Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Obrona Panoramy

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Obrona Panoramy

Postprzez Przemek73 » środa, 13 wrz 2017, 10:03

Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek protestował przeciwko przebudowie Panoramy. Czy tylko ja uważam, że jest to robione na siłę, po to tylko, żeby można się było jeszcze przed wyborami nachapać? Nikomu nie zależy?
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Obrona Panoramy

Postprzez davnbb » środa, 13 wrz 2017, 15:10

Remont basenu by się przydał. Przy okazji można przebudować małą nieckę i dopasować ją do aktualnych standardów basenu, który ma służyć do zabawy. Ale duży basen powinien zostać nietknięty - to jedyny tej wielkości basen w okolicy i taki powinien zostać.
Jeśli zostanie podjęta decyzja o remoncie to powinien on zostać zrobiony w systemie jesień - wiosna . Jak słyszę, że mają na rok zamknąć basen bo jest potrzebny czas na remont to śmiać mi się chce. Jak basen stoi pusty i można coś robić to wszyscy siedzą z założonymi rękami a jak mógłby zarabiać to wtedy będzie zamknięty. Wychodzi na to, że szybciej byli w stanie wybudować ten basen od podstaw niż przy aktualnej technice przeprowadzić jego remont/modernizację.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Obrona Panoramy

Postprzez tepodong » niedziela, 1 paź 2017, 10:26

Mam nadzieję, że go nie wyremontują na wzór tego w cygańskim lesie, bo jak tam poszedłem po latach, to się załamałem. kolorowy świat lat dziecinnych - prysł....
tepodong
użytkownik
 
Posty: 167
Na forum od: 13 paź 2009, 20:03


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron