Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Pech to nie grzech

Pech to nie grzech

Postprzez Pyramide » czwartek, 10 sty 2019, 19:30

banan,ciekawa jestem Twojej opinii
Byłam,komedia trochę na jedno kopyto jak ostatnio wysyp naszych Lepsza wg mnie od "Miłość jest wszystkim"
Pogrzeb był jak przeważnie w polskich obowiązkowo,brakowało jeszcze akcji policji
A epizody Dereszowskiej czy Miska wg mnie zbędne.Karolak już przejedzony.Gra reklamującej telefony, w tym filmie jakoś nie przekonuje mnie.Pozostali aktorzy ok
Moja ocena wg Twojej skali 6/10
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Pech to nie grzech

Postprzez banan.eu » sobota, 12 sty 2019, 08:06

moje zdrowie psychiczne wymaga omijania tego typu filmów :mrgreen:

list to m i tym podobne omijam szerokim łukiem ;) chyba ze dopadnie mnie bezrobocie i będę oglądał wszystko co sie da :mrgreen: choc odkad mam netflix to lepiej dobieram na co chodzę do kina :mrgreen:

filmy takie jak ten dubluja same siebie

w tym tygodniu ide na polska wersje "Rocky" :D a wcześniej bajka czyli Ralph demolka

z Polskich filmów to ostatnio wychodzą dość dobre filmy z epoki słusznie minionej czyli czasy komuny i wcześniejsze : Jestem Morderca, Kamerdyner, Wołyń ,Bogowie choć np taki "Ile waży koń trojański" z 2008 też był spoko :mrgreen: A taka Ambassada też zła nie była
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala


Powrót do Dyskusje filmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości