Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Siedząca młodzież w autobusach.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez garnoo » poniedziałek, 25 cze 2007, 23:11

mnie tylko denerwuja staruszki ktore sobie nie moga usiasc przy oknie.... ale nikogo tam nie wpuszcza...
i tak jedna osoba blokuje 2 miejsca... przy probie przecianiecia sie pod okno staruszka robi mine w stylu 'bez siekiery nie podchodz'.....
garnoo
użytkownik
 
Posty: 83
Na forum od: 21 mar 2007, 20:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Sheena » wtorek, 26 cze 2007, 11:34

Proszę,tu na temat wypowiada sie osoba zajmująca się savoir-vivre:
http://zyciegwiazd.onet.pl/2710,2663,13 ... avoir.html

Z gentemanami faktycznie kiepsko,choć ostatnio na moje szczęście znalazł się jeden i ustapił miejsca przy oknie,czym uratował mnie od omdlenia na środku autobusu...niestety,ostatnio astma daje mi się solidnie we znaki.
Z mlodzieżą nie tak źle.Wracałam sobie do domu i wsiadło 3 chłopaków,na oko koniec podstawówki-początek gimnazjum.Jeden się rozsiadł a dwóch stało.Na następnym przystanku wsiadła starsza pani i ten który siedział nie ustąpił jej miejsca.Wtedy koledzy dosłownie naskoczyli na niego tekstami w stylu "Jak ci nie wstyd"(przekleństw nie cytuję):).Chłopak aż się zaczerwienił i wstał.
Sheena
użytkownik
 
Posty: 204
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez dziunieta » niedziela, 22 lip 2007, 17:21

Powiem szczerze, ten młody co siedzi w autobusie może źle sie czuje, jest zmęczony po pracy. Ja ustepuje miejsca jak widze że starsza osoba nie jest w stanie ustać w autobusie. Nie cierpie tych staruszków co ledwo drzwi sie nie otworza a oni sie juz pchają pomimo tego że pasażerowie jesdzcze nie wysiedli, takich to ja nie cierpie
dziunieta
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 22 lip 2007, 17:02

Postprzez Barth » niedziela, 22 lip 2007, 19:03

dziunieta napisał(a):Nie cierpie tych staruszków co ledwo drzwi sie nie otworza a oni sie juz pchają pomimo tego że pasażerowie jesdzcze nie wysiedli, takich to ja nie cierpie

To w sumie jest ciekawe zjawisko - stoi człowiek w autobusie, drzwi się otwierają - a tutaj tylko środkiem wolne miejsce do wysiadania - w sam raz dla jednej osoby choć mogą dwie osoby naraz po schodach autobusu wysiadać to dzielni przystankowicze robią tylko miejsce na jedną. Aż szkoda że w ogóle robią, można by ćwiczyć cierpliwość swoją i ich.
Barth
użytkownik
 
Posty: 459
Na forum od: 10 lis 2006, 16:32

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron