Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ciekawostki

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » środa, 5 gru 2018, 09:29

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 10 gru 2018, 17:04

Diablica z tt
‏ @Diablica_Zwinna

W nowym budżecie UE zaplanowano dodatkowe miliardy euro na programy kosmiczne.
Polski rząd zareagował błyskawicznie przedstawiając plany pierwszego polskiego promu kosmicznego na węgiel.
Oczywiście wystrzeliwany będzie koło Radomia, bo jak wiadomo, stamtąd jest bliżej na księżyc.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » poniedziałek, 10 gru 2018, 19:27

A w czasie wolnym od lotów kosmicznych w celu lepszego wykorzystania będzie pływał do Ystad?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Ciekawostki

Postprzez davnbb » wtorek, 11 gru 2018, 16:55

Pyramide napisał(a):Diablica z tt
‏ @Diablica_Zwinna

Oczywiście wystrzeliwany będzie koło Radomia, bo jak wiadomo, stamtąd jest bliżej na księżyc.

Mylisz fakty, z Radomia jest bliżej na południe a nawet dzieciak z podstawówki wie, że księżyc widać o północy a nie w południe. Tak więc w tym wypadku Modlin wygrywa (a i Ystad jest bliżej) ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » środa, 12 gru 2018, 17:54

Czy to do końca prawda ?

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » czwartek, 13 gru 2018, 16:03

A ja "myślałem" że to PiS wepchał nas do UE

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » piątek, 14 gru 2018, 09:33

Nie pierwszy i nie ostatni. Ważne że potrzebny do zawiązania koalicji
Ale czy lepszy/gorszy/ taki sam od jednego z "przefarbowańców" z forum tzn .........

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » sobota, 15 gru 2018, 10:35

Chiny na potęgę wykorzystują odnawialne źródła energii
Panele ustawiane są na wodach i szczytach gór w ilościach trudnych do wyobrażenia.
Tym sposobem się bogacą i już są potęgą
Może brakuje im naszego ministra od likwidacji odnawialnych źródeł energii ?

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » niedziela, 3 mar 2019, 09:40

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Grego » niedziela, 3 mar 2019, 13:25

Pyramide napisał(a):Ale czy lepszy/gorszy/ taki sam od jednego z "przefarbowańców" z forum tzn .........
Domyslam się że twoj wielokropek odnosi sie do mnie, więc w ramach dobrego humoru cos ci wyjaśnię:
1 Nie bylem nigdy czlonkiem PZPR, choć nie wykluczam że byłbym, gdyby nie data urodzenia nazbyt późna.
2 Nie ma na tym forum ani jednego mojego postu w którym nawołuję (zachwalam, propaguję itp) dekomunizację. Jeśli taki post znajdziesz to jestem gotow odszczekać, ale nie znajdziesz.
3 Że cię pomimo licznych nieśmiałych uśmiechów zza woalki, śmiałych zachęt, a nawet niedwuznacznych sugestii nie przep...łem i nigdy tego nie zrobię, to nie dlatego że jesteś komunistką, tylko dlatego że jesteś za stara. Zdarzało mi się zaliczać lewaczki, ale na litość boską dużo, dużo młodsze!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » niedziela, 3 mar 2019, 14:31

Grego napisał(a):
Pyramide napisał(a):Ale czy lepszy/gorszy/ taki sam od jednego z "przefarbowańców" z forum tzn .........
Domyslam się że twoj wielokropek odnosi sie do mnie, więc w ramach dobrego humoru cos ci wyjaśnię:
1 Nie bylem nigdy czlonkiem PZPR, choć nie wykluczam że byłbym, gdyby nie data urodzenia nazbyt późna.
2 Nie ma na tym forum ani jednego mojego postu w którym nawołuję (zachwalam, propaguję itp) dekomunizację. Jeśli taki post znajdziesz to jestem gotow odszczekać, ale nie znajdziesz.
3 Że cię pomimo licznych nieśmiałych uśmiechów zza woalki, śmiałych zachęt, a nawet niedwuznacznych sugestii nie przep...łem i nigdy tego nie zrobię, to nie dlatego że jesteś komunistką, tylko dlatego że jesteś za stara. Zdarzało mi się zaliczać lewaczki, ale na litość boską dużo, dużo młodsze!


Bosze aleś ty jeb......y jeb....y
Idź się pomodlić,naciągnij beret k..... d...... i produkuj się też w innych tematach jako znawca
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Grego » poniedziałek, 4 mar 2019, 05:05

Być może tak zrobię, bo właśnie do tego służą takie fora jak to. A ty stwórz kolejne fejk konto i pod męskim nickiem atakuj mnie jak opętana za to że jakoby "nie szanuje dziewczyn". Po pierwsze równouprawnienie jest, a po drugie to owszem szanuję. Ale akurat nie takie co się nachalnie próbują narzucać, a odrzucone próbują się wszelkimi sposobami mścić i nie znają w tym żadnej miary.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 4 mar 2019, 08:03

Bosze aleś ty poje.......s
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez Pyramide » środa, 13 mar 2019, 08:19

Powinni dodać że trzecim wprowadzającym był k...... d....... z forum

Krzysztof Luft /tt/
‏ @KrzyLuft
Dowiedziałem się z @WiadomosciTVP , że do #NATO Polskę wprowadził premier Jan Olszewski na spółkę z ministrem Parysem a inni tylko przeszkadzali. Czy dobrze pamiętam, że rząd ten działał przez pół roku i na 7 lat przed przystąpieniem PL do Paktu Północnoatlantyckiego?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Ciekawostki

Postprzez staszeks » sobota, 17 sie 2019, 21:25

A tu:
https://rusvesna.su/news/1566071162

prawdziwa ciekawostka:
"To cud: В Казахстане женщина родила двух детей с разницей в два месяца"
Unikalny przypadek: W Kazachstanie kobieta urodziła dwójkę dzieci w odstępie dwóch miesięcy.

Podobno lekarze oceniają szanse na coś takiego jak 1:50 000 000.
A w ogóle było to możliwe bo kobieta miała podwójna macicę.
Może są tu ludzie znający się na medycynie i skomentują.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości