Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Sheena » poniedziałek, 21 gru 2015, 04:17

Grego - zupełnie wprost i szczerze, nie mam siły komentować słowo po słowie, więc się wstrzymam, bo po całym tygodniu z tzw . świątecznym jarmarkiem czuję, że zamiast mózgu mam gąbkę. Zaskoczyłeś mnie, to przyznam. Twoje wyczucie ironii lubię nie od dziś, ale wspiąłęś się krok wyżej, gratuluję. Do błędów zawsze się przyznaję-nawet mój ateizm zakłada margines błędu, nie jestem wszechwiedząca, mylić mogę się zawsze, więc jeśli jakikolwiek bóg czy też Bóg istnieje, to wszem i wobec oświadczam, że się myliłam i niestety moja strata. Tak po krótce, poglądy mamy dużo bliższe niż nam się wydaje, tudzież niż można ogólnie do tej pory można było wnieść tezy, że tak jest, albo ja coś przeoczyłam-też możliwe. Nadarzy się kiedyś okazja to temat rozwiniemy bądź nie. Działalność literacką przewiduję na emeryturze, której pewnie nie dożyję, więc pozostaje forum BB, póki mnie nie zablokują lub inne okoliczności nie sprawią, że zarzucę używanie pisemnej formy języka publicznie. Co do powszechnego obwieszczania blokad drogi w postaci pochodów/pielgrzymek/marszów/przemarszów/przejść/spacerów w kolumnie katolików, komunistów, rasistów, kibiców BKS, zwolenników KOD a i ateistów także, o takiej długości zdania nie zmieniam. Wypadek wypadkiem, zdarzyć się może w każdej chwili. Ale blokada na całej długości ulicy to nie wypadek. Przemarsz ul. Wyspiańskiego, która i tak jest zwężona przez sznur samochodów z jednej strony też nie do końca przemyślana. Tak jak jako agresję traktuję każdą NACHALNĄ i ZAKŁÓCAJĄCĄ i WYMUSZAJĄCĄ zwyczajanie i narzucające cokolwiek funkcjonowanie działalność. Bez względu na to jakiej ideologii czy wiary dotyczy. Wesołych Świąt, tak czy tak, prawie każdy je obchodzi. Łącznie z ateistami, poganami i Żydami.
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 21 gru 2015, 07:36

Sheena napisał(a): Ale blokada na całej długości ulicy to nie wypadek. Przemarsz ul. Wyspiańskiego, która i tak jest zwężona przez sznur samochodów z jednej strony też nie do końca przemyślana. Tak jak jako agresję traktuję każdą NACHALNĄ i ZAKŁÓCAJĄCĄ i WYMUSZAJĄCĄ zwyczajanie i narzucające cokolwiek funkcjonowanie działalność.


Powiem Ci tak: niestety akurat z tym przypadkiem musisz się pogodzić. To jest najkrótsza droga na cmentarz.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez szemrawa » niedziela, 27 gru 2015, 20:35

ja powiem tylko tyle że każda wiara jest dla ludzi pod warunkiem że nie próbuje się jej nikomu narzucić.
szemrawa
nowicjusz
 
Posty: 15
Na forum od: 17 lip 2015, 08:03

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 28 gru 2015, 08:14

I wszystko jasne.Ucz się chodź do kościoła a będziesz "zbawiony" ale przez kogo ?
https://pbs.twimg.com/media/CXS2cvJWMAAygR3.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » poniedziałek, 28 gru 2015, 08:51

szemrawa napisał(a):ja powiem tylko tyle że każda wiara jest dla ludzi pod warunkiem że nie próbuje się jej nikomu narzucić.
Dokładnie. Ale gdyby zrobić ranking religii najbardziej nachalnych i prozelickich, to wyglądałby mniej więcej tak:
1 ateiści.
2 ateiści.
3 ateiści.
4 świadkowie Jehowy.
5 jeszcze raz ateiści.
I nie musiałbym daleko szukać dowodów na to. :?
A gdybym miał ułożyć religie wg stopnia wrogości do innych, to by wyszło mniej więcej tak:
1 ateiści.
2 muzułmanie.
3 i dalej vacat
Oczywiście nie z wszystkimi religiami miałem do czynienia, moja lista dotyczy znanych mi kilkunastu. Innych nie oceniam.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 28 gru 2015, 08:59

Widać po tym zestawieniu że mężczyźni też noszą moherowe berety albo są wojskowymi w habitach.Ale na pewno maja wyprane mózgi.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez necia55 » poniedziałek, 28 gru 2015, 17:24

Pyramide napisał(a):Widać po tym zestawieniu że mężczyźni też noszą moherowe berety albo są wojskowymi w habitach.Ale na pewno maja wyprane mózgi.

Pyramide - nie każdy jest ateistą. Nie każdy jest muzułmaninem. Nie każdy jest katolikiem. I nie każdy jest idiotą . Ale każdy ma prawo ( Ty też )wierzyć w to, co dla niego jest wartością nadrzędną. I nie ma znaczenia, czy się to innym podoba czy nie !I jest to jego osobista sprawa. To, że w KK wśród kleru dzieje się źle, nie oznacza, że katolicy muszą się odwracać od swojej - powtarzam : swojej! wiary. I to , że inni mają inne zdanie niż Ty, nie oznacza, że są od ciebie gorsi, głupsi czy mniej wartościowi.Każdy chce, żeby w kraju było lepiej - i Ty, i ja, i wielu ,wielu innych.Do tej pory działo się źle - zniszczono Polskę doszczętnie. 'Wyssano" kraj i próbuje się go ubezwłasnowolnić - nie widzisz tego? Nie widzisz jak "silna Europa" rządzi nami jak niewolnikami? Nie widzisz tych bzdurnych nakazów i zakazów, krępujących naszą wolę bycia suwerennym państwem?
Ludzie już mieli tego dosyć - rząd został wybrany z woli ludu - większość tych co głosowali było za PiS a nie PO. I szkoda czasu na bicie piany. Najbardziej wrzeszczą ci, którzy się "nie załapali" na kolejne lata nieróbstwa i samowoli, nepotyzmu i zwykłego złodziejstwa. Najbardziej wrzeszczą ci, którym odebrano możliwość zachapania tej resztki, która jeszcze została.
I tak będzie jeszcze długo. Ale ja mam nadzieję, że wedle starego przysłowia : "psy szczekają , a karawana idzie dalej" nasza karawana - polska karawana, pójdzie dalej i dojdzie do celu.
A wracając do "moheru" - nie masz pojęcia ile jest mądrości pod niektórymi beretami - nawet się nie spodziewasz :mrgreen: .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 28 gru 2015, 17:55

A wracając do "moheru" - nie masz pojęcia ile jest mądrości pod niektórymi beretami - nawet się nie spodziewasz

Widzę i wiem
Do tej pory działo się źle - zniszczono Polskę doszczętnie.

To ze działo się źle nie neguję i widzę potrzebę naprawy.Ale już że zniszczono doszczętnie z tym sie nie zgadzam
Że ludzie mieli dość to prawda ,ja też, wiele rzeczy mi się nie podobało.Ale metody zmian jakie zafundowano nam na szybko i w nocy osobiście mi nie odpowiadają.
Do twojej wiadomości ateistka nie jestem i ,moherem też nie.Nie byłam nie będę beneficjentem starego i nowego.To co wypracuję to moje.Nie wierzę że te tłumy protestujących to cyt. "ci, którzy się "nie załapali" na kolejne lata nieróbstwa i samowoli, nepotyzmu i zwykłego złodziejstwa"
A czy jak wyjdziemy z UE /bo raczej do tego rząd zmierza/ wyjdzie nam na dobre? zobaczymy.
Rozwiń to "krepowanie" bycia suwerennym państwem.Może mnie oświecisz.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » poniedziałek, 28 gru 2015, 18:00

necia55 napisał(a): Najbardziej wrzeszczą ci, którzy się "nie załapali" na kolejne lata nieróbstwa i samowoli, nepotyzmu i zwykłego złodziejstwa. Najbardziej wrzeszczą ci, którym odebrano możliwość zachapania tej resztki, która jeszcze została. .
Wprost przeciwnie. Wrzeszcza głównie ci co się załapali i boja się że stracą. A niektórym to nawet wrzask nie wystarcza i podskakują. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 28 gru 2015, 18:09

Co taki Roman G ze swoja pozycją prawnika może zyskać/stracić. NIC
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez staszeks » poniedziałek, 28 gru 2015, 18:41

Grego napisał(a):.....................................to nawet wrzask nie wystarcza i podskakują. :lol:

Kto nie skaczet tot moskal????
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » niedziela, 10 kwi 2016, 18:35

https://www.youtube.com/watch?v=71QR28Fdh-k Feministyczne dziwadło w akcji. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » czwartek, 8 gru 2016, 12:21

Następca Grodzkiej. Pierwszy prawdziwy feminista na tropie katolickiej reakcji. Nie powinno się wprawdzie naśmiewać z chorych psychicznie, ale mamy do czynienia ze wschodzącą gwiazdą lewicy, sygnatariuszem (obok Schetyny, Petru, Mazguły i Kijowskiego) listu nawołującego do przewrotu. Myślę więc że warto się zapoznać co nas czeka po najbliższych wyborach do Sejmu. :|
https://www.youtube.com/watch?v=g7YJeasE-wE
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Grego » sobota, 14 sty 2017, 10:19

Policja sprawę dopiero bada, ale Hartman już wszystko wyjaśnił.
"Dziś widzicie - panie Kaczyński, pani Szydło, panie Jędraszewski i panie Hoser - do czego prowadzi szczucie i podżeganie" - pisze dalej filozof. "Niby takie tam niewinne podpluwajki w stylu starej dobrej endecji, a tu chłopak nie żyje. I to nie dlatego, że zabił go Arab terrorysta, lecz zwykły Arab wzburzony przejawami antyislamizmu i dyskryminacji, którą tak niewinnie sobie ćwiczycie" - dodaje.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,2119 ... ewski.html
No spoko. Czyli winni tego, że Arab zadźgał nożem klienta w kababie jest rząd, PiS i Kościół. Wszyscy którzy nie chcą w Polsce więcej i więcej Arabów. Nasuwa się pytanie czy winę za atak w Nicei i Berlinie też aby nie spada na Jarkacza.
Aż nie wiadomo jak takiego stwora określić.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Przeciwnicy Kościoła to zaraza !!!

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 18 gru 2017, 14:34

necia Twoje uwagi do tego zestawienia mogą być cenne :mrgreen:

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron