Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wstyd

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » środa, 11 sty 2017, 17:30

Uwaga uwaga w niedziele 15 01.2017 znowu gra WOŚP
Obrazek
A nawiedzeni z ... znowu wyszli na idiotów z piaskownicy
dobrze że ktoś mądry zareagował
https://pbs.twimg.com/media/C12idCPXUAAo5YR.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » niedziela, 15 sty 2017, 11:06

wstyd,żenada,dziecinada,zawiść
TVP Info, ani słowa o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Brawo TVN pokazali jak się robi i dla kogo telewizję
Trzeba być ostatnim durniem żeby płacić za TVPis
A """nasza gwiazda """" parlamentaryzmu co tam mówi i kogo straszy zwolnieniem za zaangażowanie w WOŚP ?
Obrazek
Obrazek
kretynizmu cd.
Poczta Polska zrezygnowała z już przygotowanego znaczka na 25 lat WOŚP... Znaczek wypuściła za to poczta belgijska. Wstyd Pl

Dziś na bielskiej starówce o 20 #wosp2017 i dzielni wolontariusze zapraszają na światełko do nieba #mastercardgrazwośp #wosp łączy wszyskich
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 16 sty 2017, 13:04

Polegli w nadgorliwości.
Zabrali WOŚP wojsko,pocztę,policje,kolej,spółki skarbu państwa a naród pokazał im wielkiego WAŁA
Brawo suweren
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Krzysztof » środa, 18 sty 2017, 14:26

Zrzucałem się, zrzucam i będę się zrzucał. Mały grosz jak wielu dzieciom, nam dorosłym i ciężko chorym starszym ludziom pomógł.
Dobrze że coś takiego powstało. Niech trwa do końca świata. Może się uda dwa dni dłużej :) Wielu tu z hejtujących nie jest zwolennikiem dzielenia się. Są tacy i nic na to nie poradzimy. Ale niech przejdą się na oddziały onkologiczne, geriatryczne, ratownictwa medycznego itd, itd. Jest tam sprzęt z sercem. Bo to dar dany od serca, od dobrych ludzi. Ciekawe jak będą się czuli ludzie którzy tu opluwają, drwią tę inicjatywę gdy zostanie uratowane mu życie właśnie za pomocą tego sprzętu??? Oby żył Pan i pana rodzina w zdrowiu na wieki panie Pięta.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Re: Wstyd

Postprzez vilgefortz » środa, 18 sty 2017, 21:14

Zrzucałem się, licytowałem różne przedmioty do czasu kiedy otworzyły mi się oczy i zainteresowałem się na co idą moje pieniądze i czas poświęcony jako wolontariusz Ratownictwa Drogowego PCK. Zapoznałem się z historią Jurka Owsiaka, Waltera Chełstowskiego. Poczytałem co to Szadowo Młyn i ile kasy na to poszło. Jak WOSP dysponuje kasą i co kupuje dla szpitali (z reguły nie to co szpitale potrzebują). Lepiej kupić 2 tys. fantomów do RSC niż 10 tomografów bo to lepiej wygląda. Dostepne są rozliczenia na stronie WOSP gdzie widać wyraźnie ile kasy idzie dla dzieci a ile na festiwal Woodstock w podziękowaniu dla 8-12 letnich wolontariuszy kwestujących na mrozie!? To kpina z tych dzieci! Zabawa jest dla nastolatów i mlodzieży non-stop napranej i naćpanej, byłem kilka razy . Dowiedziałem się co to jest "Złoty Melon" i "Mrówka Cała", kto tam pracuje i ile zarabia. I już nie daję z własnej woli,( z moich podatków miasto organizuje finał na rynku więc się dokładam nieoficjalnie), nie zbieram i nie licytuję bo prawda jest taka jak z obrazka powyżej. Dajesz Owsiakowi a on litościwie odpala działkę dla chorych dzieci. W przeciągu 10 lat wyprowadził z WOSP 12 mln złotych do swojej kieszeni,(nie wiadomo ile wcześniej bo nie ma dokumentacji). Woodstock kosztuje ok. 2 mln zł rocznie. Pałac Szadowo Młyn też kosztuje, Siedziba za 6 mln w Warszawie, oraz mieszkania w luksusowych apartamentach dla rodziny Owiaków też z puszki kupione. Range Rovery po 300 tys. sztuka. Dla dzieci zostaje najwyżej połowa tego co zebra WOSP. Mimo 4 wyroków sądu Juras nie chce pokazać faktur. Ot taki filantrop z niego, nie mów nic złego bo przecież ratuje dzieci.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Wstyd

Postprzez Piotrek » czwartek, 19 sty 2017, 16:46

Owsiak to jakiś geniusz zła. Wierząc w rozpowszechniane na jego temat kłamstwa i oszczerstwa można by pomyśleć, że to największy złodziej, krętacz i deprawator Rzeczypospolitej. Nienawidzi go Kościół, a niektórzy dostojnicy szczególnie, zwłaszcza Ci ze strony "świętego" Rydzyka. Nienawidzi go prawica polska a w szczególności prezes wraz z PiS-em. Każdy z nich dałby wiele i wiele uczynił z miłości do bliźniego żeby tylko Owsiak zniknął z życia publicznego. Zazdrość i pycha każe im szkodzić człowiekowi, który poświęcił się dla innych. I jak to możliwe, że człowiek mający tak potężnych zapiekłych w nienawiści wrogów dalej bezkarnie działa? A może te wszystkie zarzuty, to kłamliwe fantazje rozpowszechniane wśród naiwnego prostego ludu, który w to wierzy i powiela od siebie też coś dodając, bo tak prezes czy ksiądz na mszy powiedzieli? Ja myślę, że boją się go otwarcie zniszczyć, zbyt wielu ludziom Owsiak pomógł,w odróżnieniu do tych, którzy go nienawidzą, mógłby wybuchnąć bunt.
A co do wypowiedzi Krzysztofa, sam bym lepiej tego nie napisał.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Wstyd

Postprzez Kryspin » czwartek, 19 sty 2017, 20:53

Obecny rzad, ma zlego zgryza z Owsiakiem i pomoca jaka niesie dzieciom w calej Polsce. Szukaja hakow, jak beda mogli to napuszcza ratlerka Ziobre.

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/ke ... 07937.html
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » środa, 1 lut 2017, 15:26

"szok i wstyd" dla tych co chcieli zniszczyć Jurasa i WOŚP.efekt odwrotny i dobrze
http://natemat.pl/200533,wosp-ma-szanse ... ale-kosmos
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » sobota, 6 sty 2018, 15:24

Znowu gramy,znowu nawiedzeni usiłują zniszczyć to co dobre /pewnie w imię boga i mamony niby dla niego/
Wstyd,lepiej milczeć,uznać że nie ma tematu niż im przeszkadzać w zbiórkach
Nie dziwię się ze coraz mniej wiernych w kościołach.
"ciemny lud" to widzi i wyciąga mądre wnioski

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Kryspin » niedziela, 14 sty 2018, 03:27

Pan Kazimierz napisał(a):
csr napisał(a):A co z potrzebujacymi z naszego miasta? Nie lepiej zorganizowac cos takiego i rzeznaczyc pieniadze zebrane na jakis konkretny cel ?


Zajmiesz się organizacją tej zbiórki czy tylko tak pier.... na pokaz?
W BB nie ma sprzętu od orkiestry? Dzieci z BB nie są operowane np. w Centrum Zdrowia Dziecka?
Ludzie, Owsiak robi od 22 lat dobrą robotę (tak wiem Wy zrobilibyście to lepiej i nie twierdzę że jest święty) ale on robi tak jak robi a że media nagłaśniają to chyba nie jest źle bo przez to zwiększają zasięg działania. Nie pamiętacie jak w latach 90 ubiegłego wieku koleś ruszył całą Polskę i wyciągnął ją na ulicę w szczytnym celu? Jak muzycy jrali koncerty w środku zimy na rynkach przeważnie za free?
Nikt nikogo nie zmusza do dawania - nie chcesz nie dajesz proste.
Dajesz na Orkiestrę to automatycznie nie możesz dać na Caritas? Możesz dać też na Ojca Dyrektora jeśli masz takie pragnienie ;)
Przeszkadza Wam że 100% noworodków ma dzięki tej akcji badany słuch po narodzinach?
Przeszkadza Wam że w wielu szpitalach jest wiele sprzętu z czerwonym serduszkiem?
Przeszkadza Wam że dzięki temu kolesiowi i tej akcji uratowano zdrowie i życie wielu ludzi?

Powiem tylko tyle że GDYBY PAŃSTWO DBAŁO O WAS NALEŻYCIE to taka nie byłoby miejsca i potrzeby na taką akcję.


Panie Kazimierzu - pelny szacun. Nawet Owsiak potrafi zrobic dobrze a "dobrej zmianie" osc stoi w gardle bo to nie ich akcja (jakby to mialo znaczenie), a szukaja alternatyw, ktore tak naprawde nie sa takie same. Juz nie wchodze ile % idzie na cel np. z takiego Caritasu.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » niedziela, 14 sty 2018, 08:51

Nie zapomnij

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Kryspin » niedziela, 14 sty 2018, 20:45

Dlaczego zaczynamy się licytować? Licytujemy się przez ludzi takich jak koniunkturalny dupoliz oraz przez prawicowe portale. Nie mogę tu zapomnieć o TVPiS. Wszyscy wala Owsiaka kościołem, chociaż dupoliz w kościele nie bywa. Pisał tu któryś, że Owsiak się bogaci, utrzymuje swoja rodzinę, boczki mu rosną. Przypatrzmy się Caritasowi, bo przecież taka sama miarka trzeba mierzyć nie tylko Owsiaka, ale i Caritas.

- Byłym dyrektorom (księżom) Caritasu w Płocku postanowiono zarzuty wyłudzenia 1,7 mln złotych. Lata 2006-2008.

- Pracownicy (księża) warszawskiego Caritasu zarobili ponad 80 tys. złotych na fałszowaniu kwot wpłat od bezdomnych.

- Wicedyrektor Caritas Archidiecezji Warszawskiej (ksiądz) kupił od Caritasu posiadłość za 10 tyś zlotach, posiadłość została podarowana na cele charytatywne.

Nie ma tez dokładnych sprawozdań finansowych z Caritasu, a te co istnieją są bardzo ogólne. Nie tylko nie ma sprawozdań, gdzie konkretnie idzie pomoc, ale też nie ma sprawozdań o zarobkach. Caritas działa w PiS-owskiej Polsce na specjalnych prawach i zasadach i w takich warunkach trudno o wiarę w dogłębne i rzetelne sprawozdania.

Jeżeli dupoliz i jemu podobni chcą się rozliczać, to proszę zacząć od Caritasu.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 15 sty 2018, 09:34

Kolejny raz NARÓD pokazał wała przeciwnikom J Owsiaka
To jeszcze nie koniec zbiorki
Ponad 81,4 milionów złotych "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków" - takim wynikiem zakończył się w niedzielę po północy 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. (http://www.tvn24.pl)
Ile zebrano w Bielsku wie ktoś /może "dupoliz czerwony" i jemu podobni śledzili zbiórkę w mieście i policzyli dokładnie tak jak liczyli protestujących na Pl. Ch.. i w W-wie/ ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez kasius » poniedziałek, 15 sty 2018, 14:57

5 lat minęło od mojego pierwszego wpisu w tym temacie.
WOŚP gra dalej.I bardzo dobrze! I oby jak najdłużej!
Jeżeli pieniądze, które wrzuciliśmy do puszek pomogą uratować choć jedno ludzkie życie - to chyba było warto?!

A wszystkim, którzy negują ideę WOŚP, wszystkim którzy rzucają fałszywe oskarżenia - przesyłam gorące pozdrowienia oraz życzenia zdrowia i rozsądku :-). Zło trzeba dobrem zwyciężać!
kasius
użytkownik
 
Posty: 295
Na forum od: 18 gru 2006, 14:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez zuzet » poniedziałek, 15 sty 2018, 21:15

Wstyd nie myśleć tylko iść jak ślepi na ścięcie ,bo większość ma rację??? bzdura. Siepomaga.pl to konkretna pomoc umierającym a nie szopka z wystrzałami do nieba za setki tys zł.Uruchomić szare komórki już nadszedł czas.
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości