Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

www.beskidy.xad.pl zapraszam do rejestracji na nowym forum

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez bianco » środa, 3 sty 2007, 13:05

To forum dla wszystkich mieszkancow beskidow. GORĄCO ZAPRASZAM. wspomozcie ta inicjatywe

zapraszam do logowania sie na nowym forum http://beskidy.xad.pl/index.php pragne stworzyc forum na ktorym bedzie sie cos non-stop dzialo. kazdy moze znalezc na nim cos dla siebie a w dziale "beskidy - nasza mala ojczyzna" mozna pisac o swoich miejscowosciach. pomozcie mi i zalogujcie sie a wtedy forum na pewno sie rozkreci. im wiecej uzytkownikow tym wiecej tematow i aktualnych informacji. pozdrawiam i zapraszam do zalogowania sie:) bianco
Ostatnio edytowano środa, 3 sty 2007, 23:33 przez bianco, łącznie edytowano 1 raz
bianco
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 3 sty 2007, 13:02

Postprzez Majora » środa, 3 sty 2007, 16:57

Bianko;forum na ,którym jesteśmy jest dla wszystkich z naszych terenów.Dla katolików,komunistów,prawicy i lewicy z Bielska i okolic.Jest wg. mnie fajne.Nie widze powodu rozdrabniania tematów na inne fora.Przyłącz się a zobaczysz.Po twojej aktywności i wiedzy zorientuje się ile masz lat i co Cię interesuje a zwł. co wiesz i co byś zmienił w mieście i regionie.
Majora
użytkownik
 
Posty: 196
Na forum od: 9 gru 2006, 17:49

Postprzez olek » środa, 3 sty 2007, 23:18

To nowe forum nie istnieje. Klikajac na jego adres, wpada sie na jakies niezrozumiale teksty, czyzby to byl wirus?
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez bianco » środa, 3 sty 2007, 23:33

to nie wirus, moj blad przepraszam, http://beskidy.xad.pl/index.php

Majora czy Ty wiesz co to za miejscowość np. Sól albo Brzuśnik?? albo inne male miejscowosci?? ja zakladajac moje forum myslalem o takich miejscowosciach o ktorych w bielsku sie w wielu wypadkach nie wie...
Ostatnio edytowano środa, 3 sty 2007, 23:34 przez bianco, łącznie edytowano 1 raz
bianco
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 3 sty 2007, 13:02

Postprzez maćkowata » czwartek, 4 sty 2007, 09:40

Jak na razie jest tam nudno i szaro, nic mnie tam nie zaciekawiło ;-(
maćkowata
użytkownik
 
Posty: 114
Na forum od: 9 paź 2006, 13:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez vilgefortz » czwartek, 4 sty 2007, 15:41

do bianco/ poproś pawła o założenie nowego tematu na tym forum np: "Podbeskidzie" nie widzę sensu na inwestowanie w inny portal tym bardziej że w miejscowościach żywieczczyzny i dalej ciężko o neostradę a o innych operatorach nie wspomnę.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Postprzez JanWinnicki » piątek, 5 sty 2007, 00:34

takie forum na darmowym serwie długo nie pociągnie
JanWinnicki
użytkownik
 
Posty: 138
Na forum od: 19 lis 2006, 16:25

Postprzez GP » piątek, 5 sty 2007, 23:29

Też kiedyś miałem własne forum, nawet dwa razy (albo i trzy) i nic z tego nie wyszło ;). Popieram pomysł vilgefortz'a - lepiej postarać się o założenie dodatkowego "pokoju" na tym forum, niż otwierać coraz to więcej prywatnych for.

Pozdrawiam :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez kwass21 » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:46

osobiscie bardzo mi sie podoba pomysl nowego tematu na forum o "braciach mniejszych" z Podbeskidzia! bardzo, bardzo dobry pomysl! wsie i wioski w okolicach Bielska maja niepowtarzalny urok i trzeba sie o nim przekonac:)
kwass21
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sty 2007, 10:36


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron