Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Mieszkania deweloprskie. Czy warto kupić ?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Mieszkania deweloprskie. Czy warto kupić ?

Postprzez Krzysztof » poniedziałek, 17 lip 2017, 15:32

Zamierzam kupić mieszkanie. Na rynku nieruchomości pojawiły się apartamentowce w stanie deweloperskim. Ceny powalają z nóg. A tu jeszcze dochodzi wykończenie do własnych potrzeb. I tu rodzi się pytanie do tych którzy już zakupili takie mieszkania, już je zaadaptowali wg swojego uznania, już tam mieszkają od jakiegoś czasu. Czy warto było wydać takie pieniądze? Jak się mieszka w takim mieszkaniu? Jak się czujecie chcąc nie chcąc mieszkając w dalszym ciągu w "blokowisku" tylko lepiej wykończonym? Proszę o waszą opinię.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Re: Mieszkania deweloprskie. Czy warto kupić ?

Postprzez PaniKatka » wtorek, 1 sie 2017, 08:30

Ja mieszkam w "deweloperce" i uważam, że dużo zależy od tego gdzie to mieszkanie. Moje jest na małym, zamkniętym osiedlu, w ładnej okolicy. Cisza, spokój, sąsiedzi nieuciążliwi, osiedle z niewielkimi tylko problemami okołobudowlanymi. Jasne, że to ciągle blok, ale nie blokowisko. Jak piszesz - mieszkania są drogie, więc nie każdego na nie stać, co eliminuje wiele problemów.
Warto najpierw sprawdzić dewelopera, wykończenie, pozwolenia, stan budynków.
PaniKatka
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 1 sie 2017, 08:24

Re: Mieszkania deweloprskie. Czy warto kupić ?

Postprzez GrzegorzD » wtorek, 5 wrz 2017, 21:00

widziałem jak developer budował 2 domy. Powiem tak... dwa razy bym sie zastanowił.
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości