Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

OOOOOOOOOOOOOOOO

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez necia55 » niedziela, 21 lip 2019, 10:27

Jaka tu cisza na forum :o .Dawno nie zaglądałam, ale po wpisach widzę, że wymiotło wszystkich :( . Nie ma ciekawych tematów, czy .... wszyscy się obrazili na siebie ? :D :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 22 lip 2019, 22:42

Pewna pani z pomocą "admina" zarżnęła to forum m.in przez wybiórcze używanie regulaminu i jej chronienie.
Ekipa pewnie jest ale tylko czyta "artykuły" chociaż i z tym jest problem bo poziom coraz niższy. ale nie udziela się na forum ponieważ szkoda zdrowia. Są lepsze rzeczy do roboty niż czytanie mądrości sfiksowanej baby :)
Pozdrawiam starą ekipę tego forum.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez davnbb » wtorek, 23 lip 2019, 16:08

No cóż, zmiana właściciela chyba nie służy portalowi i forum. Śmieszne jest blokowanie możliwości komentowania artykułów (po wpisaniu komentarza gdy jestem zalogowany od razu jest informacja, że został naruszony regulamin - bez względu na treść mojego wpisu) - taką cenzurę obchodzi się jednym krokiem (polecam choćby TOR Browser). Na forum też życie umarło - może kiedyś wrócą dobre czasy ;-) .Pzdr.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez necia55 » wtorek, 23 lip 2019, 18:18

Szkoda :| . Jeszcze parę lat temu fajnie się nawet kłóciliśmy :D na forum. Było tu życie, a teraz martwa cisza. Może jakoś nam się uda ożywić ten umierający twór??? Piszcie co ciekawego, jakieś żarciki, dowcipasy itp. , bo szkoda by było po tylu latach fajnych dyskusji zamilknąć :lol: . Pozdrowionka dla starych :oops: forumowiczów.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez banan.eu » wtorek, 23 lip 2019, 20:35

matrix odłaczył części ludzi,część zapomniała :mrgreen: moze kiedys forum wróci do zycia choc jest to mało prawdopodobne..prędzej kiedyś po prostu zniknie..
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez Pyramide » wtorek, 23 lip 2019, 20:49

necia zamilkła dyskusja upadła
dobrze że można poczytać przynajmniej ciekawych recenzji o filmach przed ich oglądaniem
sąsiedzi,dymy,śmieci,smugi na niebie chyba też zanikły
może jakąś inwestycje miejską czy wycięte krzaczki oprotestujemy
a może wypadało by nowego Prezydenta BB "podeptać"
w polityce nuda bo jest dobrze,"pincet" uspokoiło nastroje
może admin da bana komuś za ...... albo wywali z forum ku uciesze kogoś tam
jak żyć dalej bez forum
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 23 lip 2019, 21:37

Jak widzisz necia czas minął a ignorancja i zaczepianie innych zostało.
Takie coś ma się we krwi i tyle.
Na szczęście inni zmądrzeli.

A co forum - ono chyba umiera a i sam portal jakby nie rozwijał się a szkoda.
Pozdrawiam
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez necia55 » czwartek, 25 lip 2019, 19:15

Kurczę blade, hmmmm ... to może chociaż pochwalcie się gdzie byliście, co robiliście, gdzie się wybieracie, jakie plany na wakacje :D . Odświeżmy ten "skansen" , bo strasznie tu cicho i martwo brrrrr. Staszeks też nic nie pisze , politykierzy też jakoś zamilkli :P , no co tu gadać - martwota :!: .
To może ja zacznę :lol: :lol: :lol: :lol: zakisiłam dzisiaj ogórki , całe 24 słoiki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . A Wy macie skwaszone miny :P :wink: . Pyrcia - a Ty co kisisz, zaprawiasz, marynujesz ??? Pochwal się dziewczyno :D . Bananku - Ty to chociaż komentujesz filmy ( ja nie chodzę do kina, bo wole wygodnie w fotelu, w necie :P ). A Pan - Panie Kazimierzu moze mnie troszkę pozaczepiać słownie - ja się nie obrażę :D . A przynajmniej będzie wesoło . Pozdrowionka dla wszystkich :wink: .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez staszeks » czwartek, 25 lip 2019, 19:29

Jeżeli już zostałem wywołany do tablicy.
Jestem.
Spędziłem tydzień nad morzem.
Akurat trafiliśmy na końcówkę upałów.
Wracając mijaliśmy z boku Szczecin.
Akurat dojeżdżamy do dużego węzła drogowego (minęliśmy właśnie drogowskazy)
kiedy mój GPS powiedział, że jest mu zbyt gorąco i podziękował za współpracę.
Być może były jeszcze jakieś drogowskazy ale tak się zdenerwowałem, że ich nie widziałem.
Efekt:
Zamiast na Gorzów Wielkopolski pojechaliśmy na Berlin.
Tak więc w czasie tych wakacji byłem nie tylko nad polskim morzem ale również w Niemczech.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez Piotrek » piątek, 26 lip 2019, 06:48

Witam Wszystkich, i pogodnych i marudy. Miasto żyje, ludzie powoli przemijają , każdy żyje teraźniejszą chwilą.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez necia55 » piątek, 26 lip 2019, 19:03

Witam, witam :) cieszę się, że "zmartwychwstajecie" . Staszeks - mam nadzieje , ze wróciłeś bezpiecznie. A z GPS to rzeczywiście trzeba ostrożnie :D też miałam przygodę z owym "ustrojstwem" - nawet śmieszną . Piotrek - miasto żyje :lol: , markietów przybywa jak grzybów po deszczu, na Sarnim Stoku już oferują mieszkanka :P , niedługo może pod 3 Maja podkop zrobią i Wysoki Trotuar dobudują :D :D :D :D . Pożyjemy - zobaczymy :roll: .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez necia55 » środa, 7 sie 2019, 16:45

No i się nie udało :D . Nie chcecie wracać na forum, rozumiem i szanuję, ale szkoda. Tak tu cicho, pusto - zresztą nie tylko tu :cry: , na innych forach podobnie. Chyba ACTA II zrobiła swoje, niestety. Już nawet na tym portalu nie można pisać normalnych komentarzy, bo to "niepoprawne" . To wszystko doszło już do granic absurdu. To jak człowiek ma wyrazić dezaprobatę, niezadowolenie dla pewnych zachowań, sytuacji? Szaleństwo jakieś ! Gdzie w naszej konstytucji czy prawie polskim jest paragraf dotyczący osławionej "mowy nienawiści" ? Nic takiego nie istnieje, wymyślono to na poczekaniu, żeby szerzyć bezpiecznie plugastwo i zboczenie. Tak myślę, że już wolność słowa umarła całkowicie i trzeba będzie utworzyć nową, niezależną platformę, na której można będzie wypowiadać się bez ogródek na tematy nam bliskie. Może się uda? Pozdrawiam, będę tu czasem zaglądać :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez banan.eu » środa, 7 sie 2019, 18:22

portal sie sprzedał i ktoś wpadl na pomysł ze wracamy do epoki kamienia łupanego tym samym robi click bajotowe artykuły które tylko odsyłają do KB ! papierowej gazety :mrgreen:

gdzie nie popatrzeć każą płacić za dostęp online do artykułów a tu rewolta :mrgreen: janusze biznesu
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez Nebelwerfer » czwartek, 29 sie 2019, 08:35

Cześć Necia!
Jak tam muzułmanie, co szli przez Ukrainę do Polski milionami?
Doszli? :mrgreen:
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: OOOOOOOOOOOOOOOO

Postprzez davnbb » czwartek, 29 sie 2019, 15:41

Nebelwerfer napisał(a):Cześć Necia!
Jak tam muzułmanie, co szli przez Ukrainę do Polski milionami?
Doszli? :mrgreen:

Na szczęście do Polski nie. Inne kraje też już idą po rozum do głowy (patrz Włochy) i robią wiele aby ograniczyć ich napływ. Tolerancyjni Niemcy są zszokowani, że prześladowani i zagrożeni u siebie w kraju Syryjczycy jeżdżą na wakacje do....Syrii (https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/ar ... tacje.html).
A na razie jedyni co cieszą się z ich przybycia do lewicowa Europa (choć już coraz mniej) i mafia, która na tym zarabia.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości