Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Smolensk

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » środa, 12 kwi 2017, 17:04

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Kryspin » środa, 12 kwi 2017, 17:26

Prof. Pawel Artymowicz, kolejny raz wykazuje, ze eksperci Macierewicza to zwykle nieuki, albo pazerne na kase Macierewicza swinie. Tak, swinie, bo celowo podzegaja lud smolenski do nienawisci.


http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/czlo ... t_id=20926
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » czwartek, 20 kwi 2017, 17:04

"Carakal" złożył dymisje ?, straszna strata dla "wiarygodności" komisji i AM
Ostatnio edytowano czwartek, 20 kwi 2017, 18:18 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Kryspin » czwartek, 20 kwi 2017, 17:17

Berczynski i wiarygodnosc? To tak, jak przyjmowac komunie od koniunkturalnego... :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » czwartek, 20 kwi 2017, 18:19

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » piątek, 21 kwi 2017, 16:24

A tak "liczyłam" na sensacyjne materiały z USA ew. wspólną wyprawę zbrojną po wrak do Rosji siłami OT pod dowództwem od płn WW a od poł AM
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art ... iczna.html
Przy odrobinie logiki i znajomości prawa to Rosja musi przedłużać swoje śledztwo /może i celowo/ jak długo w Polsce będą trwały inne czynności w tej sprawie.Czyli wraku nie mogą oddać
Może by tak wytrącić Rosji argumenty i zakończyć czynności i śledztwa w Polsce,sprawę wyciszyć. Zawsze można je podjąć znowu. A nuż wrak wydadzą /w co nie wierze/
Ale u nas Smoleńsk to koło napędowe PiS
Więc pat,nawet NATO nie chce pomóc
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » czwartek, 1 cze 2017, 20:23

Dla idiotów i pieniaczy sensacja a dla fachowców ....
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =FB_Gazeta
Ostatnio edytowano wtorek, 11 lip 2017, 14:36 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » wtorek, 11 lip 2017, 07:07

Czy to przygotowanie do zwalczenia puczu/majdanu /wg jednego z forum/?, jakieś barierki pancerne,policji za chwile będzie więcej niż "modlących"
Zastanawiam się czy nie wskazane by było zaangażowanie OT a policje jednak zostawić w swoich miastach do patrolowania
A wszystko to dla dobrej zmiany i marszu w przeciwną stronę
Może lepiej wzorem Turcji pozamykać kogo się da zwł kwiczących inaczej i wszystkich przefarbowanych bo to niebezpieczny element z "miętkim" kręgosłupem

Obrazek
Obrazek

Poniżej garstka "kodomitów" i korytarz humanitarny
Obrazek
Wszystko to z obu stron sporu to wielka żenada
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez Kryspin » niedziela, 15 paź 2017, 17:13

Oficjalne! Macierewicz ustali wybuch w lewej polkule swojego ptasiego mozgu.


http://natemat.pl/220195,pawel-deresz-o ... m-smiechem
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Smolensk

Postprzez Kryspin » piątek, 27 paź 2017, 21:00

Szopki ciag dalszy.

Roman Giertych - strona oficjalna

12 mins ·
Dowody albo hańba.

W poniedziałek złożę wniosek o przesłuchanie członków tzw. podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej oraz Antoniego Macierewicza. Ostatnią ich "rewelacją" jest, że znaleźli dowód na zapis "wybuchu" na taśmie rejestratora danych. Po teorii o dwóch wybuchach, bombie termobarycznej, mgle etc. podkomisja po raz pierwszy powiedziała, że ma jakiś dowód, a nie teorię. Są dwie możliwości: albo mamy do czynienia ze zwykłym łgarstwem albo z niebywałą wręcz kompromitacją prokuratury, która przez siedem lat śledztwa ( w tym ostatnie 2 lata pod rządami PiS) nie znalazła żadnego "śladu wybuchu" na rejestratorze. Ponieważ dotychczasowe działania podkomisji sprowadzały się do wygłaszania teorii, które potem porzucano, to uważam, że tym razem Panowie powinni pójść do Prokuratury Wojskowej i zeznać pod groźbą odpowiedzialności karnej co "nowego" "ustalili" na temat zapisu rejestratora. I przedstawić dowody na swoje słowa. Zeznanie nieprawdy lub zatajenie prawdy podlega karze do 8 lat pozbawienia wolności. Apeluję do Prokuratury Wojskowej o pilne wezwanie członków Podkomisji, a w imieniu reprezentowanych członków rodzin ofiar katastrofy złożę stosowny wniosek w poniedziałek. Nie wyobrażam sobie, aby Prokuratura odmówiła przeprowadzenia tego dowodu.

Roman Giertych
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » czwartek, 14 gru 2017, 15:20

Czy są już komentarze "naszych wiarygodnych ekspertów od AM" na słowa W Putin ?
Może warto wypowiedzieć wojnę bo zbliżamy się do prawdy już 90 któryś raz
https://wiadomosci.wp.pl/mamy-dosc-tych ... 267133569a
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez error_terror » sobota, 23 gru 2017, 18:29

Obrazek
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Smolensk

Postprzez Pyramide » czwartek, 8 lut 2018, 12:26

yest yest yest wreszcie
ale ....
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... &a=66&c=96#MT2
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Smolensk

Postprzez staszeks » czwartek, 8 mar 2018, 17:06

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podkomi ... ej/npdt5m7

Nie mogę odmówić sobie przyjemności zacytowania jednego zdania.

"Jak podsumowuje autor tekstu, Marek Pyza, osoby pracujące bez umów wciąż jednak nie otrzymały informacji nt. ewentualnego ich przedłużenia."

I tu pytanie:
Jak można przedłużać coś czego nie było?????
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Smolensk

Postprzez Kryspin » czwartek, 8 mar 2018, 18:10

staszeks napisał(a):https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podkomisja-smolenska-zmienia-plany-ws-raportu-z-katastrofy-smolenskiej/npdt5m7

Nie mogę odmówić sobie przyjemności zacytowania jednego zdania.

"Jak podsumowuje autor tekstu, Marek Pyza, osoby pracujące bez umów wciąż jednak nie otrzymały informacji nt. ewentualnego ich przedłużenia."

I tu pytanie:
Jak można przedłużać coś czego nie było?????


Bardzo proste. Cale ta bajka o zamachu smolenskim byla dojona przez ostatnie osiem lat. To byla taka umowa "o dzielo", ktorego nie bylo. Mit prysl wiec uznano, ze prysla umowa, ktorej nie bylo.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron