Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 9 sty 2017, 19:53

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 9 sty 2017, 21:00

"Świadomie sięgnęli po prowokowanie. Chodziło, by agresją wymusić naszą reakcję, a później to nagłaśniać. Posłanka Gajewska stanęła w przejściu i celowo blokowała mi, cały czas nagrywając, powrót na moje miejsce. Mówię: „Przepraszam”, ale ona stoi dalej. Więc próbuję delikatnie ręką skłonić ją, żeby się trochę przesunęła i zrobiła przejście. Wtedy ona wykonuje teatralne gesty rękami i krzyczy: „Pawłowicz mnie bije!”...

https://www.youtube.com/watch?v=TLNY1r8DeqU
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Wojtke » czwartek, 12 sty 2017, 13:56

Po pierwsze: Filmik z pierwszego postu ukazuje nie "obżerającą" się Pawłowicz, ale cyrk jaki sobie urządzali z sejmu posłowie PO i Palikota. Te wszystkie podśmiechujki nie powinny mieć miejsca na sali Sejmu. Oni powinni tam zajmować się konkretami a nie jedzeniem jakiegoś posła. Bo nie był pierwszym ani ostatnim, który sobie podjadał.

Po drugie a właściwie po pierwsze: Wieść o obżarstwie Pawłowicz zawładnęła mediami "przypadkiem" w dniu w którym przesłuchiwany był Bronisław Komorowski w sprawie Afery Marszałkowej. Czyż nie był to super temat zastępczy? Wszak media niby miały akredytacje. ale żadne nie transmitowało tego wydarzenia. Poza reporterem tv republika, który nagrywał/prowadził transmisje z telefonu komórkowego. Tak koniec końców, głównym newsem dnia był Pawłowicz a przesłuchanie Komorowskiego przeszło niezauważone.
Kim jest John Galt?
Wojtke
użytkownik
 
Posty: 131
Na forum od: 12 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Pyramide » czwartek, 12 sty 2017, 14:58

Co Wy chcecie od tej kobiety ? Jest dyspozycyjna,wykształcona,obecna na każdym głosowaniu a że puszysta,nie pierwsza i nie ostatnia
Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » czwartek, 12 sty 2017, 17:37

Pyramide napisał(a):Co Wy chcecie od tej kobiety ? Jest dyspozycyjna,wykształcona,obecna na każdym głosowaniu a że puszysta,nie pierwsza i nie ostatnia
Obrazek


Do samej pani posel nie nie mam, jest spoko. Np. umie "wziasc" salatke I zjesc w wyszynku bez konsumpcji...slowem same zalety.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 23 sty 2017, 19:49

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » środa, 25 sty 2017, 23:30

Meisterstück posel Pawlowicz z Facebooka:


Krystyna Pawłowicz
1 hr ·
Sejmowi chuligani,Schleswig-Holstein typu Deutschland, i jak nic,ciągle na prochach "dziennikarz" Nitras z przyrośniętą do łapki komórką,wyładowują frustracje po nieudanej "okupacji" sali plenarnej,teraz zastępczo, poza salą sejmową.
S-H typ Deutschland rozbija cudze wykłady na mieście,popisując się ubecką wiedzą o podziemiu antykomunistycznym,a Nitras szuka męczeństwa w kuluarach.Nitras stanowczo szuka guza,ale wszyscy go już tylko z politowaniem lekceważą.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 20 lut 2017, 20:50

Jaki posel taka wiedza. Chcialbym Pani posel przypomniec, ze w Stettin urodzila sie caryca Katarzyna. :-) A, tak w ogole, Krolewiec w calej 800 letniej historii, byl polski przez caly rok.


Krystyna Pawłowicz
4 hrs ·
Jesteśmy w Polsce, więc mówmy nie Kaliningrad, a KRÓLEWIEC,
tak, jak przecież:
nie mówimy po niemiecku Danzig, a GDAŃSK,
nie Breslau, a WROCŁAW,
nie Warschau, a WARSZAWA.
Mówmy też nie Obwód Kaliningradzki, a ew.Prusy Książęce.
Więc, NIE Kaliningrad, a KRÓLEWIEC, mimo, że nie leży on dziś w polskich granicach.
Czy w POLSCE, już przecież nie komunistycznej, musimy ciągle stosować sowieckie nowe nazwy historycznie POLSKICH miast i miejsc; nazw, których celem było WYMAZANIE z polskiej pamięci ich istnienie i wielkość w polskich granicach?
NIE Kaliningrad, a KRÓLEWIEC!
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » środa, 8 mar 2017, 19:55

Prof. Krystyna Pawłowicz: Niestety, te panie ''wiedźmy'' nie mają nic do powiedzenia. Cokolwiek powiedzą, to natychmiast można wykazać po prostu ich głupotę i infantylizm. ''Wiedźmy'' urządzają happeningi i wygłupy, bo na nic innego ich intelektualnie nie stać. Szkoda więc mówić o nich, żeby nie robić im reklamy.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » czwartek, 9 mar 2017, 17:42

Krystyna Pawłowicz
7 hrs ·
Czy Niemcy i inni najsilniejsi w UE skorzystają dziś z okazji, przy sprawie nielojalnego wobec Polski, faktycznie niemieckiego kandydata na przewodniczącego RE - D. Tuska, by chociaż tym sposobem dosięgnąć i ukarać Polskę i "faszystę" J. Kaczyńskiego za wyniki ostatnich polskich wyborów, i nasz brak posłuszeństwa i krnąbrność?
Skoro UE to organizacja państw, to jaskrawe ,"za karę", lekceważenie stanowiska jednego z tych państw w sprawie o charakterze traktatowym, gruntuje praktykę zniechęcającą do takiej unijnej przemocy i oznacza upokorzenie suwerennego państwa, które przecież na takie niesuwerennościowe warunki przy akcesji - nie godziło się.
A Malta, to dziwny kraj. Odmówiła w sprawie w zasadzie technicznej, samego ZAPROSZENIA na dzisiejsze posiedzenie RE Jacka Sarjusz Wolskiego, pod pretekstem "braku zgody wszystkich członków"/!/,ale już sam WYBÓR na traktatowe stanowisko nie musi - zdaniem przemocowych unijnych liderów - mieć zgody czy konsensusu wszystkich państw, w tym Polski.
Hipokryci islamskiej, antydemokratycznej Europy niemieckiej szykują kolejne "exity".
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 13 mar 2017, 16:24

Krystyna Pawłowicz
4 hrs ·
Pan Robert Górski opisał swe wulgarne wyobrażenie o mnie, skromnym pośle, emerycie, kobiecie w 8 odcinku swego „Ucha” https://youtu.be/xhwjOJYxoGg. Wyobrażenie ukształtowane hejtami i bluzgami lewactwa. Jako odbiorca zapewne jedynie lewackich mediów, nie wie, że w rzeczywistości jestem bardzo ładna, bardzo miła dla miłych, życzliwa, łagodna i uśmiechnięta.
Owszem, lubię sałatki, a pan Górski zapewne tłustą golonkę i zwyczajną z rożna plus ogórek kiszony. I ma do tego prawo, aby nie mlaskał.
Mam ekspresję i żywiołowość potrzebne w polityce, lepsze od jego, bo oryginalne i własne.
Panu Robertowi Górskiemu, jako prawdziwemu dżentelmenowi, najwyraźniej zastępczo osobiście ulżyło też po bardzo śmiesznym „rzucie" niby "moją” skromną, niewieścią osobą na „glebę”. Po wywiadzie dla GW, mógł wreszcie mi prawie realnie przyłożyć. Tylko aktorki szkoda.
Pan Górski może ośmieszać nas swą agresywną niesympatią, ale to tacy jak my, w tym tacy jak ja, niebojący się Niemców, Europy, Ruskich, Wyborczej, lewactwa i opozycji chronimy dziś Polskę.
A na marginesie, są Niemcy, których bardzo lubię i szanuję i mam wśród nich przyjaciół.
Ale kanclerz Merkel i jej ochronę bezpiecznie Pan Górski ominął. Pan Górski ma jeszcze instynkt samozachowawczy. Zero śmiechu i żartu, żadnego rzutu na podłogę, poślizgu pani kanclerz na bananie, czy potknięcia się o kota. Tylko jej zbrzydzenie i fukanie na wszystko polskie dookoła.
Taki Pan Górski odważny w swoim "Uchu".
No, ale to pani kanclerz przyszła do Prezesa, a nie Prezes do niej.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » wtorek, 14 mar 2017, 15:59

:lol:

- Pani Profesor Pawłowicz, piszę do pani ja, wiedźma i kobieta wykolejona, typowy wyzwolony lewacki produkt złego systemu znanego z kultu ciepłej wody w kranach i wegetarianizmu, niedoinformowana oraz niewykształcona oraz niedorosła intelektualnie do bycia kobietą.


http://opinie.wp.pl/karolina-korwin-pio ... 779931777a
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » środa, 15 mar 2017, 15:56

Jezeli juz w cos ta pani Krystyna stuka to w "prety" swojej broszki. A szkoda, taka ladna sztuka sie zmarnowala. Po prostu zabraklo jej w zyciu trenda.

Krystyna Pawłowicz
4 hrs ·
Znowu postukam patykiem w pręty klatki:
Naprawdę jestem bardzo ładna, miła dla miłych, uczynna, życzliwa, mam ogromne poczucie humoru, jestem skromna, uśmiechnięta, lubię sałatki, chałwę.
Kocham Polskę i ataki na nią odpieram.
NO, czekam aż się ci/te z klatki znów odezwą...
Poniżej miejsce specjalnie dla was...
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » czwartek, 16 mar 2017, 16:06

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Krystyna Pawłowicz i jej zajebiste momenty

Postprzez Kryspin » piątek, 24 mar 2017, 15:40

Posel Pawlowicz, niezastapiona w swojej ignroancji I sklonnosci do opowiadania klamstw.


Krystyna Pawłowicz
4 hrs ·
Unia Europejska obchodzi 60-lecie podpisania Traktatu Rzymskiego, czyli swego powstania.
Dorobek rewolucyjny rosyjskich bolszewików padł po 70 latach.
Na siłę i złem niczego nie da się utrzymać.
Nie wiem, czy Unia ma jeszcze 10 lat, czy mniej, ale twardo posuwa się drogą bolszewickiej /niemieckiej/ przemocy. Drogą do swego upadku.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości