Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co z tą piłką?

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez wuzel » czwartek, 7 wrz 2006, 06:46

Co należałoby zrobić by nasza piłka nożna choćby dorównywała europejskim ligom?
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez basianek » czwartek, 7 wrz 2006, 07:12

Wg mnie to po pierwsze trzeba wysiedlić huliganów z polskich trybun piłkarskich. :|
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez wuzel » czwartek, 7 wrz 2006, 07:33

Zgadza się ale są stadiony gdzie nic specjalnego się nie dzieje. Patrz mecze II ligowego Podbeskidzia. Od kilku lat chodzę z żoną na mecze i nie było nigdy żadnego niebezpieczeństwa. Wniosek- dobra ochrona i nic się nie dzieje.
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez basianek » czwartek, 7 wrz 2006, 07:42

Aha, chyba że tak. Nic się nie dzieje- i dlatego nie chodzęna Mecze :|
Ale aby zaczęło sie coś dziać to może nowych sponsorów poszukać i wtedy możnaby było zakupić nowych graczy. A co z a tym idzie poprawi się gra zespołu. I nowe stadiony można wybudować- przyda się ;)
To, że ochrona w Bielsku jet dobra, to dobrze. Ale na innych boiskach, to pewnie sam słyszysz co się wyprawia :| I tam można posłać ochronę z Bielska :)
Ostatnio edytowano czwartek, 7 wrz 2006, 07:42 przez basianek, łącznie edytowano 1 raz
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez wuzel » piątek, 8 wrz 2006, 14:29

Napisałem nic się nie dzieje w tym kontekście że nie ma rozrób, bijatyk itp.
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez basianek » piątek, 8 wrz 2006, 20:55

Aha, sorki za złe zrozumienie.
Ale mimo wszystko na murawie naszego BKS- Super Stadium i tak nic sie nie dzieje. :(
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez wuzel » poniedziałek, 11 wrz 2006, 05:55

No przepraszam. Skoro sam napisałeś że nie chodzisz na mecze to skąd te wiadomości :)
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez rubikon5 » sobota, 7 paź 2006, 15:14

Moim zdaniem żeby podnieść poziom naszej piłki to przede wszystkim działacze na pierwszy plan powinni postawić na zdobywaniu sponsorów po to żeby mieć pieniądze dla żawodnikow. Po drugie dokonywać przemyślanych transferow .Zarobki piłkarzy powinny być adekwatne do ich ociągnięć na boisku.Ja bym określił płace podstawową jednakową dla wszystkich zawodników ,a potem dołączyłbym dodatkowe premie za zangażowanie się w pracę na boisku
rubikon5
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez wuzel » poniedziałek, 9 paź 2006, 06:16

Moim zaś zdaniem problem polega w kształtowaniu młodzieży. takowego w Polsce zasadniczo nie ma. Do trenowania grup juniorskich dobiera się byle kogo a to jest najważniejszy okres w kształtowaniu piłkarza.
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Del_Rey » środa, 16 lip 2008, 12:42

ANTY TSPAJACE napisał(a):Ta cala nasza czasza na meczach tez jest nic nie warta jak juz cos sie dzieje to uciekaja to pomieszczenia i sie zamykaja ! naprawde wiem co mowie bylem na takim meczu !! BKS HOOLS

"Czasza", czy wogole ochrona ma być niestety po to, by starać sie jakoś resztki' bydła' w ryzach trzymać. Niestety bydło mocne w kupie,żeby nie rzec w g....ie.A solo wogole, żadnego kwilącego cielaka nie widać.Jak już w 8-10 to nagle boCHaterzy,którym sie instynkty pierwotne odzywają.
Ostatnio edytowano środa, 16 lip 2008, 12:54 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Oses77 » sobota, 16 sie 2008, 21:12

A ja sobie wracam po meczu z kumplem na "parking" koło PCK,a tam jakiś burak nazwijmy go "tata" moze z 19-20 lat ze stadem ok 8-10 dzieci i to dosłownie.Srednia wieku 13-15 lat w porywach.I dostawiają sie do ludzi przynajmniej 2-3 razy starszych,co sobie przyszli mecz TSP obejrzeć.Do gościa na oko ponad 65 lat hasła w stylu wypier... itd, bo sie im nie podoba któremu klubowi kibicuje.Szczeka mi opadła, bo nie nie jestem jakoś niewiadomo jak przywiązany do klubu, czy to BKS, czy TSP, to ma mecz bym sie czasem przeszedł z zoną.A tu szok."Tata" z pustym wzrokiem szukającym w czaszce ziarnka rozumu i dzieciarnia popisująca się przed nim.Jakaś paranoja.Dziwne,że tam jakiegos patrolu,czy ochrony nie było.Kurcze, w biały dzień,cywilizowany człowiek,któremu zależy na tym, by w papierach nie miał oskarżenia o zlanie dzieci, musiał sie zastanawiać,gdzie samochód postawić.... Potem jak samochodem przejezdzalem, to byly tam dwa wozy policyjne,ale czy ich spałowali, jak za "komuny" to ne wiem.Ale czasem by sie przydało.Cóż,bezstresowe wychowanie.
Oses77
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 16 sie 2008, 21:11

Postprzez lag » poniedziałek, 18 sie 2008, 07:36

niech ci wszyscy kibice raz sie umowia na pojedynek na smierc i zycie i jak juz sie wybija to przynajmniej nie bedzie ciaglego tagowania wszystkich murow etc
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » poniedziałek, 18 sie 2008, 08:23

tylko Oses poruszył ważny problem dotyczący "kibiców"
są dwie grupy - Ci co biją się miedzy sobą (o honor drużyny itp.) i są Ci drudzy - zaczepiający prawdziwych kibiców przychodzących na mecze z rodzinami
o ile Ci pierwsi leją się miedzy sobą to na tych drugich nie ma bata...

a Polska piłka może być lepsza:
1. odpowiednia selekcja wśród juniorów
2. odpowiednie szkolenia (treningi a nie spotkania żeby pokopać a potem na piwko)
3. trenerzy którzy będą chcieli nauczyć coś piłkarzy a nie tylko patrzeć na stan konta (wiem, wiem... marzenia)
4. działacze którzy nie będą mącić trenerom i zostawią im wolną rękę

każdy to wie, a efekt jest taki jak widać...
nie rozumiem dlaczego selekcjonerzy polskiej reprezentacji ulegają presji i zbierają do kadry narodowej "gwiazdy"
za pieniądze które trzeba im wypłacić można zbudować kadrę narodową od podstaw z zawodników nawet drugoligowych
ale ponieważ to pieniądze sponsorów to każdy to ma głęboko bo ważne jest aby TP na rachunkach miały gwiazdy...
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron