Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Serwis .... kosiarek

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Serwis .... kosiarek

Postprzez oliho » czwartek, 14 kwi 2016, 07:46

cześć !
Dajcie namiary na jakiś sprawdzony serwis kosiarek w Bielsku.
Końcówką zeszłego sezonu kosiarka się krztusiła , gasła . Z odpaleniem też były duże kłopoty ... zanim miałbym ją wyrzucić chciałbym aby jakiś "doktor" sprawdził ją pod kątem reanimacji i przywrócenia do życia.

trawa już coraz wyższa ;)
oliho
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 7 lis 2007, 20:15

Re: Serwis .... kosiarek

Postprzez vilgefortz » piątek, 15 kwi 2016, 20:49

Na Grażyńskiego na terenie spółdzielni mleczarskiej, albo koło cmentarza w Białej.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Serwis .... kosiarek

Postprzez staszeks » wtorek, 19 kwi 2016, 21:39

staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Serwis .... kosiarek

Postprzez oliho » wtorek, 10 maja 2016, 13:00

vilgefortz napisał(a): albo koło cmentarza w Białej.


posłuchałem i żałuję ... już 3 tygodnie czekam na wieści !
co dzwonię to mówią ,że jutro się za nią biorą ( w sensie kosiarkę).
Moge też zrozumieć ,ze jest to początek sezonu "kosiarkowego" no ale bez jaj !



Jeśli do soboty nie ogarną to jadę po sprzęt i oddaje komuś bardziej kompetentnemu - tylko komu ? Bo z tego co słyszałem od kolegi to oddał on kosiarkę do serwisu gdzieś koło sfery i tutaj też podobna historia - czeka już prawie miesiąc !

dodam iż zarówno moja kosiarka jak i kolegi to nie jakieś marketowe cuda tylko sprawdzone markowe briggs&stratton na podwoziu Stiga.

Ciekawe jak na tle powyższych "serwisów" wypada "Szarotka" - ktoś już tam serwisował ?
oliho
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 7 lis 2007, 20:15

Re: Serwis .... kosiarek

Postprzez YoShi » środa, 11 maja 2016, 01:20

oliho napisał(a):
vilgefortz napisał(a): albo koło cmentarza w Białej.


posłuchałem i żałuję ... już 3 tygodnie czekam na wieści !
co dzwonię to mówią ,że jutro się za nią biorą ( w sensie kosiarkę).
Moge też zrozumieć ,ze jest to początek sezonu "kosiarkowego" no ale bez jaj !



Jeśli do soboty nie ogarną to jadę po sprzęt i oddaje komuś bardziej kompetentnemu - tylko komu ? Bo z tego co słyszałem od kolegi to oddał on kosiarkę do serwisu gdzieś koło sfery i tutaj też podobna historia - czeka już prawie miesiąc !

dodam iż zarówno moja kosiarka jak i kolegi to nie jakieś marketowe cuda tylko sprawdzone markowe briggs&stratton na podwoziu Stiga.

Ciekawe jak na tle powyższych "serwisów" wypada "Szarotka" - ktoś już tam serwisował ?

Zasuwaj do Szarotki, nie wiadomo, czy Ci ją w ogole wezma na warsztat na zwykły przegląd.A miałem u nich kupowaną i to takiego prawie mercedesa wsrod kosiarek. W zeszłym roku to mnie wysmiali, ze trzeba było na jesien oddac, a nie budzić sie z reka w nocniku na wiosne. Jakikolwiek serwis ma pełne rece roboty. Takze jak wezniesz teraz od nich, to wpadniesz z deszczu pod rynne. Ale próbuj i dzwoń najpierw. Bo szkoda jezdzic ze sprzetem.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Serwis .... kosiarek

Postprzez oliho » poniedziałek, 23 maja 2016, 08:03

Kosiarka już odebrana ...po 4 tygodniach !
Po kilku telefonach i wizycie w serwisie okazało się ,że jeden z pracowników o kosiarce "zapomniał" i tak sobie bidulka gdzieś w kącie stała zapomniana. po wspomnianej wizycie (czwartek 19 maj) prace przyspieszyły i w piątek (20 maj) miła Pani z serwisu dzwoniła ,że kosiarka jest do odbioru.

Cała historia kończy się na szczęście dla mnie i zapomnianej kosiarki szczęśliwie :)
Co do jakości samej usługi serwisowania ( wymiana oleju, ostrzenie , wymiana uszkodzonych cześci ) nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń ! Zrobione naprawdę dobrze !

Gdybym miał następnym razem oddać maszynę do naprawy w tym serwisie to zrobił bym to albo końcem albo początkiem roku - tak aby nie denerwować się nie potrzebnie .
oliho
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 7 lis 2007, 20:15


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości