Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowa moda w Bielsku-Białej. Imprezy i alkohol dla 16-latków?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Nowa moda w Bielsku-Białej. Imprezy i alkohol dla 16-lat

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 11 sie 2015, 19:20

Pan Kazimierz napisał(a):Opiekunka jak wynika z jej wypowiedzi też chyba nie zdawała sobie sprawy z czym wiążę się taki wyjazd.

Zdawała, nie zdawała...Rozmawiałem kiedyś z wychowawcą kolonijnym, któremu założyli sprawę, bo wydał dziecko ojcu, a ojciec miał jakiś zakaz (o czym wychowawca nie wiedział, ale uznano, że to jego problem). Ten sam człowiek opowiadał, że jego kumpel po fachu miał problem, bo na jego wycieczce ktoś komuś zrobił dziecko i domagano się od niego udziałów w alimentach - "bo nie upilnował". Arsenał możliwości tacy ludzie mają mniejszy niż nauczyciele, bo odesłać dzieciaka nie mogą. Więc jeśli dzieci chcą poćpać, popić, pokochać się - wychowawca może tylko liczyć na to, że nie stanie się to na jego oczach i robić naloty. Ale weź w 5 osób upilnuj 10 razy więcej małolatów, kontroluj przez 24h na dobę co robią w toalecie, jakimi dropsami się częstują i co jest w butelce z naklejką Coca-Cola.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Nowa moda w Bielsku-Białej. Imprezy i alkohol dla 16-lat

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 11 sie 2015, 19:52

Nebelwerfer napisał(a): Ale weź w 5 osób upilnuj 10 razy więcej małolatów, kontroluj przez 24h na dobę co robią w toalecie, jakimi dropsami się częstują i co jest w butelce z naklejką Coca-Cola.


No to właśnie mam na myśli a opiekunka pierniczy o opalaniu, riwierze itd. To świadczy tylko o tym że mgliste pojęcie o takich wyjazdach.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Nowa moda w Bielsku-Białej. Imprezy i alkohol dla 16-lat

Postprzez Anke » wtorek, 11 sie 2015, 20:01

Pan Kazimierz napisał(a):No to właśnie mam na myśli a opiekunka pierniczy o opalaniu, riwierze itd. To świadczy tylko o tym że mgliste pojęcie o takich wyjazdach.


Ja widać za 600 zł nie biorą ekspertów Panie Kazimierzu.

Idiota przecież nie jest w stanie wychować normalnie dziecka.


Taa. Ja dosyć często rozmyślam jak mogłaby wyglądać negatywna eugenika społeczna i po namyśle dochodzę, że jeszcze na to za wcześnie. Kiedyś będzie to niestety konieczne. Póki co, lepsze harce w Bułgarii niż przymusowa selekcja do sterylizacji.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Nowa moda w Bielsku-Białej. Imprezy i alkohol dla 16-lat

Postprzez man » niedziela, 4 wrz 2016, 11:54

Klimat ostro walczy o swoją grupę docelową czyli o dobrą sprzedaż alkoholu wśród 15-16 letnich dzieci. Zaczął już nawet organizować dla świeżo upieczonych absolwentów bielskich Gimnazjów otrzęsiny. To się nazywa praktyczne podejście do biznesu. W Klimacie brakuje już tylko punktu sprzedaży dopalaczy żeby dzieci urodzone w 2000 roku miały pełen luksus

klimat.jpg
klimat.jpg (27.16 KiB) Przeglądane 8387 razy
Ostatnio edytowano niedziela, 4 wrz 2016, 12:45 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: reg. pkt 8.
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowa moda w Bielsku-Białej. Imprezy i alkohol dla 16-lat

Postprzez ona500 » poniedziałek, 12 wrz 2016, 22:00

Pozostaje mieć nadzieję, że alkoholu młodym nie sprzedają... Dyskoteki dla młodzieży licealnej są w mieście od wielu, wielu lat. Za podlotka kilka razy byłam na takiej, alkoholu nikomu nie sprzedawali i ochroniarze sprawdzali na wejściu. Ale to było 100 lat temu :|
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Nowa moda w Bielsku-Białej. Imprezy i alkohol dla 16-lat

Postprzez Martii88 » wtorek, 3 lip 2018, 14:02

też pamiętam tego typu imprezy, ale bywały i miejsca gdzie można było dostać alkohol bez dowodu. W samej dyskotece nie ma nic złego, ale wg mnie w nocnym klubie to żaden problem zdobyć alkohol, przecież nawet jak barman odmówi sprzedaży, to zawsze się trafi jakiś starszy znajomy.
Martii88
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 3 lip 2018, 13:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości