Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowy rozkład jazdy

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Nowy rozkład jazdy

Postprzez necia55 » niedziela, 9 wrz 2018, 07:44

Jestem zła !!! Tak, tak ! Jestem wściekła, bo komu przeszkadzała stara wersja " taran b-b " ? Był przejrzysty, można było wydrukować, łatwo było wyszukać. A dzisiaj co ? Stoi człowiek na przystanku i musi kombinować,żeby skojarzyć co z czym. Nie jestem jakąś melepetą , która nie radzi sobie z nowoczesną technologią, ale w zamyśle - nowe ma ułatwiać, a nie utrudniać ! Rozumiem, że nowa technologia jest potrzebna, też z niej korzystam, ale to co "stare" wcale nie musi być złe. Jeśli coś działa dobrze ( a działało! ) to nie jest głupie i nie ma co tego zmieniać. Może inaczej - można dodać nowe, ale stare też zostawić. Ja byłabym za przywróceniem strony "taran b-b " , albo do nowej strony dodać opcję wydruku . To - przynajmniej mnie, a i innym także - ułatwiło by korzystanie z rozkładu jazdy. W nowym rozkładzie jest za dużo "grzebania" i za długo to trwa. !!! :twisted:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nowy rozkład jazdy

Postprzez majster_jk » niedziela, 23 wrz 2018, 21:52

Ze sklepu Play pobrać aplikację rozkład jazdy Bielsko.... Jest dużo lepiej.
Avatar użytkownika
majster_jk
użytkownik
 
Posty: 178
Na forum od: 14 lis 2006, 23:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowy rozkład jazdy

Postprzez woznica67 » poniedziałek, 3 gru 2018, 21:01

Drukować już można.
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowy rozkład jazdy

Postprzez necia55 » wtorek, 12 lut 2019, 09:47

Ja jeszcze raz w sprawie rozkładu jazdy - a w zasadzie o wydruk. Komu przeszkadzała forma w jakiej był na taran b-b ??? Teraz, żeby wydrukować to jest horror !!! Kiedyś miałam wydrukowane rozkłady jazdy w formie małych karteczek, można je było ze sobą spiąć zszywaczem i zbierały niedużo miejsca. Teraz drukuje się całe strony i trzeba wycinać małe karteluszki, druk jest cienki, różne strony na dzień powszedni, na sobotę i na święta. Wielu moich znajomych nie dowidzi, a druk pogrubiony lepiej się czyta! Wiem, że jest w telefonie komórkowym ( ja mam ) , ale wielu starszych ludzi ma stare komórki i nie mają tej aplikacji. Kiedyś robiłam takie wydruki dla kilku moich znajomych, a teraz to jest niemożliwe w takiej formie jak było przedtem!!! Dla mnie to nie stanowi problemu, ale wiele starszych osób jest to utrudnienie!!! OGROMNE. Czy nie można by było przywrócić tamtego układu graficznego??? Z kim można by było o tym porozmawiać? Gdzie pytać?? Powiecie :D necia - marudzisz :D , tylko ,że to nie o mnie chodzi !
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Nowy rozkład jazdy

Postprzez woznica67 » niedziela, 17 mar 2019, 14:57

Spróbuj edytować lub kopiować i ma Word a
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowy rozkład jazdy

Postprzez B_B » środa, 10 kwi 2019, 08:51

Nie chcę "próbować", "edytować" i "kopiować" - chcę przejrzystej, jasnej i łatwej w obsłudze formy. Całym sercem za @necią55!
B_B
użytkownik
 
Posty: 91
Na forum od: 2 paź 2006, 10:14

Re: Nowy rozkład jazdy

Postprzez necia55 » piątek, 12 kwi 2019, 11:37

No własnie - ruszy coś w tym kierunku? Gdzie można monitować ??? Podpowiedzcie, proszę :P
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości