Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Własna firma

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez Tom » wtorek, 12 wrz 2006, 19:45

Witam.Co powiecie o wlanej firmie i czy wogole oplaca sie ja zakladac. Jakie koszty trzeba wydac na zlozenie wlasniej firmy i gdzie sie udac do jakiego urzedu w BB zeby ja zalozyc?Ile sie placi wszystkich oplat co miesiac (zus,podatki)i nie tylko.Pozdrawiam
Tom
użytkownik
 
Posty: 97
Na forum od: 12 wrz 2006, 19:33

Postprzez basianek » sobota, 16 wrz 2006, 15:03

To zależy jaka firma :)
Ja się na tym nie znam, ale mi się wydaje, że to jadnak ma znaczenie ;)
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez mary82 » niedziela, 17 wrz 2006, 08:04

Tom a nie łatwiej pogrzebac w necie :-) tam masz pełno info krok po kroku co? jak? gdzie?
albo udac się do odpowiedniej placówki ....

jezeli jestes "świeżym" :-) absolwentem mozesz założyć firmę płacąć 200 zł zusu przez 2 lata

obawiam się ze skoro nie potrafisz sam zorientowac sie jak założyć firme to jak bedziesz nią zarządzac?????
Avatar użytkownika
mary82
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Ja » piątek, 22 wrz 2006, 20:28

Tom napisał(a):Witam.Co powiecie o wlanej firmie i czy wogole oplaca sie ja zakladac. Jakie koszty trzeba wydac na zlozenie wlasniej firmy i gdzie sie udac do jakiego urzedu w BB zeby ja zalozyc?Ile sie placi wszystkich oplat co miesiac (zus,podatki)i nie tylko.Pozdrawiam

Początek to najlepiej na czarno, wtedy poniesiesz małą stratę początkową :)
Chyba, że firma to dla Ciebie płacenie podatków itp., to daleko nie pociągniesz ;)
Zusu na początek teraz w promocji wychodzi ok. 280 zł plus dochodowy i ew. VAT i jakieś inne podatki od oddychania i puszczania bączków.
Nie wiem co się teraz z ryczałtami dzieje, lepiej się popytaj księgowych którym ufasz ;)
I podobno jakieś bonusy można załapać... dlatego na prawdę dowiedz się u kogoś kto ma wiedzę ma potwierdzoną faktami, to może zarobisz lub dostaniesz kilkadziesiąt kawałków na dobry początek ;)
Ja
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 4 wrz 2006, 16:20
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez Ja » piątek, 22 wrz 2006, 20:30

mary82 napisał(a):Tom a nie łatwiej pogrzebac w necie :-) tam masz pełno info krok po kroku co? jak? gdzie?
albo udac się do odpowiedniej placówki ....

jezeli jestes "świeżym" :-) absolwentem mozesz założyć firmę płacąć 200 zł zusu przez 2 lata

obawiam się ze skoro nie potrafisz sam zorientowac sie jak założyć firme to jak bedziesz nią zarządzac?????

Teges, ale pytania formułuje prawidłowo i konstruktywnie, poglądy ma liberalne a zdolność pozyskiwania wiedzy to zupełnie inna bajka niż przedsiębiorczość.
Ja
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 4 wrz 2006, 16:20
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez Ja » piątek, 22 wrz 2006, 20:31

A czy się opłaca? A co ma się w takim razie innego opłacać? :)
Ja
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 4 wrz 2006, 16:20
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez mco » wtorek, 26 wrz 2006, 09:58

jeszcze czasem by sie przydal dobry adwokat ...np w firmie projektowej to podstawa
mco
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: BIELSKO BIALA


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron