Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Do odważnych świat należy.

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez che givera » wtorek, 24 lip 2007, 21:45

miro. Przypadkowo wpadł mi w ręce egzemplarz gadzinówki "Polska Karta" z 1937 roku.
Po pobieżnym przejrzeniu zorientowałem się, że chyba czytam twoje posty.
Ostatnio edytowano wtorek, 24 lip 2007, 21:45 przez che givera, łącznie edytowano 1 raz
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez olek » wtorek, 24 lip 2007, 22:12

Miro rzeczywiscie posluguje(sz) sie czesto pojeciami komuchow i lewakow.

Przyklady, po 3 z kazdego pojecia:
"... na 60 rodzin w bloku bylo tylko kilka naprawde w potrzebie rodzin, reszta to zatwardziale dobrze zarabiajace komuchy i ich prostytutki."

"Tak jak sie spodziewalem, polskie komuchy nic, a nic sie nie zmienily, poza tym, ze obecne chca sie nazywac lewica. Nadal oszczerstwa, wyzwiska, powielanie klamstw, znieksztalcanie prawdy, zacieranie faktow, agresja i nienawisc do niezrozumialych pogladow."

"Podczas stanu wojennego kiedy komuchy chodzily na zakupy do swoich wypelnionych towarem sklepow..."

"Nie mam nic przeciwko temu swietu, ale skoro lewacy chca obchodzic Swieto Pracy 1 maja, to powinni nazwac owe swieto inaczej, bo oni mnie napewno nie reprezentuja."

"Znowu przekrecasz che oraz mnie i innych obrazasz, ale to jest chyba lewacki sposob polemizowania. Jesli nie masz zalu do dajacych na tace, to dlaczego ich zniewazasz?"

"Che, sam wauwazyles gdzie twe [b]lewackie
organizacje maja ogromne pole do popisu. Nie czekaj na innych, a sam dzialaj i zorganizuj odpowiednie szkolenia dla nauczycieli, ale czy wy poza szkodzeniem innym jestescie zdolni do tego? Nie sadze..."
olek
użytkownik
 
Posty: 2588
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » środa, 25 lip 2007, 07:57

Reasumując - z każdego postu miro aż bije chrześcijańska miłość bliźniego.
Potwierdza to jego wizerunek, który sam opisał: typowa rasa nordycka.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez miro » środa, 25 lip 2007, 08:27

Chyba jasno napisalem olek, ze lubie wyraziscie sie wymawiac na niektore tematy. Ludzi o komunistycznych i skrajnie prawicowych pogladach bede okreslal komuchami i lewakami, gdyz nie widze w tym nic obrazajacego. Jak kazdy z pociagiem seksualnym do dzieci nie lubi byc okreslany pedofilem, tak komunisci i nie lubia byc wolani komuchami, ale w sumie jedno i drugie okreslenie jest tym samym.
Przeklejone przez olka powyzej cytaty z mych postow tylko potwierdzaja co juz uprzednio napisalem. Jednakze w jednym % nie potwierdzaja oszczerstw che givery oskarzajacych mie o przezywanie niekatolikow komuchami i lewakami tylko za to, ze nie sa wierzacymi. Jakbym nie znal taktyki che, to pewnie obrazilbym sie na niego, ale widzac, ze jego ataki pod moim adresem sa tylko proba wywiniecia sie z odpowiedzi na niewygodne pytania nawet mnie bawi. Wszak, nie jest to chrzescijanskie, ale nigdy nie twierdzilem, ze jestem wzorem wszelkich cnot.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » środa, 25 lip 2007, 14:33

Więc w którym miejscu należy się śmiać?
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pedros » piątek, 27 lip 2007, 14:27

che/ przestań pieprzyć i lepiej wybierz się na spacer bo jest ładna pogoda.
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez che givera » piątek, 27 lip 2007, 15:17

Dziękuję za rzeczową dyskusję.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron