Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jestem dumna z mojego syna....

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez olek » niedziela, 24 cze 2007, 21:41

Sygnatura Banana (a nie motto!) to slowa pewnej piosenki, autorstwa Bartka Wrony, "Nagie anioly".
Otoz ten Bartek to dopiero sie uzewnetrznia: mowi, ze w mlodosci mial powodzenie u "panienek", czy to Ani, czy to Oli, uprawial wolna milosc, zabawial sie, a zaluje teraz, ze nie mozna juz tego robic, bo HIV panuje, a poza tym panny to jakby juz nie te, bo nie dziewice, nawet poczawszy od wieku 16 lat.

Komentarz: Banan, a czy wypomniales twojemu idolowi, Bartkowi Wronie, wstyd, z jakim pokaze sie przed swoimi dziecmi? I czy rzeczywiscie beda sie chcialy jako doroslejsze przyznac do swego ojca? A gdy jakies z jego nastolatkow bedzie inteligentne, to sie go zapyta: "Jak to, chciales uprawiac wolna milosc, tak dla zabawy, a jednoczesnie narzekales, ze wsrod 16-latek nie ma juz dziewic? Skad ta sprzecznosc u Ciebie, tato, czy zwariowales ?"
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez darqi » poniedziałek, 25 cze 2007, 07:38

Poniekąd zgadzam się z "bananem" ja jestem dumny ze swojego 15 miesięcznego syna ale do głowy mi nie przyszło żeby wypisywać o jego sukcesach na forum "anonimowym"...
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez olek » poniedziałek, 25 cze 2007, 07:54

Forum moze byc dyskusyjne, ale tez ekspresyjne, czyli sluzace do wyrazenia swoich emocji, wylozenia co komu lezy na sercu, oswobodzenia sie z uczuc albo podzielenia sie uczuciami, itp.
Anonimowosc forum, pseudonimy, itp. wlasnie sprzyja, a nie przeszkadza temu.
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez olek » poniedziałek, 25 cze 2007, 08:54

Wygadanie sie na forum, wylozenie "co w duszy gra", zwlaszcza gdy przechodzi sie wyjatkowe chwile w swym zyciu, jak nadzwyczajne swiadectwo swego potomka, moze byc zaproszeniem do komunikowania, a nawet do "komunii" z innymi. Jak mowi Jezus, "Przecież z obfitości serca usta mówią".

Z tym, ze Jezus czasami sam sobie przeczy:
"A powiadam wam: z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu".
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez banan.eu » poniedziałek, 25 cze 2007, 13:45

darqi napisał(a):Poniekąd zgadzam się z "bananem" ja jestem dumny ze swojego 15 miesięcznego syna ale do głowy mi nie przyszło żeby wypisywać o jego sukcesach na forum "anonimowym"...

hurra nie jestem jedyny
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez olek » poniedziałek, 25 cze 2007, 21:45

Tak mi sie wydaje, ze darqi jednak czesc swojej dumy wyrazil na forum. Bo gdyby nie bylo zadnej domieszki dumy, to by napisal po prostu: "Nie przyszlo by mi do glowy, zeby wypisywac o sukcesach mego ponad rocznego syna, mimo ze jestem z niego dumny". Podanie dokladnie 15 miesiecy o czyms swiadczy...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez darqi » poniedziałek, 25 cze 2007, 22:43

Olek nie wiem co ty tam popijasz lub popalasz ale chyba zaczyna ci szkodzić...
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez garnoo » poniedziałek, 25 cze 2007, 23:13

yyy....
moja dziewczyna planuje sie doktoryzowac.... ja natomiast jeste leniem patentowanym :D

sorry ze nie na temat, ale mam ochote cos napisac, a przechwalac sie nie lubie...
garnoo
użytkownik
 
Posty: 83
Na forum od: 21 mar 2007, 20:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez olek » poniedziałek, 25 cze 2007, 23:17

Normalnie to popijanie czy popalanie tepi i zaciemnia umysl, a przeciez ja sie wykazalem ostroscia, przenikliwoscia i subtelnoscia umyslu... :)
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez olek » poniedziałek, 25 cze 2007, 23:24

Garnoo,
alez to jak najbardziej na temat! Gratuluje Ci wyrozumialej dziewczyny :)
Bo ja wcale nie jestem dumny ze swojej zony. Zarabia ona 7000 euro na miesiac, i wypomina mi, ze zarabiajac "tylko" 2200 euro (na 2/3 etatu), nie mam zadnych ambicji...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez darqi » wtorek, 26 cze 2007, 06:50

Olek/ to już teraz wiadomo – ktos musi pracować (zarabiać) żeby ktos mógł przesiadywac na „forach” i pisać elaboraty.
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez kasius » wtorek, 26 cze 2007, 07:36

Jestem dumny z olka i jego 2200 euro!!!!!!!

P.S. olek - pożycz mi na szybko 1500 euro jako małe dofinansowanie na wakacje :D =D
kasius
użytkownik
 
Posty: 295
Na forum od: 18 gru 2006, 14:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez WiktoriaK » wtorek, 26 cze 2007, 07:45

no, widzę że wątek się rozwija....
pozdrawiam :)

ps. ludzie więcej luzu ;)
Avatar użytkownika
WiktoriaK
użytkownik
 
Posty: 20
Na forum od: 20 cze 2007, 10:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez darqi » wtorek, 26 cze 2007, 07:52

...więcej luzu - w pracy ? Co niektórzy go mają aż za dużo.....
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez olek » wtorek, 26 cze 2007, 13:30

kasius napisał(a):Jestem dumny z olka i jego 2200 euro!!!!!!!

P.S. olek - pożycz mi na szybko 1500 euro jako małe dofinansowanie na wakacje :D =D

dzieki za uznanie!
"olek to euro, musi wszystkim sie spodobac :) "
A przynajmniej starac sie spodobac. Moze to byc dlugi proces... Juz mam na koncie czesciowe wsparcie od Che givery, ktory napisal ostatnio "olek, lubie czytac twoje posty, ale gdy sa na temat", a takze od Majory: "olek, przynajmniej raz zgadzam sie z toba". Z tego tez jestem dumny :)

Idac tym samym tropem pozyskiwania sobie sojusznikow, chcialbym pogodzic sprzeczne interesy, tak aby wilk byl syty i owca cala (aby zonusia byla syta i literatura cala)...
Tak sie wiec zastanawiam, jak by tu spieniezyc te chec do tworzenia elaboratow, o ktorych pisal darqi... Chociazby po to, azeby moc pozyczyc czasem komus "na wieczne nieoddanie", kasiusowi, lub innym, z tym ze raczej nie na kredyt konsumpcyjny, tylko inwestycyjny. Na razie mam, a jakze!, taka rubryke w moim budzecie domowym ("Pozyczki na nieoddanie"), ale ze wzgledu na rozluznienie w prowadzeniu rachunkow, znajduje sie tam obecnie tylko 1 euro (w lipcu bedzie juz 2 euro)...
Musze zaktualizowac swoje pozycje budzetowe i na nowo trzymac sie ich, aby byc znowu dumnym ze swej "Kartki przeznaczen i srodkow" na Excel...
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron