Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Policyjna samowola

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Policyjna samowola

Postprzez Alinoe » czwartek, 29 paź 2015, 00:23

Numer na dachu P903, godzina 0:10, ogniem pomiędzy mieszkalnymi kamienicami, jedno kierunkową drogą na sygnale gna na złamanie karku do ... izby wytrzeźwień ... :roll:
Ktoś mi wytłumaczy po co ??
Korków tu nie ma, świateł, tłumów i wogóle nikogo, jedynie śpiący mieszkańcy, może to im przeszkadza że my śpimy jak Oni pracują :twisted:
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Policyjna samowola

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 1 lis 2015, 13:39

A to znowu wytrzeźwiałka jest w BB?
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Policyjna samowola

Postprzez staszeks » niedziela, 1 lis 2015, 16:35

Tak mi cos chodzi po głowie, że ten temat już kiedyś w zamierzchłej historii był na tym forum poruszany.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Policyjna samowola

Postprzez Alinoe » środa, 4 lis 2015, 19:06

GrzegorzD napisał(a):A to znowu wytrzeźwiałka jest w BB?


jest cały czas, tylko przez chwilę była za darmo bo "władza" co innego miała na głowie ;)
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Policyjna samowola

Postprzez Alinoe » poniedziałek, 11 wrz 2017, 20:42

stare odgrzebane ... :)

może jakiś rzecznik śledzi forum i jak pisałem w 2015 o jeździe Policji po wąskich pustych uliczkach centrum na bombach to sytuacje zmieniła się na dwa lata :twisted: 8)

no i znów się zapommniało ...

będę dawał przykłady z życia, wiem że ciszy nocnej jeszcze nie ma ale no cóż. ...

dzisiaj 21:26, pusto, ostatnie auto przejechało ulicą Miarki jakieś naście minut temu... no i radiowóz na pełnej piź... na dachu P931, dodatkowo niebieska sygnalizacja świetlna i syrena włączona - jedzie na izbę ...
21:31 - P916 już potrafiło się zachować i na zjeździe z 1 Maja wyłączyło krzykaczkę...
sytuacja powtarza się co wieczór/noc, nawet nie chce mi się wstawać spisywać te numery - chociaż może zacznę :twisted:

przyczyniają się do mojej ostatniej opinii, że izba wytrzeźwień obsługująca obszar o wiele większy niż samo Bielsko nie powinna być w centrum, zwłaszcza centrum gęsto zamieszkałym ...
w końcu albo któryś pijaczyna na kacu (rano jest ich tu pełno), policja (pełno ich tu cały czas - transportują pacjentów izby - i tylko tyle) albo czort wie kto jeszcze - np Ci co na kacu odbierają kolegę z izby ;) a takich też bywa tu sporo, coś głupiego zbroją ... potrącą spokojną staruszkę/dziecko, kogoś obiją za brak fajki z rana albo jeszcze co innego :roll:

chyba nie wszystkie instytucje muszą mieć siedziby w ścisłym centrum miasta. Ta na pewno nie...
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Policyjna samowola

Postprzez staszeks » wtorek, 12 wrz 2017, 12:59

Może zamiast zapisywać zacznij filmować?
Chyba bardziej przekonujące.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Policyjna samowola

Postprzez woznica67 » wtorek, 3 paź 2017, 13:54

Przepisy jasno to regulują, więc poczytajcie, pojazdem uprzywilejowanym jest tylko pojazd z sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Więc w razie kolizji , zaczyna się , nie słyszałem , nie wiedziałem i dlatego nie ma się co dziwić że tak jeżdżą. Na ich miejscu robilibyście tak samo. A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak zresztą widać. Pamiętam , że była akcja z kolizją na 3Maja, chyba nie oznakowany czy jakoś tak, i właśnie było czepianie się , że bez dźwiękowych i była jazda , żeby tylko się doczepić.
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Policyjna samowola

Postprzez davnbb » wtorek, 3 paź 2017, 16:12

To chyba chodziło o to czy jazda z jakimś pijaczkiem musi się odbywać z sygnałami (czyli jako pojazd uprzywilejowany).
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Policyjna samowola

Postprzez Kryspin » czwartek, 5 paź 2017, 18:23

Policja sobie pozwala na duzo. W tym przypadku meczyli Ukrainke.


https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/20-godz ... 78719.html
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Policyjna samowola

Postprzez staszeks » czwartek, 5 paź 2017, 18:43

Kryspin napisał(a):Policja sobie pozwala na duzo. W tym przypadku meczyli Ukrainke.


https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/20-godz ... 78719.html

co od razu wylorzystali rosjanie:
http://rusvesna.su/news/1507210987
(ale bez dokładania własnych komentarzy)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Policyjna samowola

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 paź 2017, 14:51

czy to już pajjjjjjjjjj........... ?

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Policyjna samowola

Postprzez davnbb » niedziela, 22 paź 2017, 16:29

są już szkołach, szpitalach to i w patrolach policji się znajdą - każdy sposób jest dobry, żeby rozstawić swoich na etatach i wyciągnąć jeszcze trochę kasy.... ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Policyjna samowola

Postprzez Alinoe » poniedziałek, 8 sty 2018, 21:50

a tu hulaj dusza PISogród pełną gębą ... :mrgreen:

tzn nihil novi moi drodzy, zaś pijaczek rzygał więc P908 wiozło go na bombach i pełnej piz... między kamienicami o 21:44 na izbę.
trzeba pokazać drzemiącym mieszkańcom że pracują :twisted: 8) :shock:
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Policyjna samowola

Postprzez woznica67 » wtorek, 4 gru 2018, 11:12

Macie problemy, niech jeżdżą na "bombach", każde ich użycie muszą zgłaszać dyżurnemu, skąd wiecie , że nie czaka już na nich inna interwencja? Po drugie pisałem już o przepisie i lepiej niech używają dźwiękowych i świetlnych, bo jak widzę idiotę jadącego w słuchawkach samochodem to ręce opadają. A to, że sensacja bo jada w nocy na sygnale.... nagrywajcie sąsiada jak głośno chrapie, za głośno puści bąka lub będzie za głośno uprawiał sex.... śmiechu warte....
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Policyjna samowola

Postprzez staszeks » wtorek, 4 gru 2018, 12:50

patrząc na czas napisania poprzednich postów i czas twojej odpowiedzi można pomyśleć,
że w sklepach pojawiła się jakaś nowa wódka o wyjątkowo wydłużonym działaniu.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron