Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez staszeks » czwartek, 15 wrz 2016, 22:20

Pyramide napisał(a):Po dzisiejszej konferencji dot wiadomo czego
Brzoza jest ostatecznie uniewinniona.

Jeszcze powinna wystąpić o rekompensatę za naruszenie dóbr osobistych.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » sobota, 17 wrz 2016, 06:26

Ekshumacje smoleńskie.
Neumann o Wasserman: niech jedzie do Egiptu i przekopuje piramidy
Kazimierz Nowaczyk, wiceszef podkomisji smoleńskiej, chce "ekshumacji wraku" tupolewa
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » niedziela, 18 wrz 2016, 17:30

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez necia55 » poniedziałek, 19 wrz 2016, 17:58

Pyramide napisał(a):https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p403x403/14354936_665437960285514_2653920035836224758_n.jpg?oh=44a73cdcd8e6ea6cd42537f7c3dd2a19&oe=5875F66C

No, machina się kręci. Jak widać nawet na gó**ie można nieźle zarobić. Pecunia non olet :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » piątek, 7 paź 2016, 17:05

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » sobota, 8 paź 2016, 16:28

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez davnbb » niedziela, 9 paź 2016, 12:46

Takie tam w poradni małżeńskiej ;-)

Obrazek
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » wtorek, 11 paź 2016, 11:15

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » środa, 16 lis 2016, 15:57

Prokurator stanu wojennego wykrzykuje na sali sejmowej "Solidarność!", "Solidarność!".
a
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58D2D12A
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Grego » niedziela, 25 gru 2016, 09:37

http://www.wykop.pl/ramka/3517449/absur ... agazynkow/
Se zapomniały bidulki. :D
Chyba że to zestaw świąteczny dla imigrantów. Wszystko w jednym. Fajna dupcia żeby było co gwałcić, policjant żeby było komu mordę obić i pm, żeby po skończonej imprezie dobić.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » środa, 28 gru 2016, 10:38

Z Fb od JJ,dobrze że naród ma jeszcze poczucie humoru

"Kłania się państwu Krzysztof Ziemniak i telewizyjna jedynka. Witamy na corocznej transmisji z balu sylwestrowego przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Jak widać w tym roku wystrój sali nawiązuje do tradycji Podhala. Mogą państwo podziwiać fantazyjne jelenie na rykowisku i dwóch Janosików.
(Halo wóz! Czemu jest dwóch Janosików? Aha. Jeden to reklama piwa Harnaś.)
Ale przerywamy panoramę sali bo widzę, że uczestnicy balu już ustawiają się do sylwestrowego poloneza.
Pierwsza para to oczywiście pan prezes z posłanką Krystyną. Ależ oni wyglądają! Posłanka cała na biało, prezes w białych spodniach...
(Halo wóz! Czemu on ma białe spodnie do brązowej marynarki?!... To kalesony?!... Zapomniał włożyć spodni... No nic... Jakoś wybrnę.)
Drodzy państwo, jesteśmy właśnie świadkami powstania w pis nowej, świeckiej tradycji. Biały strój - to symbol niewinności i transparentności. Zapewne już jutro wszyscy posłowie partii rządzącej będą tak ubrani, rozumiejąc głębokie przesłanie prezesa.

Para druga to ojciec dyrektor i.... św. Mikołaj. Duszpasterz jest ubrany w nową modną sutannę z dużymi, naszywanymi kieszeniami a św. Mikołaj... jak św. Mikołaj.
(Halo wóz! Czemu św. Mikołaj? Aha, prezenty. Ale on ma pusty wór! Aaa... Będzie zbierał.)

I oto widzimy trzecią parę. Pani jak zwykle ubrana z dojmującą elegancją. Oczywiście nowa broszka. Ciekawe jaka dzisiaj?
(Halo wóz! Zróbcie najazd na brochę!.. Czemu nie możecie? A, łapała w ostatniej chwili i omyłkowo założyła znaczek KOD?)
Obok posłanka Kempa. Elegancka, uśmiechnięta i...
(Halo wóz! Co ona qrwa ma na głowie?! Aaa znowu nie umyła łba!!!)
Jak państwo widzicie jest uczesana w modne dredy.

Następna para to ministrowie. Pan Ziobro. Ależ on męsko wygląda! Obok minister....
(Halo wóz! Jaki to minister?... To ja pytam JAKI?! Jaki patyk?!... Qrwa, ale macie zabawę!)
Obok ministra Ziobry... też minister.

Kolejna para to panowie marszałek i wicemarszałek.

Na chwilę przerywam bo właśnie zaczyna grać orkiestra i śpiewa chór.

Wróćmy do pary marszałków. Jak zawsze dystyngowani, budzący zaufanie i respekt.

Znowu przerywam bo korowód ruszył. Ależ pan prezes się porusza! Jaka lekkość i gracja!
Oj, chyba tam coś upadło, ale wygląda, że jest wszystko w porządku.
(Halo wóz! Co tam upadło? Pizza posłance?! A na ch.j trzymała w ręku pizzę? Aaa... To z ust.)

I popłynął ten najznamienitszy korowód do przodu. Można by powiedzieć, że symbolicznie ku przyszłości.
(Halo wóz! Czemu marszałkowie stoją? A, marszałek liczy głosy w chórze. To czemu tak długo? No fakt: chór stoi za kolumnami. No a wicemarszałek?... Przykleił się do podłogi?!)

No cóż, ja już państwa opuszczam bo moje stanowisko jest tak umiejscowione, że nie widzę kolejnych par.
Pałeczkę po mnie niech więc przejmie następny reporter!"

- M. M.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez staszeks » niedziela, 1 sty 2017, 19:48

Jak wyjaśnili angielscy uczeni tylko 5% kobiet wie co chce na siebie włożyć przed otwarciem szafy.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » środa, 11 sty 2017, 09:27

Minister, San Escobar,śmiech na cały świat.Należy nam się za to godne miejsce w ONZ
Litości p. ministrze
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 23 sty 2017, 15:40

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: HUMOR - jakoś brakuje tego działu...

Postprzez davnbb » niedziela, 29 sty 2017, 02:23

Dlaczego Kaczyński dostał nagrodę "Człowiek Wolności"?
Bo się nigdy nie ożenił
;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron