Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zdrowie i uroda Bielszczan w porównaniu do Anglików! CIEKAWE

Nietypowe zapytania, ogłoszenia. Poszukiwanie informacji związanych z Bielskiem.

Postprzez afro_dytka » piątek, 9 mar 2007, 14:30

Witam wszystkich serdecznie.
Wróciłam po 13 latach pobytu w Anglii do mojego rodzinnego miasta i założyłam tu firme.Żyje mi się w B-B bardzo przyjemnie.
Po 11 miesiącach pobytu zauważyłam jednak coś niepokojącego.Polacy mało dbają o zdrowie i urodę.
W Anglii cotygodniowa wizyta u kosmetyczki lub masażysty jet codziennością,są to zresztą bardzo cenione na zachodzie zawody.
Bardzo chętnie na zachodzie zaprasza się przedstawicieli tych zawodów do domu,gdyż ludzie robią karierę i mają coraz mniej czasu aby gdzieś "wyskoczyć".
Zdjęli mi 3 dni temu gips z ręki,po złamaniu i szukam teraz jakiegoś "sprawdzonego" domowego masażysty.Widziałam na tym forum wpis odnośnie Home SPA.Czy jest to sprawdzona osoba?

Pozdrawiam
afro_dytka
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 9 mar 2007, 14:16

Postprzez vilgefortz » sobota, 10 mar 2007, 16:51

Kobieto jesteś w Polsce, tutaj mało kogo stać na takie usługi.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Postprzez matylda.ma » sobota, 10 mar 2007, 17:54

A ja tak z innej beczki. Afrodytka dlaczego wróciłaś z Anglii??? Jeśli to zbyt osobiste to oczywiście nie odpowiadaj. Pytam ponieważ koleżanka ciągnie mnie gdzieś z tej polski i zastanawiam się aby uciec, ale jeszcze nie wiem dokąd :)
matylda.ma
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 24 lut 2007, 18:01

Postprzez mex-man » sobota, 10 mar 2007, 20:14

Cześć.
Odpowiem na Twój główny wątek afrodytko:
byłem u masażysty który się ogłasza na forum i jestem zadowolony.Myślę,że mogę go polecić!Przeciąłem dłoń,miałem szyte ścięgna i miałem ograniczone ruchy dłoni.po paru masażach mogłem już ruszać palcami i zmniejszyła mi się blizna!
Zafundowałem żonie masaż relaksacyjny i też była zadowolona!
mex-man
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 10 mar 2007, 19:36


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron