Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Realizacja planu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Realizacja planu

Postprzez error_terror » poniedziałek, 18 lut 2019, 09:10

„Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. [...] Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”.
Czyje to słowa? Podpowiem, niejaki Israel Singer wypowiedział je 23 lata temu
Jak widać te słowa były prorocze i są realizowane po dzień dzisiejszy. Pejsy plują nam w twarz.
Nie przepadam za obecną władzą w Polsce ale zachowanie premiera i mam nadzieję, że ministra spraw zagranicznych również popieram.Chodzi mi okwestię wyjazdu na szczyt V4 do Izraela. Tam można wysłać ewentualnie V1 lub V2.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Realizacja planu

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 18 lut 2019, 16:14

Popieram przedmówcę
Może ktoś wie kto i po co wymyślił spotkanie V4 właśnie w Izraelu ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Realizacja planu

Postprzez Kryspin » wtorek, 19 lut 2019, 16:08

Gdyby Polska nie miałaby tylu Żydów, nigdy by nie było rozbiorów.

Autor: Roman Dmowski, Przewrót (1934), s. 270.

Gwiazda Dawida wpisana jest w symbolikę swastyki!

Autor: ks. Henryk Jankowski

Jedna trzecia polskich biskupów to Żydzi. (…) Osiemdziesiąt procent MSZ to Żydzi.

Autor: Jan Kobylański

Nagroda Nobla jest przyznawana Żydom – pan Singer, pan Miłosz – ojciec Żyd i matka Żydówka, Wisława Szymborska też Żydóweczka. Tacy ludzie dostają Nagrodę Nobla.

Autor: ks. Jan Sikora

Patrzałem na zagładę Żydów w Polsce z dwóch różnych punktów widzenia, między którymi była przepastna antynomia: jako chrześcijanin i jako Polak. Jako chrześcijanin nie mogłem nie współczuć mym bliźnim (…). Jako Polak patrzyłem na te wypadki inaczej. Hołdując ideologii Dmowskiego, uważałem Żydów za wewnętrznego zaborcę, i to zawsze wrogo do kraju diaspory nastawionego. Toteż nie mogłem nie żywić uczucia zadowolenia, że się tego okupanta pozbawiamy, i to rękami nie własnymi, ale drugiego, zewnętrznego zaborcy (…). Nie mogłem ukryć uczucia zadowolenia, gdy przejeżdżałem przez odżydzone nasze miasteczka i gdy widziałem, że ohydne, niechlujne żydowskie rudery z nieodłączną kozą przestały szpecić nasz krajobraz. Zapytany przez Thurma [urzędnika niemieckiego, z którym akurat autor był w podróży] „Sehen die Polen die Befreiung vom den Juden als ein Segnen an?” – czy Polacy postrzegają uwolnienie się od Żydów jako błogosławieństwo? – odpowiedziałem „Gewiss” – jasne – będąc przeświadczony, iż jestem wyrazicielem opinii przygniatającej większości mych rodaków.

Autor: Józef Górski, Na przełomie dziejów, oprac. Artur Ziontek, Siedlce 2006, s. 288–291.

Rząd światowy zdecydował (…), że Polaków ma być 15 mln, i to zdrowych parobków żydowskich.

Autor: Kazimierz Świtoń

Wyobraźcie sobie, że te wszystkie sitwy tworzą Żydzi. A jesteście przed Holocaustem i nienawidzenie Żydów nie jest złe. Jest modne. Wszyscy nienawidzą Żydów.

Autor: Rafał Ziemkiewicz,

Żydzi zawsze będą nienawidzić Polaków, bo mają parszywe geny.

Autor: Jan Kobylański

– Czy panu (…) są znane „Protokoły mędrców Syjonu”, co o nich sądzicie?
Odpowiedź A. Macierewicza, lidera Ruchu Katolicko-Narodowego:
– Czytałem, bardzo ciekawa lektura, niektórzy mówią, że są autentyczne, inni – że nie, ja nie jestem specjalistą. Doświadczenie wskazuje, że są w środowiskach żydowskich takie grupy.

Autorzy: słuchacz, Antoni Macierewicz, 19 lipca 2002

No i zawsze po drodze było Niemcom i Żydom, oni zawsze w którychś momentach się porozumiewali i mimo, że tragedia ogromna podczas II wojny światowej, tylu Żydów było ofiarami tej wojny, a mimo woli współpracują i to dobrze z Niemcami i myślę, że wspólny biznes, wspólny interes jest po drodze Niemcom i Żydom. I wiadomo, że Unia Europejska jest sterowana przez loże masońskie (…), a interesy są takie, żeby umacniać jeden naród i drugi, czyli ogólnoświatowy naród żydowski i europejski niemiecki.

Autor: Zygmunt Wrzodak

Oświęcim nie był obozem zagłady, lecz obozem pracy. Żydzi, Cyganie i inni byli tam niszczeni ciężką pracą, zresztą nie ciężką i nie zawsze byli niszczeni, bo są relacje, iż w obozie posiłki były trzy razy dziennie, a chorzy dostawali delikatną zupę, mleko i biały chleb, a Żydzi często pełnili ważne funkcje obozowe, np. kapo.

Autor: prof. Ryszard Bender
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Realizacja planu

Postprzez Pyramide » środa, 20 lut 2019, 09:25

Dobrze że wreszcie rządzący się postawili Izraelowi po wcześniejszym blamażu z IPN
Ale martwi już zachowanie "braci" z V4, którzy jednak pojechali i pozałatwiali swoje narodowe interesy
Ciekawe czy czasem "my" czekając na przeprosiny Izraela wcześniej ich nie przeprosimy pod naciskiem miłujących pokój

A odnośnie "wyssania z mlekiem matki" to w zał.link
https://natemat.pl/264473,kim-byl-iccha ... sz-izraela
Dalej nurtuje mnie pytanie kto,po co czy za co zorganizował szczyt V4 w Izraelu
Właściwie to po zorganizowaniu szczytu odn. Iranu to odpowiedz wydaje się oczywista
Czas zorganizować coś w obronie wysp Kuryle przeciwko Rosji
Brawo nasza polityka zagraniczna jako kontynuacja "San Eskobar"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Realizacja planu

Postprzez error_terror » środa, 20 lut 2019, 21:18

Polscy Żydzi-dlaczego nie Polacy?
Amerykańscy Żydzi! Dlaczego nie Amerykanie?
Dlaczego nie amerykańscy Polacy?, amerykańscy Anglicy, Włosi czy Chińczycy itp.
Moim zdaniem tu tkwi odpowiedź dla fenomenu żydostwa. Obywatele każdego kraju uważają się za, w przypadku USA za Amerykanów, Polski za Polaków,Rosji za Rosjan, z Żydami jest inaczej, to są (tak każą mówić) amerykańscy Żydzi, polscy Żydzi,żydowscy Żydzi :?: itp.
Żydzi niezależnie w jakim kraju mieszkają zawsze są Żydami.
Dlaczego? Bo?
„Antysemityzm jest nam niezbędny do kierowania naszymi mniej­szymi braćmi”.
„Zostanie małe miejsce do przejścia zanim wszystkie kraje Europy (i...świata?) zostaną zamknięte w zwojach symbolicznego węża, przez który symbolizujemy nasz naród, jak w potężnym imadle”.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Realizacja planu

Postprzez Kryspin » czwartek, 21 lut 2019, 16:27

Polscy katolicy
Afroamerykanie
Czescy protestanci

Zgodnie z zasadami języka polskiego nazwy członków narodów zapisujemy wielką literą, małą zaś – wyznawców religii. W przypadku Żydów takiego rozróżnienia nie da się łatwo przeprowadzić. O tym, że każdy wyznawca judaizmu jest członkiem narodu żydowskiego, pisał m.in. prof. Stanisław Krajewski w książce „Nasza żydowskość”, a w związku z tym zawsze powinniśmy stosować zapis wielką literą.

W przypadku polskich Zydow, nie widze tu zadnej odrebnosci narodowej, no chyba, ze uwazasz za cos takiego religie.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Realizacja planu

Postprzez error_terror » czwartek, 21 lut 2019, 18:17

Przepraszam, to z jakiej litery pisać nazwę Narodu Wybranego, z małej , dużej, wielkiej a może ogromnej?
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Realizacja planu

Postprzez Kryspin » czwartek, 21 lut 2019, 22:15

Moze Kosciol Ci pomoze. Przeciez jest takie pojecie - Polska Chrystusem narodow. W Kosciele podczas homilii czesto sie o tym wspomina. Na dzien dzisiejszy, juz nie oznacza to, ze cierpimy za inne narody. Dzisiejszy polski Kosciol, wrecz twierdzi, ze bycie polskim katolikiem jest przywilejem. Jezeli autorytet Kosciola Ci nie wystarcza, to juz w cz. III Dziadów Polska zostaje tak nazwana. Dlaczego sie wiec czepiamy Talmudu i tych Polakow, ktorzy go czytaja lub wierza w to co jest w nim napisane?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Realizacja planu

Postprzez error_terror » sobota, 23 lut 2019, 10:05

Kryspin napisał(a):Dlaczego sie wiec czepiamy Talmudu i tych Polakow, ktorzy go czytaja lub wierza w to co jest w nim napisane?

Jesteś wyznania mojżeszowego?
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Realizacja planu

Postprzez Kryspin » sobota, 23 lut 2019, 20:03

Nie. A nawet gdybym byl, to jakie to by mialo, w tej naszej dyskusji, znaczenie? :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Realizacja planu

Postprzez banan.eu » sobota, 23 lut 2019, 21:33

ja napisze tyle,Polacy którzy zostali umieszczeni na liście "Sprawiedliwych wśród narodów świata" powinni sie przekręcać w grobach i pluć sobie w twarz...
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Realizacja planu

Postprzez Kryspin » sobota, 23 lut 2019, 21:37

Z powodu wypowiedzi Netanjahu i Katza? Czy, Julian Zydorek, Kuron, Longin Komołowski powinni sie w grobie przewracac z powodu Jartka i Antka? Bo przeciez, trzeba chyba tu rozroznic ludzi dobrych i zasluzonych od politycznych warcholow. Kazda nacja ma swoich kiboli i koniunkturalnych dupolizow.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Realizacja planu

Postprzez Kryspin » sobota, 23 lut 2019, 22:38

Jest paradoksem, że z jednej strony sieje się strach przed muzułmanami, a z drugiej strony wraz z nimi, szerzy się nienawiść do Żydów. Ten proces świadczy jedynie o tym, że nie chodzi nam o tzw. chrześcijańskie wartości, lecz o zwykła chec podzielenia narodu i żądzę wladzy. W tym kierunku wiodą nas populiści.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron