Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

I znowu śmieci......

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

I znowu śmieci......

Postprzez necia55 » środa, 20 gru 2017, 10:42

Słuchając dzisiaj radia Bielsko poczułam przypływ takiej adrenaliny, że......... nosz ku@&$!*a !!!!
Od lipca opłata za wywożenie śmieci wzrośnie o 88% !!!!
Nowa segregacja, nowe opłaty i co jeszcze???
Może każą nam jeszcze wywozić na własny koszt??
Już odwalamy za służby porządkowe 3/4 roboty - bo sami segregujemy, a oni jeszcze dowalają???
Szlag mnie za chwilę trafi!!!
Przed samymi świętami taka wiadomość może człowieka wk***ić permanentnie!!!
CO i ILE jeszcze będziemy musieli za tych drani odwalać ???
Ciekawa jestem co te urzędasy jeszcze wymyślą?
Jak tak dalej pójdzie, to ja proponuję zasypać Ratusz i okolice tonami śmieci !!!
Niesegregowanych !!!
W ramach protestu zbiorowego, przeciwko obdzieraniu ze skóry ( t.j. - gotówki ) obywateli !!!
A na święta życzę POMYSŁODAWCY ( podobno wyszło to z urzędu marszałkowskiego ! ) samych kłopotów, problemów, strat i ogólnie dupobicia .
I NIE pozdrawiam - na pohybel wam urzędasy !!!! :evil: :evil: :evil:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: I znowu śmieci......

Postprzez Pyramide » środa, 20 gru 2017, 12:59

necia nie wku... się,chyba widzisz inne podwyżki też ,o planowanych też wiesz.
Pamiętaj że to wszystko w imię dobrej zmiany, za którą jesteś i głosowałaś.
Zagryź zęby,poszukaj jakiś dodatkowych zajęć żeby dorobić.Ew załap się na organizowane wyjazdy z B-B do W-wy
Podobno po drodze karmią.Jakąś koszulkę czy szalik klubowy też możesz w autokarze dostać
Podobno od 2025 maja być już obniżki cen wszystkiego
Cierpliwości życzę i siedzenia cicho.
Ja czekam
Nie zapomnij że księdzu też wypada dać już więcej na kolędzie.
Podobno jak wygra wybory w BB ktoś właściwy to """obniży""" ceny za śmieci
Wiesz że wiara czyni cuda
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: I znowu śmieci......

Postprzez Grego » środa, 20 gru 2017, 16:14

Akurat w Bielsku rządzi Platforma a nie PiS, więc podwyżki funduje nam "zła zmiana" a nie dobra.
Podobnie zresztą Marszałkiem w Województwie Śląskim jest platformiarz. Miejmy nadzieję że to ostatnie podrygi tych "aniołków".
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: I znowu śmieci......

Postprzez Pyramide » piątek, 22 gru 2017, 15:37

necia . nie dawały mi spokoju te zafundowane podwyżki za śmieci więc powęszyłam i co się okazało.
Ratusz podobnie jak Marszałek Województwa nie ma z tym nic wspólnego.Polecenia przychodzą z góry od rządzących a oni realizuja polecenia
Miałam przyjemność też być na jednym z opłatków z kasztelanem, na którym nie obyło się od pytań o śmieci.Pytania były od zwykłych ludzi jak i działaczy PiS.Odpowiedz kasztelana była jednoznaczna "pytajcie o podwyżki rządzących bo miasto z podwyżkami nie ma nic wspólnego" oczywiście nawiedzeni milczeli a zebrani nagrodzili gromkimi brawami kasztelana.
To co pisze w swoim poście ten "znawca wszystkiego" ,czerwona ..... to jak zwykle bzdury i celowa dezinformacja,człowieka chorego z urojenia,który wg mnie wydaje ostatnie podrygi zakłamując rzeczywistość
" Grego » środa, 20 gru 2017, 16:14
Akurat w Bielsku rządzi Platforma a nie PiS, więc podwyżki funduje nam "zła zmiana" a nie dobra.
Podobnie zresztą Marszałkiem w Województwie Śląskim jest platformiarz. Miejmy nadzieję że to ostatnie podrygi tych "aniołków"."

Dla porządku kasztelan dla mnie to osoba na urzędzie ,która jednak coś dla BB zrobiła i nie zachwyca mnie niczym co robi i z jaką opcja buzi sobie daje.Ważne że nie jest koniunkturalnym dupolizem i gnidą czerwoną
Jednak poparcie w BB ma
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: I znowu śmieci......

Postprzez Grego » piątek, 22 gru 2017, 21:07

Znaczy się to premier Morawiecki ukazem podniósł w BB cenę śmieci? :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: I znowu śmieci......

Postprzez necia55 » piątek, 22 gru 2017, 21:28

Tak się złożyło, że słuchałam dzisiaj Kasztelana w radio Bielsko i tłumaczył, skąd te podwyżki :evil: i rzeczywiście nie ma z tym wiele wspólnego. Co nie oznacza, że ja się z tym godzę !!! O nie !! Już i tak segregacja śmieci będzie na tyle rozległa, że właściwie to na wysypisku niedługo nie będą mieli co robić :D bo my odwalimy za nich wszystko. Jedynie śmieci zmieszane ( jeśli jeszcze będzie taka opcja :P ) będą musiały być segregowane. Tak się zastanawiam - do kubłów wkładam tylko suche , mokre to od wielkiego dzwonu ( mam własny kompostownik - zrobiony własnoręcznie !) , złom oddaję zbieraczowi, szkła nie rozbijam, a jak kupię coś szklanego to szanuję :wink: albo staram się wykorzystać jako surowiec do dalszej obróbki - więc niby za co mam płacic więcej ?????
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: I znowu śmieci......

Postprzez Kryspin » sobota, 23 gru 2017, 21:06

Wszyscy, ktorzy "cos" czytaja, wiedza skad pochodzi podwyzka. PiSowskie Ministerstwo Srodowiska ma na swojej stronie wpis. Glosno o tym w mediach ale koniunkturalny swoje wie, tzn. nie wie, nie czyta, ale jape otwiera. A jak juz otworzy to wiadomo co splodzi.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: I znowu śmieci......

Postprzez staszeks » sobota, 31 mar 2018, 16:50

Może nie Bielsko i nawet nie Polska ale...
http://rusvesna.su/news/1522495262
Экономные швейцарцы выкидывают мусор во Франции
Oszczędni Szwajcarzy wyrzucają swoje śmieci we Francji.
(tylko w ubiegłym roku zatrzymano 140 Szwajcarów, którzy swoje worki ze śmieciami chcieli wyrzucić w sąsiednim kraju)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: I znowu śmieci......

Postprzez jackq » poniedziałek, 11 cze 2018, 09:30

Chyba kogoś powaliło z ta segregacją. To za co płacimy skoro mamy jeszcze śmieci dodatkowo segregować? Nie dość, że podnieśli opłaty za wywóz to jeszcze dokładają roboty. Jak to jest panie Krywult, że mieszkańcy okolicznych gmin płacą dużo mniej za wywóz śmieci, które i tak trafiają do nas... ???
jackq
użytkownik
 
Posty: 39
Na forum od: 26 sie 2007, 08:58

Re: I znowu śmieci......

Postprzez staszeks » piątek, 5 paź 2018, 09:55

staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron