Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kto dzisiaj najwięcej zarobi? Pomoc drogowa i serwisy opon :

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez apollo » wtorek, 23 sty 2007, 18:44

Miałem dzisiaj przyjemność jeżdżenia w tych "zimowych" warunkach i jestem ciekaw jak oceniacie stan dróg?
A drugie pytanie to czy macie założone zimóweczki w samochodach?

Ot taka mała zimowa sonda ;)
Ostatnio edytowano wtorek, 23 sty 2007, 18:46 przez apollo, łącznie edytowano 1 raz
apollo
 

Postprzez basianek » wtorek, 23 sty 2007, 20:23

Ja mam :)
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez GP » wtorek, 23 sty 2007, 20:38

Szczerze mówiąc ja jestem zwolennikiem białych dróg, nie polewanych, czy też nie posypywanych solą :).
A zimóweczki mam już od początku stycznia założone - łopata również jest już na wyposażeniu mojego bagażnika (w zeszłym roku wielokrotnie się przydała) :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez apollo » wtorek, 23 sty 2007, 21:30

ja jeżdżę na zimówkach od listopada - teraz przynajmniej nie będę stał w kolejce...
a łopata dobry pomysł - musze kupić sobie saperke :)

a tak wygląda zima w USA: http://www.youtube.com/watch?v=SPE8vL5hlFA
trzeba wziąć poprawke na ich iloraz intelignecji ;)
apollo
 

Postprzez lukass » wtorek, 23 sty 2007, 22:42

w sumie od polowy grudnia mam zimowki zalozone i tak jak GP jestem zwolennikiem bialych drog, poniewaz sam po sobie wiem ze biala droga psychicznie wymusza na mnie wieksza uwage i mniejsze predkosci.

znacie jakis sklepik, gdzie sprzedaja skladane lopatki/saperki, dwa lata temu wyposazylem sie w 'jabluszko' i nim odgarnialem snieg na parkingu :)), niestety sie stracilo.
lukass
użytkownik
 
Posty: 112
Na forum od: 13 wrz 2006, 15:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez bielewa » środa, 24 sty 2007, 11:29

ja tez mam zimówki od listopada w koncu sie przydaja i łopatke wozimy tez i troche piasku w razie gdyby gdzies wyjechac bylo trudno
bielewa
użytkownik
 
Posty: 102
Na forum od: 24 wrz 2006, 21:21

Postprzez stasia » środa, 24 sty 2007, 19:46

Też mam zimówki od listopada, łopatki nie posiadam. Dwa lata temu "zwyrtnęło" mnie do rowu (pod śniegiem był lód) na Trzech Lipkach, jechałam powoli i pod górkę. Dobrze, że za chwilę jechało samochodem paru mężczyzn i pomogli mi wyjechać. Łopatka by mi nie pomogła. I jak tu nie liczyć na naszych chłopaków.
stasia
użytkownik
 
Posty: 69
Na forum od: 10 lis 2006, 23:13

Postprzez rwaligora » środa, 24 sty 2007, 22:12

Jest w tym cos prawdy że lepiej jeździć na białym bo zaraz się włącza hamulec w mózgownicy. Ale jechałem dzisiaj A4 do gliwic i tam też nie ciekawie było . Lewy pas wogóle nie odśnieżony ktokolwiek nim chciał jechać zaraz z niego uciekał bo jedno błoto pośniegowe na nim i potem było widać efekty na barierkach lub grupkach aut co nie wyhamowały na tym syfie.A w bielsku.. Hmm rano się uśmiałem bo pług zamiast odśnieżać drogę leżał na klubowej w robie ale jak on się tam znalazł to nie mogłem do tego dojść
rwaligora
użytkownik
 
Posty: 46
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez GP » poniedziałek, 29 sty 2007, 14:08

rwaligora - może kierowca zasnął za kierownicą? ;)
A poważnie, to jednak chyba nie wszyscy mają ten hamulec w mózgownicy, bo w sobotę wieczorem, jak wracałem z Krakowa, to droga była bielusieńka, do tego śnieg sypał na tyle mocno i gęsto, że mało co było widać, a znalazło się kilku idiotów, którzy przepruli lewym pasem, z prędkością zdecydowanie przekraczającą 80, czy nawet 90km/h... Brak mi słów :(
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości