Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Siłownia

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Siłownia

Postprzez Dominos27 » niedziela, 27 gru 2015, 10:26

Gdzie chodzicie na siłownie?
Dominos27
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 27 gru 2015, 10:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Siłownia

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 27 gru 2015, 11:39

wszędzie byle nie na BeFit! drogo i śmierdzi szczurami :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Siłownia

Postprzez ZIZ » środa, 17 lut 2016, 16:14

SAMAEL66 napisał(a):wszędzie byle nie na BeFit! drogo i śmierdzi szczurami :)

A jak jest na BKS-ie?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Siłownia

Postprzez ona500 » środa, 17 lut 2016, 20:25

Najtańsza jaką znalazłam jest w Cz-Dz koło basenu. no ale zaś dojazd dochodzi. A taki solar tam gdzie korty? bywał ktoś?
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Siłownia

Postprzez Never » czwartek, 18 lut 2016, 11:49

ona500 napisał(a):Najtańsza jaką znalazłam jest w Cz-Dz koło basenu. no ale zaś dojazd dochodzi. A taki solar tam gdzie korty? bywał ktoś?

Przecież w tym CityFit, czy jak im tam, jest karnet w podobnej cenie. Solar - ok, może być, bardzo podobny klimat jest w KCH w BodyGym
W tym City jeszcze nie byłem, ale będę się w końcu musiał znowu zwlec z kanapy ;) :)
Pewnie tam się skieruję.

ZIZ napisał(a):
SAMAEL66 napisał(a):wszędzie byle nie na BeFit! drogo i śmierdzi szczurami :)

A jak jest na BKS-ie?

Niestety do doopy...
Wykupiłem tam karnet na 3 miesiące w promocji. Parę razy byłem. Potem olałem ten karnet, wykupiłem drugi gdzie indziej i się przeniosłem.
Niby miały tam jakieś remonty być porobione, a wyglądało tam dokładnie tak jak ładne kilkanaście lat temu, kiedy tam ostatnio byłem.
Niby - wiadomo - nie powinno się zwracać uwagi na wygody, tylko targać żelastwo do góry, jakie by nie było ;),
ale jak połowa linek jest pourywana, sprzętu musisz cały czas szukać po sali, żeby dopasować, czekać na kolejkę do stanowiska albo motać inną wersję ćwiczenia, żelastwo prawie wyłącznie stare i równie przyjemnie by się podnosiło oś od traktora, a dodatkowo jak wejdzie kilkanaście osób na salę to już ścisk - to jakoś tak się człowiekowi mimo wszystko odechciewa tego treningu... :roll: No i pań na sali mało :lol:
Chyba, że coś się zmieniło w ostatnich kilku miesiącach.
Never
użytkownik
 
Posty: 219
Na forum od: 16 lut 2007, 22:24


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron