Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kler

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Kler

Postprzez error_terror » wtorek, 25 wrz 2018, 20:50

Jak zobaczyłem rezerwację biletów on-line w Kinopleksie na Kler to się ubawiłem jak mops.Widzę, że Kurski,Sobecka i inne Pawłowiczowe zrobiły dobrą robotę dla Smarzowskiego :mrgreen:
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Kler

Postprzez tren_d » środa, 26 wrz 2018, 17:00

Myślisz co piszesz? Kto cię nauczył pogardy i nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości? Rusz głową, wyłącz konformizm i małostkowość. Wypowiedź na poziomie absolwenta zawodówki z wynikiem dop. który dwa razy powtarzał klasę z całym szacunkiem dla takiego absolwenta.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Kler

Postprzez Pyramide » środa, 26 wrz 2018, 18:45

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kler

Postprzez banan.eu » czwartek, 27 wrz 2018, 09:51

jako stały bywalec CC i czasem na kare Heliosa musze Cie zmartwić ;) helios kładzie łachę na system rezerwacji online i ktoś notorycznie rezerwuje ile sie da miejsc głównie na środku wiec szturm moze nie być tak duzy ;)

w CC padł system rezerwacji na KLER albo sami wyłączyli

w sobotę ide i bedzie recenzja :D z tego co widziałem po reckach na youtube to zwiastun jest nieco mylący ale to chyba lepiej :mrgreen:

apropo czarna mafia najstarsza na świecie i najlepiej zorganizowana :D
Załączniki
42603551_10214366202567185_6311736831276744704_n.jpg
42603551_10214366202567185_6311736831276744704_n.jpg (54.8 KiB) Przeglądane 20791 razy
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Kler

Postprzez Kryspin » czwartek, 27 wrz 2018, 20:22

tren_d napisał(a):Myślisz co piszesz? Kto cię nauczył pogardy i nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości? Rusz głową, wyłącz konformizm i małostkowość. Wypowiedź na poziomie absolwenta zawodówki z wynikiem dop. który dwa razy powtarzał klasę z całym szacunkiem dla takiego absolwenta.


Kto nauczyl? Wasze zdradzieckie mordy, a wlasciwie facjata prezesa do tego sklania. Dlaczego jeszcze nie jestes w Rzeszowie? :roll:
Ostatnio edytowano piątek, 12 paź 2018, 20:43 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Kler

Postprzez error_terror » piątek, 28 wrz 2018, 05:50

tren_d napisał(a):Wypowiedź na poziomie absolwenta zawodówki z wynikiem dop. który dwa razy powtarzał klasę

Diagnoza godna jasnowidza z Człuchowa. Stosunek do niektórych polityków pisu jest taki na jaki sami sobie zapracowali.
A tu członek pisu z Ełku w temacie filmu Kler reklamuje go w taki oto sposób;
"To krytyka duchowieństwa, a ja jestem członkiem Kościoła katolickiego i nie życzę sobie, żeby takie filmy pokazywano w samorządowym kinie. Dodam, że jesteśmy miastem, które ma honorowego obywatela papieża Jana Pawła II, który prosił, by Kościół katolicki traktować jak swoją matkę. A więc jeśli jesteśmy tutaj katolikami i poczuwamy się do tego, żeby traktować Kościół jak matkę, to nie opluwa się własnej matki - pisał Wojciech Kwiatkowski."
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Kler

Postprzez davnbb » piątek, 28 wrz 2018, 16:02

tren_d napisał(a):Myślisz co piszesz? Kto cię nauczył pogardy i nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości? Rusz głową, wyłącz konformizm i małostkowość. Wypowiedź na poziomie absolwenta zawodówki z wynikiem dop. który dwa razy powtarzał klasę z całym szacunkiem dla takiego absolwenta.


Ja tam nie widzę w tej wypowiedzi pogardy i nienawiści ale jeśli już o niej mowa to wymienieni w pierwszym poście chyba służą w tym temacie najlepszym przykładem - zwłaszcza obie wymienione panie.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Kler

Postprzez banan.eu » sobota, 29 wrz 2018, 15:39

:mrgreen: :lol:

czyli tak :lol:

po seansie miałem ochotę wybuchnąć śmiechem jak pomyślałem o tych biednych katolikach którzy protestują przeciw temu filmowi i wymuszają nie puszczenie tego tytułu w kinach :mrgreen: lepszej reklamy ten film mieć nie mógł :mrgreen:

sam film i tak nie jest mega ostry dla widza,nic nowego sie nie pojawiło. Każdy kto czytał gazety ogląda czasem takie programy jak Interwencja Uwaga czy tym podobne nie zobaczy nic nowego,czytelnicy np Fakty i Mity stwierdzą ze to tzw delurka czyli mega wersja light tego co sie dzieje w Polsce

film ok,nieco przereklamowany a katotaliby niech sie zastanowią czasem :D myślę ze kilka osób publicznych po raz kolejny sie skompromitowało choc nie wiem czy jest jeszcze coś do kompromitacji swoimi wezwaniami do bojkotu tego filmy czy modlitwami przed kinami za widzami :D

film nie dochodzi do piet ani Drogówce ani tym bardziej filmowi "Wołyń"...
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Kler

Postprzez staszeks » sobota, 29 wrz 2018, 19:05

A ja skomentuję tylko ostatnią scenę.
Pokazuje jak nasi rodacy idiotycznie zachowują się w "nietypowych" sytuacjach.
Zamiast zarzucić gościa ciuchami i stłumić płomień to biegają jak idioci dookoła.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Kler

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 1 paź 2018, 16:28

Byłam,film nie porywa,za mało pokazano tego skur.....
Liczę ze dokument przygotowywany przez Tomasza S.... będzie ostrzejszy,konkretniejszy
A przy okazji z tt
‏ @TomaszRaczek
935357 widzów w pierwszy weekend na KLERZE, to jest rekord wszechczasów w Polsce :)
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kler

Postprzez error_terror » wtorek, 2 paź 2018, 05:50

staszeks napisał(a):A ja skomentuję tylko ostatnią scenę.
Pokazuje jak nasi rodacy idiotycznie zachowują się w "nietypowych" sytuacjach.
Zamiast zarzucić gościa ciuchami i stłumić płomień to biegają jak idioci dookoła.

Ależ oni pragnęli aby klecha spłonął, zachowali się jak najbardziej prawidłowo.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Kler

Postprzez error_terror » wtorek, 2 paź 2018, 05:51

:mrgreen:
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Kler

Postprzez staszeks » wtorek, 2 paź 2018, 15:36

error_terror napisał(a):
staszeks napisał(a):A ja skomentuję tylko ostatnią scenę.
Pokazuje jak nasi rodacy idiotycznie zachowują się w "nietypowych" sytuacjach.
Zamiast zarzucić gościa ciuchami i stłumić płomień to biegają jak idioci dookoła.

Ależ oni pragnęli aby klecha spłonął, zachowali się jak najbardziej prawidłowo.

Chyba masz rację.
Nawet w tej scenie, o ile dobrze zauważyłem, są ludzie, którzy pilnują aby postronni nie zbliżyli się do płonącego.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Kler

Postprzez error_terror » czwartek, 11 paź 2018, 17:33

Przez pierwsze 10 dni wyświetlania "Kler" zobaczyło w kinach 2,5 mln widzów. Film najprawdopodobniej już wkrótce przekroczy barierę 3 mln.
Niejaki Gliński podobno profesor i minister kultury stwierdził, że nie widzi powodu, by gratulować Wojciechowi Smarzowskiemu :lol: Filmu nie oglądał, ale czytał streszczenie scenariusza.
Gliński zapowiedział za to koncert z okazji obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 10 listopada na Stadionie Narodowym odbędzie się otwarty koncert, podczas którego wystąpią Maryla Rodowicz czy Jan Pietrzak.
Będzie się też odsłonięcie pomnika L.K. za bagatela 2,5 melona.
Tam zapewne będzie milionowa widownia :mrgreen:
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości