Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

ROLKI w Bielsku

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez misiorek » piątek, 31 sie 2007, 12:26

Witam

czy ktoś z rolkujących w Bielsku ma podobny problem jak ja ze znalezieniem fajnego miejsca do trenowania ??
mam na myśli miejsce duże, z fajnym asfaltem, o małym/znikomym ruchu

co prawda znalazłem ostatnio (kilka dni temu) super miejsce, ale poczekam może na Wasze propozycje - z góry uprzedzam, nie chodzi mi o asfalt przy lotnisku w Aleksandrowiczach :)

pozdrawiam
misiorek
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 12 lut 2007, 11:27

Postprzez misiorek » piątek, 14 wrz 2007, 07:13

żaden forumowicz nie jeżdzi na rolkach ??
misiorek
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 12 lut 2007, 11:27

Postprzez garnoo » piątek, 14 wrz 2007, 13:20

na Błoniach... po rampach, lub po boiskach...
garnoo
użytkownik
 
Posty: 83
Na forum od: 21 mar 2007, 20:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez misiorek » wtorek, 18 wrz 2007, 13:06

mało miejsca... a do tego zbyt logiczne - to przecież skejt-park :)

oki, to powiem (ktoś to czyta wogóle??) - ostatnio sporo jezdze po... parkingu przy Oszołomie i Lerła - wielki, prosty, równy asfalcik, oczywiście jazda raczej po 22-giej, kiedy jest już pusty
chociaż ostatnio jakiś gacek w żółtej kamizelce chciał mnie wywalić, ale po jego bezsensownym i bezpodstawnym gadaniu ("ostrzegam!", "wezwe policję!", "żeby nie było, że ostrzegałem!") jeżdziłem dalej... :)

pozdrawiam
misiorek
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 12 lut 2007, 11:27

Postprzez wiesiek » środa, 17 paź 2007, 14:44

Hejka, jeździmy na rolkach całą rodzinką. Z tych wszystkich miejsc najlepszy jest deptak w Goczałkowicach nad zaporą. 2,6 km w jedną stronę, asfalt gładki, jak po stole. Idealne miejsce, my staramy się jeździć w godzinach przed obiadowych bo potem jest duzo ludzi na spacerze.
Ostatnio edytowano środa, 17 paź 2007, 14:45 przez wiesiek, łącznie edytowano 1 raz
wiesiek
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez generalMark » niedziela, 12 kwi 2009, 11:06

Zapraszam do Jaworza , sporo miejsca , bocznych uliczek, w centrum powatał nowy sklep koło dawnego kina i jest przy nim sporo asfaltu :)
No jest gdzie poszaleć ;)
generalMark
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 12 kwi 2009, 11:04


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron