Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bezcenna mina prezesa

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Bezcenna mina prezesa

Postprzez Kryspin » piątek, 14 lut 2020, 15:43

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez Piotrek » sobota, 15 lut 2020, 10:18

"wybranka narodu" hehe, kot prezesa byłby bardziej godny.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez necia55 » niedziela, 16 lut 2020, 11:23

Tak sobie czasem myślę :shock: - ludzie z PO , KOD-u , inne oszołomy mogą robić i mówić bezkarnie (ba, nawet przy aprobacie części społeczeństwa ) najpaskudniejsze rzeczy, mogą wyzywać kogo chcą i jak chcą, a niech no tylko z PiS-u ktoś tam odstąpi od tego politycznego "wersalu" to już jest wbijany na pal :lol: i odsądzany od czci i wiary. Popatrzmy na takiego Biedronia, Skidaną- Błonke :P - oni to dopiero pieprzą głodne kawałki - i co ? Nic !! Wszystko o.k. , może być . I to dopiero jest podwójna moralność :mrgreen: . Inni mogą głowę państwa wyzywać bezkarnie, opowiadać najgorsze kalumnie i brednie - i znowu wszystko o.k. . No to jak to jest szanowni internauci - są równi i równiejsi? Lepsi i gorsi?? Mierzmy jedna miarą wszystkich - bo to jest poprawność :!:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez Kryspin » niedziela, 16 lut 2020, 19:39

necia55 napisał(a):Tak sobie czasem myślę :shock: - ludzie z PO , KOD-u , inne oszołomy mogą robić i mówić bezkarnie (ba, nawet przy aprobacie części społeczeństwa ) najpaskudniejsze rzeczy, mogą wyzywać kogo chcą i jak chcą, a niech no tylko z PiS-u ktoś tam odstąpi od tego politycznego "wersalu" to już jest wbijany na pal :lol: i odsądzany od czci i wiary. Popatrzmy na takiego Biedronia, Skidaną- Błonke :P - oni to dopiero pieprzą głodne kawałki - i co ? Nic !! Wszystko o.k. , może być . I to dopiero jest podwójna moralność :mrgreen: . Inni mogą głowę państwa wyzywać bezkarnie, opowiadać najgorsze kalumnie i brednie - i znowu wszystko o.k. . No to jak to jest szanowni internauci - są równi i równiejsi? Lepsi i gorsi?? Mierzmy jedna miarą wszystkich - bo to jest poprawność :!:



Glowe panstwa "bezkarnie" juz wyzywano i jakos wcale Ci to nie przeszkadzalo droga hipokrytko. Teraz, kiedy sytuacja sie odwrocila, kato-PiS-bolszewia podnosi larum. Nie wiem, jak sie czujesz z tym palcem Lichockiej droga Neciu, moze Ci lechtaczke pobudza, stad te niezdrowe podniecenie. :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez necia55 » poniedziałek, 17 lut 2020, 17:58

Kryspin, chciałam Ci przypomnieć, że PAD nie wskakuje na krzesła, nie ma choroby "filipińskiej", nie "zarządził" stanu wojennego i nie okradł kancelarii prezydenckiej :mrgreen: . Natomiast widzę, że jest rozgarnięty, elokwentny, mówi na temat ( patrz Skidana - Błonka :P , Biedronka, czy inny "element" ) więc wg. mnie zasługuje na odrobinę szacunku. Palec Lichockiej to palec ... Lichockiej :D mi nie przeszkadza. Natomiast ja pokazałabym dużo więcej :P . Bo to , co się w Sejmie wyrabia to są kpiny !!! Każdy przejaw zdrowego myślenia - z którejkolwiek strony - przez PO-paprańców kwitowany jest hejtem, obstrukcją, negatywem. A przecież oni nie mają nic do dodania w sprawach merytorycznych, bo porykiwanie typu : dorżniemy watahy, roz***ać PiS czy inne takie inwektywy nie wnoszą niczego nowego . Jak na razie to PiS nie zrobił nic złego, a wręcz przeciwnie :P . I palec Lichockiej to naprawdę za mało, żeby robić taką aferę. Sama nie jestem miłośniczką PiS-u, bo widzę błędy i po ich stronie, ale rządzą daleko lepiej i zrobili dla zwykłego Kowalskiego dużo więcej niż poprzednie menażerie, bo rządami nazwać tego nie można. Poprzednicy zostawili nam taką stajnię Augiasza, że tylko Herkules podołałby zadaniu oczyszczenia tego gówna . Niestety - mitycznych bohaterów nie uświadczymy, a ci co próbują zrobić z tym porządek ciągle dostają baty, rzuca im się kłody pod nogi i sypie piasek w tryby. Zawsze tak było, że w każdej opcji politycznej znajdzie się kilka czarnych owiec i na to nie ma rady. Ale to nie świadczy o wszystkich. Najważniejsze, żeby tych "czarnych owiec" nie było więcej niż normalnych prawych obywateli. Czego o PO na pewno powiedzieć nie można - bo tam same czarne owce, chciwe, pazerne, sprzedajne, fałszywe i podłe.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez staszeks » poniedziałek, 17 lut 2020, 18:42

necia55 napisał(a):................................................... Natomiast ja pokazałabym dużo więcej ...........................

Chętnie zobaczymy.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 17 lut 2020, 22:12

staszeks napisał(a):
necia55 napisał(a):................................................... Natomiast ja pokazałabym dużo więcej ...........................

Chętnie zobaczymy.


Uważaj, czego pragniesz.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez staszeks » wtorek, 18 lut 2020, 09:57

Może ty pragniesz nie widząc.
Nie pomyślałeś, ze chcę zobaczyć aby wiedzieć, czy pragnąć?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez Kryspin » wtorek, 18 lut 2020, 14:49

Wolalbym fiuta pomiedzy drzwiami a framuga ocierac niz miec takie pragnienie.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez Kryspin » wtorek, 18 lut 2020, 15:11

necia55 napisał(a):Kryspin, chciałam Ci przypomnieć, że PAD nie wskakuje na krzesła, nie ma choroby "filipińskiej", nie "zarządził" stanu wojennego i nie okradł kancelarii prezydenckiej :mrgreen: . Natomiast widzę, że jest rozgarnięty, elokwentny, mówi na temat ( patrz Skidana - Błonka :P , Biedronka, czy inny "element" ) więc wg. mnie zasługuje na odrobinę szacunku. Palec Lichockiej to palec ... Lichockiej :D mi nie przeszkadza. Natomiast ja pokazałabym dużo więcej :P . Bo to , co się w Sejmie wyrabia to są kpiny !!! Każdy przejaw zdrowego myślenia - z którejkolwiek strony - przez PO-paprańców kwitowany jest hejtem, obstrukcją, negatywem. A przecież oni nie mają nic do dodania w sprawach merytorycznych, bo porykiwanie typu : dorżniemy watahy, roz***ać PiS czy inne takie inwektywy nie wnoszą niczego nowego . Jak na razie to PiS nie zrobił nic złego, a wręcz przeciwnie :P . I palec Lichockiej to naprawdę za mało, żeby robić taką aferę. Sama nie jestem miłośniczką PiS-u, bo widzę błędy i po ich stronie, ale rządzą daleko lepiej i zrobili dla zwykłego Kowalskiego dużo więcej niż poprzednie menażerie, bo rządami nazwać tego nie można. Poprzednicy zostawili nam taką stajnię Augiasza, że tylko Herkules podołałby zadaniu oczyszczenia tego gówna . Niestety - mitycznych bohaterów nie uświadczymy, a ci co próbują zrobić z tym porządek ciągle dostają baty, rzuca im się kłody pod nogi i sypie piasek w tryby. Zawsze tak było, że w każdej opcji politycznej znajdzie się kilka czarnych owiec i na to nie ma rady. Ale to nie świadczy o wszystkich. Najważniejsze, żeby tych "czarnych owiec" nie było więcej niż normalnych prawych obywateli. Czego o PO na pewno powiedzieć nie można - bo tam same czarne owce, chciwe, pazerne, sprzedajne, fałszywe i podłe.



Droga Neciu - Ten odcinek nie o pAD-dzie, tylko o faku dla wszystkich, ktorzy maja raka albo kiedys na niego zachoruja. Co do pana Dudy, to wiecej mi przypomina Louis de Funèsa niz glowe panstwa, ale to temat do innego odcinka.

https://www.youtube.com/watch?v=wf4o6rYaPCI
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez staszeks » środa, 19 lut 2020, 10:56

Kryspin
pozwól, że zacytuję kawałek twojego postu z innego wątku:
"....- POZORY MYLĄ!!...."
Ja nie byłbym taki kategoryczny w swoich twierdzeniach, ja powiedziałbym MOGĄ MYLIĆ.
Ja na podstawie pozorów swojego jak piszesz fiuta między drzwiami a framuga wole nie ocierać,
dlatego tez wolałbym najpierw zobaczyć.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez Kryspin » środa, 19 lut 2020, 15:15

Alez, nie na pozorach sie opieram w swojej opinii. Przyjmże mnie więc szanowny internauto za twego forumowego komissanta, ktory przypomni Ci najczarniejsze oblicze duszy Neci. Przeczytaj, raz jeszcze, jej pseudointelektualne wywody na temat LGBT. Zobaczysz jej lico w kloace homofobicznych rozwazan, do ktorych sie czesto na naszym forum ucieka. Ja sam, drogi internauto, przyrownalbym Twoje zapedy do swoistego rodzaju mezaliansu, no chyba, ze Ci nie przeszkadzaja jej mysli I poglady.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez staszeks » środa, 19 lut 2020, 19:03

Gdybym miał sadzić coś i kimś poi tym co pisze na forum to.....
A poza tym, być może warta tego aby nie miała czasu pisać.
Ale to powtarzam to najpierw trzeba zobaczyć.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez necia55 » środa, 19 lut 2020, 19:27

Kryspin - wiele w życiu widziałam, wiele słyszałam, wiele przeżyłam, tez jestem pacjentką onkologiczną ze "skorupiakiem" wymykającym się regułom, też chodzę od kilku lat co 3 - 4 miesiące na kontrole. Też nie jestem zadowolona z gestu posłanki Lichockiej :D . Tylko,że zamiast skupić się na sprawach merytorycznych , wybuchają "afery" pod publiczkę - no , bo to przecież PRZED WYBORAMI prezydenckimi :mrgreen: !!! Takie bicie piany wyborczej :P . Natomiast jezeli chodzi o gejów, lesbijki, trans-ów , to od zawsze jestem PRZECIW propagowaniu dewiacji ! Bo to jest D E W I A C J A a nie naturalne zachowanie. I zawsze będę PRZECIW propagowaniu, rozpowszechnianiu i przyzwoleniu na demoralizację ! Wiem, że tacy ludzie byli, są i będą, ale nie pozwalam, żeby wciskali nam otwarcie swoją ideologię. Bo to jest NIENORMALNE !!! A lgbt propaguje dewiacje, niestety, walczy o zalegalizowanie deprawacji ! Jeżeli uważasz, że moje " lico jest w kloace homofobicznych rozważań" to niech ci będzie :P , mnie to zwisa ... kalafiorem . Natomiast nigdy, przenigdy nie pozwolę sobie wmówić, że DEWIACJA jest normalnym zachowaniem.A tu porcja gestów polityków , a raczej politykierów : Czarzasty https://s5.tvp.pl/images2/5/3/1/uid_531 ... ht_515.jpg
Korwin - Mike http://megahejt.pl/wp-content/uploads/2 ... 20x372.jpg
i jakoś cicho się robi :mrgreen: A co do pokazywania :mrgreen: to "gest Kozakiewicza" dla wszystkich durniów bijących pianę byłby chyba najwłaściwszy .
I to by było na tyle.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Bezcenna mina prezesa

Postprzez Kryspin » czwartek, 20 lut 2020, 15:28

Droga Nieciu, nie chcę się z Toba licytowac na to kto w rodzinie mial raka I jakiej wielkosci byl ten rak. Choć doswiadczenia mamy podobne. rozni nas reakcja na #fuckrak Lichockiej. Wali mnie tez czy jakis prawicowy oszolom Korwin Mike, ktory uwaza ze Twe miejsce jest w kuchni, pokazuje jakiegos faka. Wazny jest konteks zdarzenia. Wyraz arogancji i triumfu posel Lichockiej był symboliczny. Nie mam pretensji, że ktoś nie czuje tych emocji, które czuję ja i wielu innych. Chcąc wesprzeć Cie w tych trudnych chwilach, gdy prawda o programie PiS została przedstawiona w całej swej krasie - program jest do dupy.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości