Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

dentysta przyjazny dziecku

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez okaja » piątek, 13 kwi 2007, 09:10

Witam,czy ktoś mógłby polecić mi DOBREGO dentystę dla 5-letniego dziecka?Dentystę,który będzie umiał pokonać stres wywołany przez I wizytę u dr-a,który krzyczał na moje dziecko!Wydawało mi się,że będąc pierwszy raz w gabinecie dentystycznym lekarz powinien choć trochę(!) porozmawiac z maluchem,powiedzieć mu co będzie robił,pokazać lusterko itd,a nie trzymać głowę i próbować na siłę wepchnąć do ust ssak!Jakby tego było mało-nie mogłam być blisko małej (o trzymaniu za rękę nie wspomnę)-miałam czekac za drzwiami! a wtedy pan "doktor" mocno podniesionym głosem pytał czemu płacze?!Zdziwiony?! Dzięki niemu córka już tak chętnie nie wybierze się do "Pana Doktora który naprawia ząbki"!
Reklama gabinetu przed wejsciem mówi o małej Kasi,która ochoczo leczy tam ząbki:bez stresu.Tylko o czyj stres tu chodzi,bo chyba nie małych pacjentów!!!
Czy ktoś mógłby nam pomóc?
okaja
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 13 kwi 2007, 08:01

Postprzez Marta72 » środa, 18 kwi 2007, 19:13

Polecam panią Beatę Niemiec. Razem z mężem prowadzą praktykę stomatologiczną na ul.3 maja numeru nie pamiętam, ale na wysokości zjazdu w ul. Wałową. Moja córka leczy u niej zęby od 3-go roku życia. Gorąco polecam pełny profesjonalizm, doskonale wyposażony gabinet i rewelacyjne podejście do dziecka. Zero stresu dla malucha, do tego stopnia, że przy pierwszych wizytach ja siedziałam na fotelu a córeczka na moich kolanach. Dzięki niej dentysta dla mojej córki to taki sam lekarz jak każdy inny.
Marta72
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 18 kwi 2007, 19:07

Postprzez sebastian » sobota, 7 lip 2007, 17:02

ja lubie chodzić do dentysty
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 19 lip 2007, 12:02

Moja córcia (3 lata) jest zakochana wręcz w pani doktor przyjmującej na Langiewicza :)

Ja się nie wypowiem, bo moja żona może tu zajrzeć ;)
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Postprzez GP » sobota, 21 lip 2007, 10:12

Lapa - kopę lat! :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 26 lip 2007, 12:25

cześć GiePciu :) ano kopę o ile nie kupę ;)
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron