Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kościół jak zaraza

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: kościół jak zaraza

Postprzez Pyramide » środa, 4 sty 2017, 14:55

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Na forum od: 20 lis 2008, 09:29

Postprzez necia55 » środa, 4 sty 2017, 22:46

necia55
użytkownik

Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez Pyramide » niedziela, 8 sty 2017, 16:00

z tt i b/k
EwciaKa
"W 1 z krakowskich kościołów wierni-zorg.akcję: daję Owsiakowi a nie na tacę. W niedzielę taca była pusta a ksiądz przestał politykować.WARTO"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Postprzez Pyramide » czwartek, 2 lut 2017, 19:48

Ta pani zakonnica niech się cieszy że nie służy kk w Polsce bo już jutro byłaby zwolniona
http://kobieta.wp.pl/maryja-nie-byla-dz ... acebook_wp
ale rację ma
Pyramide
użytkownik

Postprzez zuzet » piątek, 3 lut 2017, 12:04

W każdy piątek o godz.19.00 w Katedrze św.Mikołaja w Bielsku Białej odbywa się adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie ,towarzyszy temu spotkaniu piękna nastrojowa muzyka, śpiewy i poruszające serce komentarze prowadzącego. Przyjdźcie.Pan Jezus Was zaprasza.
zuzet
użytkownik

Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Postprzez davnbb » piątek, 3 lut 2017, 17:33

zuzet napisał(a):Pan Jezus Was zaprasza.

owszem, zaprasza - niekoniecznie jednak w to miejsce, o którym piszesz.......
davnbb
użytkownik

Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Postprzez necia55 » sobota, 4 lut 2017, 10:52

Pyramide napisał(a):Ta pani zakonnica niech się cieszy że nie służy kk w Polsce bo już jutro byłaby zwolniona
http://kobieta.wp.pl/maryja-nie-byla-dz ... acebook_wp
ale rację ma

Niepokalane poczęcie? Niemożliwe? A dzisiaj co się dzieje? A in vitro - to co? To też "niepokalane poczęcie" i każda dziewica może w ten sposób zostać matką. Jeżeli by przyjąć dzisiejsze standardy, to wcale nie byłoby to niemożliwe. Cudowny poród? Bez bólu i przerwania błony dziewiczej? A gdzie to w biblii napisano? Ja czytałam, że .... " powiła Dziecię w stajence" , ale nie piszą, że bez bólu. A potem jest : .... Jezus miał braci i siostry ..... i nie piszą, ze były "poczęte z Ducha Świętego" tylko normalnie - po ludzku. Nie ma czego roztrząsać! Każdy wierzy w to co ..... chce i może. Najważniejsze jest ...... logiczne myślenie :P
necia55
użytkownik

Postprzez davnbb » sobota, 4 lut 2017, 12:43

necia55 napisał(a):.....Najważniejsze jest ...... logiczne myślenie.... :P

dodaj samodzielne a nie pójście na łatwiznę i łykanie jak młody pelikan wszystkiego co ksiądz z ambony powie.....
davnbb
użytkownik

Postprzez Pyramide » sobota, 4 lut 2017, 14:54

niech poda za ile ?
Podczas uroczystości w gdańskiej Świątyni Opatrzności Bożej Jacek Kościelniak oddał spółkę pod opiekę Matki Boskiej. Figurę Maryi ozdobiono logiem Energi.

necia powinnaś wystąpić z jakąś inicjatywą w Bielsku
Pyramide
użytkownik

Postprzez davnbb » sobota, 4 lut 2017, 14:59

Myślę, że MON też zapomniał o dodatkowym ubezpieczeniu
http://www.wiocha.pl/1415293,Szokujace-wiesci-z-BOR
davnbb
użytkownik

Postprzez zuzet » sobota, 4 lut 2017, 15:29

W każdy piątek o godz.19.00 w Katedrze św.Mikołaja w Bielsku Białej odbywa się adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie ,towarzyszy temu spotkaniu piękna nastrojowa muzyka, śpiewy i poruszające serce komentarze prowadzącego księdza.To wszystko za darmo.Ps nie łykam wszystkiego co ksiądz mówi ale łykam to co napisane w Piśmie Świętym.Wcześniejszych komentarzy nie skomentuję bo są pełne złośliwości.
zuzet
użytkownik

Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Postprzez necia55 » sobota, 4 lut 2017, 16:04

Pyrciu droga - może Pyrcia na ołtarze? Jestem za, a nawet przeciw :mrgreen:
Zuzet - to co napisałam, to żadna, ale to żadna złośliwość! Poważnie!
W świetle dzisiejszych osiągnięć nauki, "niepokalane poczęcie" nie jest niczym nieosiągalnym. Kobieta może zostać zapłodniona bez swojej wiedzy i udziału. To fakt naukowy :D . Bez żadnej "ideologii" . Nawet jajeczkiem z poprawioną genetycznie "zawartością". To interpretacja zdarzenia wpływa na jego wagę - ot tyle. Tylko tyle i aż tyle. Niestety, współczesność odziera z mistycyzmu każde zdarzenie, bo znakomita większość daje się naukowo wytłumaczyć. Wybacz, ale "mędrca szkiełko i oko" zbyt mocno wdarło się do naszej rzeczywistości, żebyśmy polegali tylko na "czuciu i wierze" ( które też jest potrzebne).
necia55
użytkownik

Postprzez Pyramide » sobota, 4 lut 2017, 16:18

necia to jeden z promotorów niepokalanego ..... i twój guru wiedzy """"fachowej"""" ? Inny to znawca kościelnego słowa spier.......
Obrazek
Pyramide
użytkownik

Postprzez Piotrek » sobota, 4 lut 2017, 20:06

zuzet napisał(a):W każdy piątek o godz.19.00 w Katedrze św.Mikołaja w Bielsku Białej odbywa się adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie ,towarzyszy temu spotkaniu piękna nastrojowa muzyka, śpiewy i poruszające serce komentarze prowadzącego księdza.To wszystko za darmo.Ps nie łykam wszystkiego co ksiądz mówi ale łykam to co napisane w Piśmie Świętym.Wcześniejszych komentarzy nie skomentuję bo są pełne złośliwości.

Nic nie jest "za darmo". :twisted:
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez staszeks » sobota, 4 lut 2017, 23:19

Piotrek napisał(a):
zuzet napisał(a):W każdy piątek o godz.19.00 w Katedrze św.Mikołaja w Bielsku Białej odbywa się adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie ,towarzyszy temu spotkaniu piękna nastrojowa muzyka, śpiewy i poruszające serce komentarze prowadzącego księdza.To wszystko za darmo.Ps nie łykam wszystkiego co ksiądz mówi ale łykam to co napisane w Piśmie Świętym.Wcześniejszych komentarzy nie skomentuję bo są pełne złośliwości.

Nic nie jest "za darmo". :twisted:
pozdrawiam

A ja słyszałem, że jest.............
..................ser w pułapce na myszy.
staszeks
użytkownik

Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki