Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

teletubisie to geje?

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez wuzel » niedziela, 27 maja 2007, 20:13

Sowińska sprawdzi, czy teletubisie to geje

Poproszę moich psychologów z biura, by obejrzeli bajkę "Teletubbies" i ocenili, czy może być ona pokazywana w TVP - mówi "Wprost" rzeczniczka praw dziecka Ewa Sowińska. O co chodzi? Obawia się, że teletubisie promują... homoseksualizm. Bo jeden z bohaterów bajki - Tinky Winky - nosi damską torebkę.


"Słyszałam o tym problemie. Sprawa jest niezwykle delikatna, bo ta bajka jest wyjątkowo przez dzieci lubiana. Mnie się zdarzyło kiedyś obejrzeć jeden z odcinków i muszę przyznać, że te postaci wydały mi się bardzo sympatyczne. Jest jednak prawdopodobnie problem jednej z postaci" - twierdzi Sowińska.

"Zauważyłam, że Tinky Winky ma damską torebkę, ale nie skojarzyłam, że jest chłopcem. W pierwszej chwili pomyślałam, że ta torebka musi temu teletubisiowi przeszkadzać. Taki balast niepotrzebny. Później się dowiedziałam, że w tym może być jakiś ukryty homoseksualny podtekst" - opowiada tygodnikowi Sowińska.
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » niedziela, 27 maja 2007, 22:08

Psychoza rządzących sięgnęła absurdu.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez olek » niedziela, 27 maja 2007, 22:59

Sprawa moze byc skomplikowana. Dotad bowiem nie wiadomo, czy homoseksualnosc jest wrodzona, czy tez ksztaltuje sie w dziecinstwie, w wyniku takiego, a nie innego wychowania dzieci. A moze oba czynniki maja swoja wage?

Mozna by zrobic doswiadczenie, a moze raczej, ze wzgledow etycznych - ankiete - wsrod rodzicow, na temat przeszlosci ich dzieci, ktore wyrosly na osoby o sklonnosciach homoseksualnych. Czy dawali dziewczynkom samochodziki do zabawy, a chlopcom lalki? Jaki byl sposob wychowania? Rola ojca i matki? Jak byly traktowane? Wedlug jakich zasad wychowywano?
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez alexy » poniedziałek, 28 maja 2007, 07:33

Witam
Mój syn ma 9 lat, wychował się na teletubisiach i nigdy ani ja, ani on, ani moja żona nie zwróciliśmy uwagi na fakt, że tinky winky ma damską torebę, a nie powinien mieć bo jest chłopcem.
Mało tego uważam, że teletubisie nie odwzorowują dorosłych osób, tylko dzieci, a które dziecko nie bawiło się lalką tylko dlatego,że jest chłopcem albo które dziecko nie bawiło się autkami tylko dlatego, że jest dziewczynką?
Tak długo jak uważamy, że zabawa dziewczynek autkami jest normalna i zabawa chłopców lalkami i w dom jest też normalna, powinniśmy traktować fakt że tinky winky ma torebke za coś normalnego.
Zapewne są rodzice którzy nie pozwalaja synowi na płacz i babskie zabawy oraz dziewczynkom na chodzenie w spodniach i męske zabawy, nie rozumiem ale wiem że tak jest.
Mój syn ma dopiero 9 lat i nie wim jak u niego będzie z tą orientacją seksualną,
ale mam nadzieję że fakt iż wychował się na teletubisiach oraz że nie zabranialiśmy mu zabawy lalkami, w gotowanie i takie tam dziewczęce zabawy, nie wpłynie aż tak na jego życie żeby miał byc homoseksualistą.
No i tak...
Bardzo sympatyczna bajeczka, zero przemocy, pouczająca więc trzeba ją zje...ć,
przepraszam za określenie ale niech się czepiaja takich co to nic nie wnoszą poza agresją, tych co otumaniaja dzieciaki i robia więcej krzywdy niż pożytku.
alexy
alexy
użytkownik
 
Posty: 85
Na forum od: 12 mar 2007, 19:18

Postprzez wuzel » poniedziałek, 28 maja 2007, 11:12

Idąc tak obranym tropem trzeba zastanowić się nad: Bolkiem i Lolkiem (nie dość że Bolek był w SB to jeszcze ma brata z którym sypia), Żwirkiem i Muchomorkiem (przecież oboje ze sobą sypiali), wśród Smurfów był Laluś - wykapany homoseksualista, Rumcjajs propaguje model rodziny 2+1 itd itp. Mam wrażenie że upały dały znać o sobie :(
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » poniedziałek, 28 maja 2007, 13:13

wuzel napisał(a):Idąc tak obranym tropem trzeba zastanowić się nad: Bolkiem i Lolkiem (nie dość że Bolek był w SB to jeszcze ma brata z którym sypia), Żwirkiem i Muchomorkiem (przecież oboje ze sobą sypiali), wśród Smurfów był Laluś - wykapany homoseksualista, Rumcjajs propaguje model rodziny 2+1 itd itp. Mam wrażenie że upały dały znać o sobie :(

A Ty tylko im podsuwaj takie pomysły :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Barth » poniedziałek, 28 maja 2007, 13:16

Pani Ewa Sowińska już się popisywała swymi pomysłami i wypowiedziami - przykładowo nazywając nieprzygotowanych lub opuszczających lekcje uczniów - złodziejami. Co prawda w porównaniu z poprzednim rzecznikiem - coś robi - choć nie zawsze można się zgodzić że nie wykracza poza swe kompetencje (vide rzecznikowanie abp. Wielgusowi).
P.S. Gargamel jest bezpieczny - mieszka sam z kotem. Zupełnie jak premier.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Postprzez darqi » poniedziałek, 28 maja 2007, 13:54

Barth napisał(a):Pani Ewa Sowińska już się popisywała swymi pomysłami i wypowiedziami - przykładowo nazywając nieprzygotowanych lub opuszczających lekcje uczniów - złodziejami. Co prawda w porównaniu z poprzednim rzecznikiem - coś robi - choć nie zawsze można się zgodzić że nie wykracza poza swe kompetencje (vide rzecznikowanie abp. Wielgusowi).
P.S. Gargamel jest bezpieczny - mieszka sam z kotem. Zupełnie jak premier.

hmmmm... można to podciągnąć pod zoofilie ;)
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez alexy » poniedziałek, 28 maja 2007, 13:58

darqi napisał(a):
Barth napisał(a):Pani Ewa Sowińska już się popisywała swymi pomysłami i wypowiedziami - przykładowo nazywając nieprzygotowanych lub opuszczających lekcje uczniów - złodziejami. Co prawda w porównaniu z poprzednim rzecznikiem - coś robi - choć nie zawsze można się zgodzić że nie wykracza poza swe kompetencje (vide rzecznikowanie abp. Wielgusowi).
P.S. Gargamel jest bezpieczny - mieszka sam z kotem. Zupełnie jak premier.

hmmmm... można to podciągnąć pod zoofilie ;)

gratuluję tysiaka...
alexy
alexy
użytkownik
 
Posty: 85
Na forum od: 12 mar 2007, 19:18

Postprzez miro » poniedziałek, 28 maja 2007, 16:31

Oczywiscie, ze tinky winky jest gejem. Najbardziej polubiany charakter w kregach gejowskich. Purpurowy kolor tej postaci jest kolorem gejow, a trojkatna antenka na jego glowie jest ich symbolem. Fakty znane na swiecie od lat.
Skoro tak prostych rzeczy nie zna wiekszosc w Polsce, to nie dziwie sie, ze tak latwo polakom mozna zamydlic oczy.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez JanWinnicki » poniedziałek, 28 maja 2007, 17:55

JanWinnicki
użytkownik
 
Posty: 138
Na forum od: 19 lis 2006, 16:25

Postprzez magdzia » poniedziałek, 28 maja 2007, 19:48

"P.S. Gargamel jest bezpieczny - mieszka sam z kotem. Zupełnie jak premier." Barth genialneeee :D:D:D
magdzia
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 10 mar 2007, 20:26
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez che givera » poniedziałek, 28 maja 2007, 21:32

Nie mam małych dzieci, więc, by zaznajomić się z tematem, obejrzałem u sąsiada kilka filmików z kasety. Przecież Teletubbies to kosmici. Widać wyraźnie, że wnętrze ich domku to wnętrze pojazdu kosmicznego. Dlaczego homofobi muszą wszystkich mierzyć jedną miarką?
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez olek » wtorek, 29 maja 2007, 08:09

No tak, che givera, ale geje to tez jakby przybysze z obcej planety :)

Ale w sumie, to nie trzeba chyba robic z igly widly. Posrod postaci teletubbies, tylko Tinky Winky jest zniewiescialy lub nawet ma sklonnosci, reszta jest chyba OK. Trzeba chyba zeby postacie byly reprezentatywne: tu u mnie we Francji, jesli jakas grupe dzieci zaprasza sie do telewizji, do wystapienia w jakims programie czy reportazu, to dobiera sie ja tak by odzwierciedlala przekroj spoleczny: musi byc jedno o rysach arabskich, inne czarnoskore, jeszcze inne o skosnych oczach. Mozliwe, ze sklad teletubbies mial ten sam cel: ukazanie roznorodnosci ludzi i przyzwyczajenie do niej najmlodszych, naszych milusinskich. Poza tym, teletubbies, ktore sa niczym wypchane powietrzem, na pewno przyczynia sie do zmniejszenia niecheci do grubasow, jaka niestety istnieje nadal w szkole. Tolerancja i poszanowanie dla odmiennosci...

Ja bym raczej dopatrywal sie wzrostu sklonnnosci homoseksualnych we wszechobecnych substancjach chemicznych (nawozy, srodki ochrony roslin, itp). Na przyklad naukowcy nie tak dawno wykryli, ze ryby w Sekwanie, coraz czesciej maja zmienione wewnetrzne narzady plciowe: te u samcow przypominaja narzady zenskie, i odwrotnie. Zgadzaloby sie to z badaniami wczesniejszymi, z ktorych wynika, ze homoseksualnosc ksztaltuje sie w zyciu plodowym, w zaleznosci od nadmiaru lub niedoboru androgenow w krwi matki: jesli plod meski jest pod wplywem zbyt niskiego poziomu androgenow, a plod zenski - pod wplywem zbyt wysokiego poziomu (androgeny sa wydzielane przez wewnetrzne narzady matki).
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez darqi » wtorek, 29 maja 2007, 08:14

darqi napisał(a):
Barth napisał(a):Pani Ewa Sowińska już się popisywała swymi pomysłami i wypowiedziami - przykładowo nazywając nieprzygotowanych lub opuszczających lekcje uczniów - złodziejami. Co prawda w porównaniu z poprzednim rzecznikiem - coś robi - choć nie zawsze można się zgodzić że nie wykracza poza swe kompetencje (vide rzecznikowanie abp. Wielgusowi).
P.S. Gargamel jest bezpieczny - mieszka sam z kotem. Zupełnie jak premier.

hmmmm... można to podciągnąć pod zoofilie ;)

alexy/ dzięki - tylko data rejestracji nie pasuje - pamiętam początki tego forum ;) a nawet mam gdzieś foty z pierwszego zlotu forumowiczów - było lat temu pare....
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Następna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości

cron