Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

'skrocic go o glowe'

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

'skrocic go o glowe'

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 14 sty 2019, 17:10

W zwiazku z tragiczna smiercia Pawla Adamowicza, postanowilem zlozyc wniosek do bielskiej Prokuratury Okregowej o arwsztowanie na naszego forumowicza, ktory zawoalownie grozil prezydentowi Francji na naszym forum. Wiem, ze jest to dla niektorych absurdalne, ale moze w przyszlosci pomoze uniknac podobnych tragedii takich jaka sie wydarzyla w Gdansku.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez davnbb » poniedziałek, 14 sty 2019, 17:49

Tyle w komentarzu
Obrazek
Jak chodzi Ci o wypowiedź Grego z wątku o demokracji we Francji to sugerowałbym wrócić do nauki czytania ze zrozumieniem zarówno jego wypowiedzi jak i artykułu, na który się wtedy powołałeś.
Zresztą nie możesz złożyć czegoś takiego jak wniosek o aresztowanie ;-)
Tak więc kończ waść i wstydu sobie oszczędź
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Grego » poniedziałek, 14 sty 2019, 18:38

To jeszcześ nie napisał? Miałeś to zrobić przed świętami ! :?
Jakoś tak przypomniał mi się poeta Bezdomny ze świecą u Gribojedowa :wink: Tylko że Bezdomny był człowiekiem czynu, a Ty koleżko jesteś kawał lenia.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez necia55 » poniedziałek, 14 sty 2019, 21:47

davnbb napisał(a):Tyle w komentarzu
Obrazek
Jak chodzi Ci o wypowiedź Grego z wątku o demokracji we Francji to sugerowałbym wrócić do nauki czytania ze zrozumieniem zarówno jego wypowiedzi jak i artykułu, na który się wtedy powołałeś.
Zresztą nie możesz złożyć czegoś takiego jak wniosek o aresztowanie ;-)
Tak więc kończ waść i wstydu sobie oszczędź


Tragedia, jak się wydarzyła w Gdańsku jest zapewne odpowiedzią na "drugie życie" Adamowicza. Aniołkiem nie był, więc ma wrogów! Osobiście nie jestem za takim "rozwiązaniem problemu" , ale rozumiem ludzi, którzy czasem widząc brak sprawiedliwości społecznej decydują się na taką zemstę . Jest to tragiczne, ale zdarza się , niestety ! Zresztą PO-wiec , niejaki Schetyna sam nawołuje do mordów politycznych, więc nie ma się co dziwić, że zaczynają "wyrzynać watahy" - tylko, że PO-wskie :mrgreen: i to nie politycy PiS-u ale zwykli , szarzy obywatele :P
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez YoShi » poniedziałek, 14 sty 2019, 23:38

necia55 napisał(a): Osobiście nie jestem za takim "rozwiązaniem problemu" , ale rozumiem ludzi, którzy czasem widząc brak sprawiedliwości społecznej decydują się na taką zemstę

No tak. Bandzior, za napady,pobicia, dostał lekki wyrok i tak ty rozumiesz brak sprawiedliwosci społecznej. Chyba, ze za krotko siedział. A teraz wyjedzie na wczasy do psychiatryka, bo niepoczytalnego go zrobia i mu publiczne morderstwo ujdzie na sucho. Chyba , ze go w wiezieniu kropną samobójstwem, bo zacznie gadac, kto go do tego namówił.
Com se popisał, tom se popisał. Pani prof posłanko, prosze nie ukrywac sie tu pod pseudonimem necia55, a glupoty pisac na swoim profilu ;)
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 14 sty 2019, 23:39

davnbb napisał(a):Tyle w komentarzu
Obrazek
Jak chodzi Ci o wypowiedź Grego z wątku o demokracji we Francji to sugerowałbym wrócić do nauki czytania ze zrozumieniem zarówno jego wypowiedzi jak i artykułu, na który się wtedy powołałeś.
Zresztą nie możesz złożyć czegoś takiego jak wniosek o aresztowanie ;-)
Tak więc kończ waść i wstydu sobie oszczędź



Groźbę można wyrazić za pomocą różnych środków przekazu. Nie jest również konieczne, aby grożący miał rzeczywisty zamiar zrealizowania groźby. Dla bytu przestępstwa nie jest konieczne stwierdzenie obiektywnego niebezpieczeństwa realizacji groźby, tj. tego, czy sprawca miał rzeczywisty zamiar jej spełnienia ani też tego, czy miał faktyczne możliwości jej spełnienia. Ważny jest jedynie subiektywny odbiór tej groźby. (patrz wyrok SN z 27 kwietnia 1990 r., IV KR 69/90, PS 1993, nr 5, poz. 84). Obawę uznać można za uzasadnioną, jeśli przeciętny człowiek o podobnych do ofiary cechach osobowości, psychiki, intelektu i umysłowości, w analogicznych warunkach wedle wszelkiego prawdopodobieństwa uznałby tę groźbę za realną i wzbudzającą obawę.




Czy realnie mysle, ze koniunkturalny zostanie zaaresztowany? Nie, absolutine nie mam watpliwosci, ze tak sie stanie. Chodzi mi tylko o tzw. naswietlenie jego internetowej dzialasnosci, a tu juz mi taka satysfacja wystarczy.

Trywialne stosowanie splyconych cliché nie powstrzyma mnie przed pojsciem do prokuratury. Tym bardziej, ze twoja riposta jest bardziej tepa niz ciezkawy dowcip Rocha Kowalskiego.
Ostatnio edytowano wtorek, 15 sty 2019, 00:04 przez Kryspin, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 14 sty 2019, 23:55

necia55 napisał(a):

Tragedia, jak się wydarzyła w Gdańsku jest zapewne odpowiedzią na "drugie życie" Adamowicza. Aniołkiem nie był, więc ma wrogów! Osobiście nie jestem za takim "rozwiązaniem problemu" , ale rozumiem ludzi, którzy czasem widząc brak sprawiedliwości społecznej decydują się na taką zemstę . Jest to tragiczne, ale zdarza się , niestety ! Zresztą PO-wiec , niejaki Schetyna sam nawołuje do mordów politycznych, więc nie ma się co dziwić, że zaczynają "wyrzynać watahy" - tylko, że PO-wskie :mrgreen: i to nie politycy PiS-u ale zwykli , szarzy obywatele :P
[/quote]

"drugie zycie Adamowicza. Aniolkiem nie byl, wiec ma wrogow". :roll: WTF? Po przekroczeniu licznych granic pogardy, ponizania, obrazania, dzielenia przekroczona została ostatnia. Czy mowimy tutaj o Dr Jekyll i Pan Hyde czy o Adamowiczu? O ile wiem, Adamowicz, czy jego alter ego nie zabilo, w napadzie szalu, niewinnego staruszka. Mowiac, ze rozumiesz ludzi decydujacych sie na zemste wpisujesz sie w krag najgorszych karykatur jakie udalo mi sie poznac.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Grego » środa, 16 sty 2019, 05:46

A pomijając kwestię ofiary (de mortuis aut bene, aut nihil) dla mnie ciekawszym jest otoczenie. To, że na scenie pełnej ludzi (samych bez wyjątku lewaczków) zabójca kilkakrotnie dźga nożem człowieka, następnie wygłasza krótką przemowę. Wreszcie jakiś wkurzony technik spoza sceny go bierze i obezwładnia. Doskonałe świadectwo lewackiej mentalności. Uległość jako reakcja na przemoc. Najeżdżają nas, to witajmy ich kwiatami. Grożą nam to się rozbrójmy. Mordują nas to rysujmy kredkami po asfalcie.
Gadanina o "mowie nienawiści" to kolejna chora reakcja na przemoc. Wiec milczenia...
http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... brego-foto
ZBYDLĘCENIE!!!
Czas wrócić do zdrowych korzeni naszej cywilizacji. Jedyną sensowną reakcja na przemoc jest reakcja siłowa. Wszelkie wiece milczenia, kredki i inne lewackie wynalazki są objawem chorobowym.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Kryspin » środa, 16 sty 2019, 16:13

Upławy myślowe jakimi uraczył nas koniunkturalny dupoliz nawolujac 'nas' do nawrotu do jaskin, legitymizujac hasla typu "Smierc wrogom ojczyzny", "Wasze zdradzieckie mordy", "Odnoszę wrażenie, że PiS mogłoby jeszcze trochę wzrosnąć, gdyby zdecydował się na lekki wpierdol”, lub „Ja też uważam, że taniej byłoby tych blokujących hołociarzy odstrzelić, ale nie można tak” skalniaja mnie do nastepujacej refleksji - Neandertalczyki zyja wsrod nas i sie maja dobrze.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Kryspin » środa, 16 sty 2019, 16:31

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Grego » środa, 16 sty 2019, 17:08

Jakoś nie jestem zdziwiony ze akurat tobie się moje spostrzeżenia nie podobają. Kup sobie kredki i narysuj coś kolorowego, możesz przy tym pośpiewać "Przeżyj to sam", albo We are the world". :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Kryspin » piątek, 18 sty 2019, 15:14

Jezeli myslisz, ze rysowanie to nie sztuka, to chetnie pokaze ci w praktyce jak się nauczyć rysować ołówkiem i kolorowymi kredkami pomidora. Potraktuj to jako otwarte zaproszenie - anytime jak to mowia Jankesi.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Grego » piątek, 18 sty 2019, 17:06

Obrazek
Bardzo przydatny gif.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Kryspin » sobota, 19 sty 2019, 16:00

Wiedzialem, ze masz plochliwa nature, ale zeby przestraszyc sie nauki rysowania kredkami tego sie nie spodziewalem. Zaproszenie ciagle wrotami stoi otwarte.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: 'skrocic go o glowe'

Postprzez Grego » niedziela, 24 lut 2019, 12:39

Jak tam twój donosik? Udało się? Opowiedz jak było. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości