Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dobre cztery lata rzadow PiS

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » czwartek, 22 mar 2018, 19:22

Dobra zmiana,wstawanie z kolan czy pierwsze efekty nacisku UE i USA ?
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/do-sejm ... lu/0lfxhp2
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » sobota, 24 mar 2018, 14:44

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 26 mar 2018, 14:52

Im sie nalezy, by godziwie zarabiac.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... tml#Z_Prze
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » niedziela, 1 kwi 2018, 15:59

TVP na ratunek PiSowi
Jak zwykle "prawda prawda prawda"
Skutek sami oceńcie

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » sobota, 21 kwi 2018, 07:35

Aktualny dług Polski ujawniony wreszcie po interwencji UE ?
tak można swobodnie rozdawać nie swoje dla poparcia dobrych rządów
https://www.bankier.pl/wiadomosc/GUS-po ... 84464.html

A tak przy okazji co na to "główny ekonomista,prawnik i znawca wszelkich tematów" forumowy "mistrz" G
podpowiadam wina Tuska ,Komorowskiego,cyklistów i kwiczących
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Grego » niedziela, 22 kwi 2018, 11:57

Pyramide napisał(a):A tak przy okazji co na to "główny ekonomista,prawnik i znawca wszelkich tematów" forumowy "mistrz" G
podpowiadam wina Tuska ,Komorowskiego,cyklistów i kwiczących
No dokładnie tak. Wina tego kto długi zaciągał a nie tego co je ujawnił. Zresztą od lat twierdziłem (także tu na forum) że Platfusy w sprawie rzeczywistego zadłużenia Polski kłamią bezwstydnie jak zresztą w każdej sprawie. Przynależność do Partii Oszustów zobowiązuje.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 kwi 2018, 17:03

Grego napisał(a):
Pyramide napisał(a):A tak przy okazji co na to "główny ekonomista,prawnik i znawca wszelkich tematów" forumowy "mistrz" G
podpowiadam wina Tuska ,Komorowskiego,cyklistów i kwiczących
No dokładnie tak. Wina tego kto długi zaciągał a nie tego co je ujawnił. Zresztą od lat twierdziłem (także tu na forum) że Platfusy w sprawie rzeczywistego zadłużenia Polski kłamią bezwstydnie jak zresztą w każdej sprawie. Przynależność do Partii Oszustów zobowiązuje.


Poczytaj gdzieś jaki dług zostawili poprzednicy i o ile wzrósł dług w ostatnich 2 latach m in w wyniku rozdawnictwa ,nagród i różnych propagandowych danin pod publikę żeby tylko głosować na nich
Ew dobrze puknij sie w głowę w tej swojej retoryce lewaków,gów...a wyborcza,peło,kwików,żyrandoli i dopłat do polskiej miedzi oczywiście za poprzedników
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Grego » poniedziałek, 23 kwi 2018, 20:24

Pyramide napisał(a):Poczytaj gdzieś jaki dług zostawili poprzednicy
Jakbyś przeczytała własny link to byś wiedziała, że to ujawnione przez GUS zadłużenie powstało w wyniku patologicznego systemu emerytalnego, stworzonego przez Buzka (obecnie europosła PO) a przez lata było zwyczajnie ukrywane. Dlatego szukanie obecnie jakie było zadłużenie za Tuska jest bez sensu, bo Tusk i jego drużyna zuchów fałszowali dane.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 23 kwi 2018, 21:36

A teraz koniunkturalny dupoliz robi za ekonomiste.

https://www.salon24.pl/u/convertum/5423 ... darczy-cud
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Grego » wtorek, 24 kwi 2018, 16:03

A ty jak zwykle za wieprza.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » wtorek, 24 kwi 2018, 19:11

Grego napisał(a):
Pyramide napisał(a):Poczytaj gdzieś jaki dług zostawili poprzednicy
Jakbyś przeczytała własny link to byś wiedziała, że to ujawnione przez GUS zadłużenie powstało w wyniku patologicznego systemu emerytalnego, stworzonego przez Buzka (obecnie europosła PO) a przez lata było zwyczajnie ukrywane. Dlatego szukanie obecnie jakie było zadłużenie za Tuska jest bez sensu, bo Tusk i jego drużyna zuchów fałszowali dane.


Ciekawe ..... fałszowali dane, podaj przykłady albo szykuj się bo ktoś wreszcie dobierze ci się do .....
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Kryspin » wtorek, 24 kwi 2018, 23:00

Nie wiem jakie są pomiędzy wadami relacje. Może aż intymne, bo któż że dupoliza by bronił jak nie właściciel kota doceniający płeć męska.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » sobota, 12 maja 2018, 06:57

Rozumny wie o co chodzi a debil powie że np fałszowano dane poprzednio a nie teraz
Gdzie ta dobra koniunktura gospodarcza gdzie ta wyższa ściągalność WAT,gdzie ta kasa że nie ma dla niepełnosprawnych ale jest na nagrody i ukryte profity dla rządzących.
Gdzie obniżka apanaży dla marszałków sejmu a tylko dla posłów.
Kreatywna księgowość była czy jest teraz.
Może zwrot żyrandola i k..... d.... uzdrowi finanse

https://www.bankier.pl/wiadomosc/GUS-po ... 84464.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 13 maja 2018, 11:16

Chcąc niechcąc, to jednak wypada przyznać, że rzeczywiście Rostowski nie był najlepszym sprawozdawcą budżetowym, a Tusk wybrał niezbyt subtelną metodę ratowania finansów ZUS. To, że ZUS jest niewypłacalny i wymaga ciągłych dosypek, to nie jest domena ani główna wina PiS, chociaż oczywiście obniżenie wieku emerytalnego było głupotą.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Dobre dwa lata rzadow PiS

Postprzez Pyramide » środa, 16 maja 2018, 07:15

Proszę odczytywać to jako sukces ,czyli 43:0 w UE. Tzn.wybrano nowych 43 ambasadorów UE tym z Polski 0
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron