Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowy telefon

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Nowy telefon

Postprzez kasiaju08 » sobota, 7 lis 2015, 12:10

Mam pytanie o wybór najkorzystniejszej oferty nowego telefonu przy przedłużeniu abonamentu.
http://orange/1RkfWGf
Avatar użytkownika
kasiaju08
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 14 sty 2015, 12:59
Lokalizacja: Płock

Re: Nowy telefon

Postprzez davnbb » sobota, 7 lis 2015, 18:11

Z mojego doświadczenia z Orange podpowiem, że lepszą ofertę znalazłem u konkurencji gdzie błyskawicznie przeniosłem numer. Jak dostałem ofertę z Orange to pozbyłem się złudzeń, że jak jestem stałym klientem to będą mnie prawie na rękach nosić. Teraz mam abonament bez telefonu (z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia) i własny telefon kupiony za gotówkę. Model Samsunga, który mnie interesował kosztował by mnie wtedy w abonamencie przez 2 lata więcej niż gdy go kupiłem w sklepie.
Więc jeśli rzeczywiście czegoś szukasz to nie ograniczaj się do jednej sieci. Mam jednak wrażenie, że chciałaś coś innego osiągnąć swoim postem..... ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Nowy telefon

Postprzez Piotrek » sobota, 7 lis 2015, 21:50

Po małej korekcie zostanie jako przykład "marketingu szeptanego", Kasiu naprawdę słabo się starasz.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Nowy telefon

Postprzez bieleczczanin » poniedziałek, 21 gru 2015, 21:30

davnbb napisał(a):Z mojego doświadczenia z Orange podpowiem, że lepszą ofertę znalazłem u konkurencji gdzie błyskawicznie przeniosłem numer. Jak dostałem ofertę z Orange to pozbyłem się złudzeń, że jak jestem stałym klientem to będą mnie prawie na rękach nosić. Teraz mam abonament bez telefonu (z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia) i własny telefon kupiony za gotówkę. Model Samsunga, który mnie interesował kosztował by mnie wtedy w abonamencie przez 2 lata więcej niż gdy go kupiłem w sklepie.
Więc jeśli rzeczywiście czegoś szukasz to nie ograniczaj się do jednej sieci. Mam jednak wrażenie, że chciałaś coś innego osiągnąć swoim postem..... ;-)


A o jakim samsungu mowa? Pytam, bo chcemy też wybierać coś w abo i w sumie jest tani duo core, ale znowu umowa na 3 lata. Są też w sklepie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, ale tyle kasy na raz też nie wydam i tu koło się zamyka :(
Ostatnio edytowano wtorek, 22 gru 2015, 07:38 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Regulamin pkt5
bieleczczanin
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 13 gru 2015, 17:46

Re: Nowy telefon

Postprzez davnbb » poniedziałek, 21 gru 2015, 22:52

bieleczczanin napisał(a):A o jakim samsungu mowa?

S5 mini
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Nowy telefon

Postprzez anim.0 » wtorek, 22 gru 2015, 18:53

Piotrek napisał(a):Po małej korekcie zostanie jako przykład "marketingu szeptanego", Kasiu naprawdę słabo się starasz.
pozdrawiam


Yup. Kiepsko wyszło ;D
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Nowy telefon

Postprzez szemrawa » niedziela, 27 gru 2015, 20:33

ja właśnie szukam gdzie dobrego abonamentu w którym będę mogła wziąć sobie w miarę tanio najnowszego Samsunga Galaxy.
szemrawa
nowicjusz
 
Posty: 15
Na forum od: 17 lip 2015, 08:03

Re: Nowy telefon

Postprzez davnbb » niedziela, 27 gru 2015, 23:01

szemrawa napisał(a):ja właśnie szukam gdzie dobrego abonamentu w którym będę mogła wziąć sobie w miarę tanio najnowszego Samsunga Galaxy.

Policz dobrze bo naprawdę często lepiej jest wziąć tel. na raty jak nie masz gotówki od zaraz do wyłożenia. A w przedziale 29-39 zł dostaniesz do tego oferty NO Limit (prawie - bo internet po pewnym progu zwalnia)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Nowy telefon

Postprzez ona500 » poniedziałek, 18 sty 2016, 00:33

niezależnie od sieci nie opłaca się brać abonamentu z telefonem. np. abonament 20 zł z telefonem masz 100 minut, abonament 20 zł bez telefonu masz 300 minut. tak było, jest i będzie.
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Nowy telefon

Postprzez ppiotr » piątek, 22 sty 2016, 15:09

Jak przedmówcy napisali często lepiej się opłaca abonament bez telefonu a sam aparat kupić w sieci. Przekalkuluj i zobacz ile Cię wyjdzie. Odnośnie telefonu jaki kupić? Wszystko zależy od potrzeb i tego ile chcemy zapłacić i czy jest sens wydawać więcej skoro nie jesteśmy w stanie wykorzystać w pełni możliwości danego aparatu.
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Re: Nowy telefon

Postprzez Pyramide » piątek, 22 sty 2016, 15:20

Poczekać na iPhone7 ma być w cenie iPhone 6S, rewelacja.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Nowy telefon

Postprzez oliho » piątek, 22 sty 2016, 15:48

nie wiem jak bardzo musiałoby mnie popier #### ,zeby kupić telefon za circa 3k PLN...
oliho
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 7 lis 2007, 20:15

Re: Nowy telefon

Postprzez ona500 » piątek, 22 sty 2016, 18:52

@ oliho, są tacy co lubią takie gadżety :wink: ja też bym nie wydała... owszem mam telefon dotykowy, z jakimiś tam bajerami, ale moje założenie jest takie, że telefon ma służyć do dzwonienia, SMS i Internetu.
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron