Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wstyd

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Wstyd

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 19 mar 2015, 10:00

śmiem twierdzić że jednak więcej kasy uzbierali w galeria handlowych niż pod kościołami.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 19 mar 2015, 11:26

man napisał(a):Przecież darczyńcy to w 80% osoby wychodzące z kk, gdyby Juras nie zbierał w niedzielę pod kościołami, to nawet na Woodstock by nie użebrał


ehhhh znowu ten bełkot pełen "miłości". Powiedz mi Ttwoja wiara cię napędza do tej "miłości" czy czerpiesz ją z innego źródła ?
Bo dla mnie to jakieś takie niepojęte jest kurcze.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 24 mar 2015, 07:15

Wrzucam tutaj http://www.mpolska24.pl/post/8377/obrzu ... kamieniami

bo jak wynika z artykułu Owsiak winny zaistnienia tej sytuacji ale spokojnie można wrzucić ten wątek tutaj: viewtopic.php?f=6&t=89033

Głupota wielkiej mocy i gówniarzy i u "dziennikarza". Nie wiem tylko kto głupszy ehhhhh
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 25 mar 2015, 15:27

Wstyd to jest mówić takie słowa i wpier... się w życie osób z którymi w życiu się nie rozmawiało i się ich nie zna osobiście.
Trochę więcej zrozumienia panie Terlikowski ...

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tomasz-t ... zgu/1q5fpx
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez Del_Rey » środa, 25 mar 2015, 18:36

Oszołom jest z dnia na dzień coraz bardziej głupi, podobnie jak media, które zapraszają tego trolla na wywiady.
Ale póki naród słucha Mroczka jako fachowca od kredytów we frankach, podziwia z rozdziawionymi gebami prostytutki wyginające się na gwiazdorskich ściankach desperacji, które można wynająć do tzw, "innych czynności seksualnych", zaskrońca Kurskiego, który nadstawia dupy każdej partii, która zapewni mu byt przy korycie , to i taki głupie kłapie dziobem, żeby kłapać, Terlikowskiego, wystarczy by pokazać się na pierwszych stronach tzw. informacyjnych portali.
Nie wiem, co się stało, ale człowiek koń Giertych coś jakoś tak składniej mowi, gdy już nie zasiada przed poselskim korytem.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Wstyd

Postprzez Piotrek » środa, 25 mar 2015, 20:01

Widzisz Del_Rey jak ciężka jest praca dziennikarzy. Normalny człowiek brzydziłby się rękę podać takiej mendzie, a oni muszą zrobić z gówna wiadomość medialną bo pospólstwo to ogląda i wymaga.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » wtorek, 5 sty 2016, 15:49

Wstyd oszołomy
To ci """" oszust,złodziej jeden jeb..... """"
Ministerstwo Pracy ogłasza: "WOŚP 92% zebranych środków przeznacza na pomoc charytatywną"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez man » wtorek, 5 sty 2016, 18:06

Pyramide napisał(a):Wstyd oszołomy
To ci """" oszust,złodziej jeden jeb..... """"
Ministerstwo Pracy ogłasza: "WOŚP 92% zebranych środków przeznacza na pomoc charytatywną"


To jest tak stary news, że aż żenujące jest tłumaczenie kolejnemu lemingowi o co chodzi. News dotyczy finału z 2012 roku !!! Kosiniak-Kamysz nie jest w tej chwili żadnym ministrem tylko resztką poselskich popłuczyn po PSL-u. No i wyjaśnienie w jaki sposób Kosiniakowi wyszło to fikcyjne 92% masz wyjaśnione z 5 stron tego wątku wcześniej. W rzeczywistości było to 60%. 40% wyżebranej przez dzieci kasy poszło się ........... http://kontrowersje.net/minister_kosini ... cmentarnej
Ostatnio edytowano wtorek, 5 sty 2016, 18:25 przez man, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 5 sty 2016, 18:20

Jest tam pewnie też info, że WOŚP rozlicza się co 1,5 roku, czego bloger śledczy nie mógł zatrybić i dlatego ciagle nie zgadzały mu się kwoty.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Wstyd

Postprzez aniol » wtorek, 5 sty 2016, 20:35

Dlatego z tego tytułu mam zamiar zasilić orkiestrę
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: Wstyd

Postprzez hubert88 » czwartek, 28 sty 2016, 16:22

Nie było tak źle, w sosnowcu zamiast puscic melodie z orkiestry puscili motyw ze starwarsow
hubert88
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 28 sty 2016, 16:21
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » czwartek, 4 lut 2016, 19:22

Komentarz zbędny a idioci pozostali ze swoimi wpisami
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35 ... Czolka3Img
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » wtorek, 8 mar 2016, 14:43

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 8 mar 2016, 16:23

Na pewno to jakiś wielki skandal i bezrobotny bloger z portalu kontrowersje.net zaraz to ujawni.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » wtorek, 20 gru 2016, 17:56

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron