Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Podsumowanie rundy jesiennej piłkarzy TSP i BKS

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez KONRAD.BB » niedziela, 19 lis 2006, 20:07

Złego miłe poczatki tak można powiedzieć o piłkarzach TSP. Fatalny początek rundy jesiennej w pewnym momencie nasi piłkarze mieli 4 punkty na koncie. Skończyło się na 18 punktach ( 21- jeśli PZPN odda punkty za zapłacenie zaległych wynagrodzeń pikarzom którzy już u nas nie grają). Szkoda meczu z Ruchem, jednak to jeden z pewniaków do awansu a z takimi Podbeskidzie najczęściej miało kłopoty. Na plus dobra gra naszych piłkarzy, którą widzieli telewidzowie telewizji regionalnch oraz TVP SPORT. Bardzo dobra frekwencja na meczu TSP-RUCH, od 2 lat nie widziana. Teraz liga działaczy. Zapłacić tym co jeszcze kasy nie dostali, walczyć o 3 punkty i o dobre zakupy na rynku transferowym. A wiosną po 34 kolejce powinno być miejsce w strefie bezpiecznej.
BKS, dobrze zaczęli kiepsko skończyli. Porażki z Rybnikiem, Skałką Żabnica, uratowany remis z Mszaną czy wymęczone zwycięstwo z Dankowicami nie wrózy dobrze na przyszłość. Drużyna po przegranych barazach z GKS o III ligę, dzisiaj jest bliższa spadku do V ligi, jeśli prześpi przerwę zimową będzie katastrofa a na wiosnę juz tego nie odrobią to pewne. Za dużo zespołów leci do piątki aby ktoś się BKS-owi podłożył. Pozostaje walka o miejsca 2-6 na pierwsze nie ma szans a do 8 jest blisko, niebezpiecznie blisko...
KONRAD.BB
użytkownik
 
Posty: 32
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez figa » wtorek, 21 lis 2006, 13:38

Nie będzie na temat i z góry przepraszam:)
Ale chciałam złożyć Ci drogi KONRADZIE życzenia z okazji imienin;)
Dziś 21.11.2006r Konrad obchodzi swoje imieniny...
Pozdrawiam;)
figa
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez KONRAD.BB » wtorek, 21 lis 2006, 20:40

Mnie tam moje imieniny nie interesują! Mnie interesuje co myślą internauci o zakończonej dopiero co rundzie jesiennej ( jak ich zadniem wypadły 2 nasze klubu pilkarskie ). Może dorzucimy jeszcze V ligowy Rekord B-B.
KONRAD.BB
użytkownik
 
Posty: 32
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez figa » wtorek, 21 lis 2006, 21:01

...nie ma za co...
figa
użytkownik
 
Posty: 47
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez wuzel » sobota, 2 gru 2006, 18:47

Odnosząc się do Podbeskidzia, to nie ma tak pięknych słów jakimi możnaby obdarzyć trenera Tochela za to co zrobił. Tragedia finansowa która nastała zakontraktowaniu kilku piłkarzy m.in. Radlera, Andraszaka, Dubickiego, Prokopa, Kompały i pewnego jegomościa o nazwisku Żurek nakazywała myślenie tylko o III lidze. I co? I postawiono na Tochela. Ten wziął się ostro do roboty i w połowie sezonu klub ma 21 pkt (nieważne że 3 wziął PZPN bo piłkarze wywalczyli tyle właśnie oczek do tabelowego zestawienia, a związek jak to związek czasami daje czasami odbiera - ostatni przykład to Górnik Zabrze i ŁKS Łódź). Trzeba pamietać że drużyny prowdzone przez obecnego szkoleniowca bielszczan zawsze mają lepszą rundę wiosenną od jesiennej (patrz dokonania Zagłębia Sosnowiec pod jego wodzą). Kończąc wywód na temat TS Podbeskidzie to panowie prezesi - OGROMNY BUKIET KWAITÓW DLA TRENERA!!! Moja ocena 4,5
BKS Bielsko. Rok temu walczył z GKS Katowice o wejście do III ligi i jak kibice pamiętają szans żadnych nie miał. Nie dziwne to dla mnie było absolutnie bo jak oglądałem bielskich zawodników na stadionie katowickiej drużyny przy 10000 widzów, to więcej niż połowa z nich miała pełne spodenki ........ strachu. Pierwszy raz w życiu byli w takiej sytuacji i podziękować im należy że nie skompromitowali się. Nowy sezon rozpoczął się już zupełnie inaczej. Miałem wrażenie że zeszło z nuich powietrze a trener Marzec nie stanął na wysokości zadania za co pożegnał się z posadą. Liczyć należy na to że nowy szkoleniowiec będzie umiał wydobyć z tych zawodników to co pokazywali w ubiegłym sezonie. Ocena - 3,5
Rekord Bielsko Biała - 10 miejsce w tabeli ligi okręgowej to moim zdaniem to na co ich stać. Na zakończenie sezonu liczę na utrzymanie tej pozycji.Jako pozytyw należy tu przytoczyć ciągle rozwijającą się infrastrukturę klubu o której np. Podbeskidzie może tylko marzyć. Ocena 3,5
Zapora Wapienica - 1 miejsce w klasie A to dla śledzących bielską piłkę bardzo duże zaskoczenie. Drużyna która miała ogromne problemy w latach ubiegłych z utrzymaniem się w tej klasie rozgrywkowej obecnie jest na dobrej drodze by za rok stoczyć derby z Rekordem w lidze okręgowej. Duża tu zasługa obecnego prezesa Furczyka który zająl się na poważnie klubem. Tak trzymać - ocena 4,5
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez macioz » wtorek, 26 cze 2007, 16:05

na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo druga liga zostaje w bielsku:)
Avatar użytkownika
macioz
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 6 mar 2007, 08:26
Lokalizacja: bielsko-biala

Postprzez macioz » wtorek, 26 cze 2007, 16:07

od nowego sezonu -6 punktow ale mysle ze tych pilkarzy stac na dobra gre w 2 lidze nie raz to udowodnili:)
Avatar użytkownika
macioz
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 6 mar 2007, 08:26
Lokalizacja: bielsko-biala

Postprzez macioz » wtorek, 26 cze 2007, 16:14

szkoda mi ze odchodzi Krzysztof Tochel miejmy nadzieje ze wroci jak tylko podbeskidzie bedzie walczyc o ekstraklase:)
Avatar użytkownika
macioz
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 6 mar 2007, 08:26
Lokalizacja: bielsko-biala

Postprzez macioz » wtorek, 26 cze 2007, 16:18

a bedzie jestem o tym przekonany moze za 3 lub 4 lata w koncu stadion bedzie pozdrawiam milego dnia:)
Avatar użytkownika
macioz
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 6 mar 2007, 08:26
Lokalizacja: bielsko-biala


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron