20%, nie wiesz ile, ale mało.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lis 2015, 10:53

Pan Kazimierz napisał(a):
Ponawiam pytanie : tych kiboli tam było 10, 20 czy 105 % ? Bo mam wrażenie że nikogo więcej tam nie było.


105% to już nie jest tak mało?

Nebel nie stawiałem takiej tezy. Pytałem was ilu ich było skoro tak wam przeszkadzali.
Koniec wciskania kitów.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 13 lis 2015, 13:43

No to w takim razie źle Cię zrozumiałem. Zresztą, jakie to ma znaczenie czy było ich 17,5%, czy 46,2%? Impreza jest robiona pod nich, na ich warunkach, czyli ryki, petardy, race i szukanie okazji do dymu.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Wojtke » piątek, 13 lis 2015, 20:17

Pisaliście, że w innych krajach obchodzi się święta narodowe w zaciszu domu z kieliszkiem w ręku. Ale skąd wiecie, że ci tam nie patrzą na to co się dzieje u nas z podziwem. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dużo krajów w Europie nie ma w swoim kalendarzu święta tak wielkiej wagi.
Osobiście zdecydowanie wolę huki wystrzałów, race od stukania się kieliszkiem - przynajmniej wiadomo, że coś się dzieje ważnego, że coś chcemy pamiętać, upamiętnić i oddać hołd. Brakuje mi tam serii salw honorowych. Jeśli mamy coś świętować to powinniśmy to robić.
Oczywiście, że na marszu są młokosy, oczywiście że są kibole co przyjeżdżają z chęcią rozruby,oczywiście, że tłum zachowuje się inaczej niż jednostka, to znaczy, że łatwiej go sprowokować/wywołać panikę/rozbawić itp. ale do hu..a są tam ludzie którzy mają swoje cele, ambicje i wartości; którzy chcą czegoś więcej ponad kieliszek i telewizor.

Tu znalazłem transmisję z Marszu, choć niektórych mogą zacząć parzyć stopy/oczy ;) To tak apropo, bo zastanawialiście się jacy ludzie tam idą: https://www.youtube.com/watch?v=_KgNqYOdIxA#t=2753 wrzucam w ciemno, całości nie widziałem.
Na początku Winnicki wyjaśnia o co chodzi z hasłem głównym.

I jeszcze hasło:
Polska dla Polaków. Polacy dla Polski
Za czasow Dmowskiego i do 2 wojny swiatowej byly trzy definicje na okreslenie relacji do panstwa i narodu.
1. Patriotyzm – miłość do własnego kraju.
2. Nacjonalizm – miłość do własnego narodu.
3. Szowinizm – skrajna, wypaczona wersja nacjonalizmu, stawiająca swoją nację ponad innymi i gardząca innymi narodami.

Jak widać hasło w całości, jeśli początek zahacza o nacjonalizm, to druga część jest powrotem do czystego patriotyzmu.
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Nadprzyrodzone zjawisko na marszu niepodległości

Postprzez Pyramide » piątek, 13 lis 2015, 20:38

No to szanowni dyskutanci.
-kto wie ile autokarów z Bielska-B wyjechało na marsz
-jakie grupy,organizacje były w tych autokarach
-kto nawoływał do wyjazdu
-kto był przywódcą/organizatorem/ojcem duchowym tych grup
-czy policja brała udział w zabezpieczenie tego wyjazdu.
Po co dyskutować o czymś na podstawie newsów z mediów,szukać na Yt . Lepiej skupić się na naszym mieście.
Kto zna odpowiedzi na te pytania musi również wiedzieć kto był zdecydowana większością na marszu.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron