Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Film pt"Proroctwo"

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Film pt"Proroctwo"

Postprzez senioritta » piątek, 6 paź 2017, 08:59

Edytowano na podstawie Regulaminu pkt5.
Ostatnio edytowano piątek, 6 paź 2017, 20:23 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Regulamin pkt5.
senioritta
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 23 gru 2010, 21:24

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez padoda » piątek, 6 paź 2017, 12:11

Przepraszam bardzo ale wiara jest osobistą sprawą każdego człowieka. Kto chce, to takie materiały znajdzie sam.Takie działanie kojarzy mi się z wizytami Świadków Jehowy, którzy są natrętami zakłócającymi mir domowy w dopołudniowe niedziele.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez senioritta » piątek, 6 paź 2017, 20:45

gdyby wiara była sprawą osobistą to apostołowie zamiast iść na cały świat i głosić ewangelię powinni zamknąć się w swoich domach i nic nikomu nie mówić.Kto ci ten film każe oglądać??? nie chcesz nie patrz.
senioritta
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 23 gru 2010, 21:24

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez senioritta » piątek, 6 paź 2017, 20:51

jakoś w temacie "Dyskusji filmowych " nie protestujesz przeciw reklamowanym filmom.Przecież te filmy też kto zainteresowany to by sobie znalazł czyż nie ???
senioritta
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 23 gru 2010, 21:24

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez padoda » sobota, 7 paź 2017, 09:30

Religia jest specyficzną sferą, której nie powinno się nachalnie, powtarzam nie powinno się nachalnie manifestować. Przynajmniej w naszym kręgu kulturowym.Ale jak jest wszyscy widzą i słyszą.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez Grego » sobota, 7 paź 2017, 16:56

A co jest nachalnego we wklejeniu linku? Przecież nie ma obowiązku oglądać. Nie pasuje, nie wchodzę. Nachalne jest (jeśli już) atakowanie kogoś tylko dlatego ze "nieodpowiednie" przekonania manifestuje.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez error_terror » sobota, 7 paź 2017, 20:52

Grego jesteś prawicowym ultrasem, dla którego wszystko co pro kościelne musi być doktryną.
Na razie, mam taką nadzieję żyjemy w czasach kiedy mogę jeszcze wypowiedzieć się negatywnie na temat indoktrynacji nawiedzonych/katolików
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez Grego » niedziela, 8 paź 2017, 10:17

Nie jestem żadnym ultrasem. Dodam jeszcze że nie jestem wcale katolikiem, co zdajesz się sugerować. Po prostu brzydzą mnie ateistyczni fanatycy, którzy rytualnie lżą i atakują wszystkie religie poza swoją własną. Warto pamiętać, że ilekroć ateiści dorwali się do władzy, zawsze to skutkowało ludobójstwem. Ta sekta jest skrajnie niebezpieczna a do tego wcale się już nie ukrywa. Moim zdaniem to niepokojące.
Dodam jeszcze że linku nie otwierałem, wystarczyło mi słowo "proroctwo" w tytule, żeby się od treści trzymać z daleka. I właśnie dlatego nie rozumiem sprzeciwu. Nie chciałem - nie wchodziłem. Czyli da się!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez staszeks » niedziela, 8 paź 2017, 13:38

Grego napisał(a):....................... Warto pamiętać, że ilekroć ateiści dorwali się do władzy, zawsze to skutkowało ludobójstwem. Ta sekta jest skrajnie niebezpieczna a do tego wcale się już nie ukrywa. ................................

Słusznie.
Już dawno temu organizowali wyprawy krzyżowe i palili czarownice na stosach.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez Grego » niedziela, 8 paź 2017, 14:13

Miałem raczej na myśli Włodka Lenina, Józka Stalina, Adiego Hitlera, Mao Tse Tunga, Pol Pota, Plutarcha Callesa, Konwent RF i wielu innych ateistycznych zwyrodnialców. Nie twierdzę, że zbrodnie przeciw ludzkości są domeną wyłącznie ateistów. Zdarzały się także protestantom, katolikom, buddystom, prawosławnym, muzułmanom i wszystkim innym religiom. Ale tylko ateiści dopuszczają się ludobójstwa ZAWSZE kiedy tylko dorwą się do rządzenia. Przynajmniej ja nie znam przypadku reżimu ateistycznego, coby nie mordował na masową skalę.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez padoda » niedziela, 8 paź 2017, 22:54

Grego napisał(a): Warto pamiętać, że ilekroć ateiści dorwali się do władzy, zawsze to skutkowało ludobójstwem.


Czyżby?

Józef Stalin "W 1894 roku jako jeden z najlepszych uczniów szkoły cerkiewnej uzyskał stypendium w kwocie 5 rubli w seminarium duchownym w stolicy Gruzji"
Mao Zedong "jako dziecko został buddystą"
Pol Pot "Wychował się w zamożnej rodzinie, która wyróżniała się spośród swojej społeczności wyjątkową pobożnością
Diabeł w ludzkiej skórze niejaki Augusto Pinochet "Absolwent szkoły podstawowej i średniej prowadzonej przy Seminarium San Rafael w Valparaíso"
Benito Mussolini " Uczeń gimnazjum oo. salezjanów w Faenzy"
Heinrich Himmler "Jego pamiętniki ukazywały go jako pobożnego chłopca, który regularnie uczęszczał do kościoła. Ponadto był ministrantem. W swoim pamiętniku zapisał: „Zawsze będę kochał Boga i dochowam wierności Kościołowi”.
I coś z naszego podwórka Wojciech Jaruzelski "Jego rodzina była głęboko religijna, Wojciech uczęszczał do gimnazjum prowadzonego przez zakon marianów na warszawskich Bielanach,we wczesnej młodości był bardzo religijny
Niby religijni a takie bestie :twisted:
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez davnbb » poniedziałek, 9 paź 2017, 00:38

padoda napisał(a):
Grego napisał(a): Warto pamiętać, że ilekroć ateiści dorwali się do władzy, zawsze to skutkowało ludobójstwem.


Czyżby?

Józef Stalin "W 1894 roku jako jeden z najlepszych uczniów szkoły cerkiewnej uzyskał stypendium w kwocie 5 rubli w seminarium duchownym w stolicy Gruzji"
Mao Zedong "jako dziecko został buddystą"
Pol Pot "Wychował się w zamożnej rodzinie, która wyróżniała się spośród swojej społeczności wyjątkową pobożnością
Diabeł w ludzkiej skórze niejaki Augusto Pinochet "Absolwent szkoły podstawowej i średniej prowadzonej przy Seminarium San Rafael w Valparaíso"
Benito Mussolini " Uczeń gimnazjum oo. salezjanów w Faenzy"
Heinrich Himmler "Jego pamiętniki ukazywały go jako pobożnego chłopca, który regularnie uczęszczał do kościoła. Ponadto był ministrantem. W swoim pamiętniku zapisał: „Zawsze będę kochał Boga i dochowam wierności Kościołowi”.
I coś z naszego podwórka Wojciech Jaruzelski "Jego rodzina była głęboko religijna, Wojciech uczęszczał do gimnazjum prowadzonego przez zakon marianów na warszawskich Bielanach,we wczesnej młodości był bardzo religijny
Niby religijni a takie bestie :twisted:


Może trafiali na nieodpowiednich księży - stąd trauma na całe życie ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez Grego » poniedziałek, 9 paź 2017, 15:50

Józef Stalin jako uczeń szkoły cerkiewnej nikogo nie mordował, dopiero jak się nawrócił na ateizm to dekiel wysadziło. Konwertyci na islam podobnie jak konwertyci na ateizm są przedstawicielami swojej nowej religii, a nie tej, z której się wypisali. Kiedy się katolik nawraca na islam, jedzie do Syrii wojować za Kalifat, to już raczej nie jest katolikiem tylko muslimem. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez padoda » piątek, 20 paź 2017, 19:14

Grego napisał(a):A co jest nachalnego we wklejeniu linku?

A co jest nachalnego w klepaniu do drzwi i dociskaniu klawisza dzwonka w Niedzielę przez Św.Jeh. :?:
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: Film pt"Proroctwo"

Postprzez Grego » sobota, 21 paź 2017, 07:53

Link nie zmusza nikogo do żadnego działania. Można zignorować. A co do porównań ze świadkami Jehowy, to owszem. Ateiści i świadkowie mają podobnie, z ta jedynie różnicą że świadkowie Jehowy zachowują się kulturalnie. Odmowę nawrócenia przyjmują z uśmiechem i życzą miłego dnia. Ateiści błyszczą chamstwem, a kiedy ich misję ewangelizacyjną odrzucić starają się obrażać "niewiernych". Zwykle też z góry szufladkują że mają do czynienia z "katolem" co w ich światku zdaje się być zarzutem. Mieliśmy to nawet w tym wątku, żeby daleko nie szukać. Świadkowie działają w dwójkach, ateiści stadami. W mojej ocenie świadkowie Jehowy są niewiele mniej nachalni, ale kulturalni. Ateiści wojujący to w czystej postaci fanatyczne, ryczące, namolne, chamowate bydło. No i Świadkowie Jehowy nie przejawiają skłonności do ludobójstwa, podczas gdy ateiści owszem.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron