Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

zauważyłem że ostatnio dużo psów ginie

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez ryszardlonski@tlen.pl » środa, 26 wrz 2007, 08:58

Przeglądając różne strony www i nie tylko można zauważyć że bardzo dużo psów ginie i większość nie udaje się odnależć czy może ktoś coś wie na ten temat?
ryszardlonski@tlen.pl
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 18 wrz 2007, 18:54

Postprzez banan.eu » środa, 26 wrz 2007, 17:09

ja mam dwa psy..jeden kundel słucha każdego polecenia,drugi to lessi z którym chodzę na smyczy ze względu na wiek(jeszcze ma młody jest na słuchanie w 100 % poleceń)
psy giną gdyż właścicielom nie chce sie z nimi wychodzić,wolo puścić na pole i niech biega a potem jest plącz...taki pies poleci na kotem kilka ulic i nie wie jak wrócić...np ja chodzę co jakiś czas z psami w okolicach domu zęby wiedziało jak wrócić...

a potem chodzą psy samo pas..nikt nie wie czyj..a właściciel szuka po forach...(to aluzja do autora)
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez ryszardlonski@tlen.pl » środa, 26 wrz 2007, 17:39

po pierwsze nie puszczam psów samopas a ten co zaginął zawsze szukał wyjścia żeby tylko wydostać się z ogrodu mam drugiego to jego brat ale całkowicie inny charakter bardzo trzyma się domu i jest agresywny tamten to taka powsinoga i przylepka ciągle nic o Nim nie wiadomo mam jeszcze nikłą nadzieje że się odnajdzie...
ryszardlonski@tlen.pl
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 18 wrz 2007, 18:54

Postprzez darqi » czwartek, 27 wrz 2007, 09:06

Czyżby w Bielsku powstatała jakaś nowa Chińsko-Wietnamska knajpka ? ;)
darqi nie Dolar - nie musi sie wszystkim podobać !
darqi
użytkownik
 
Posty: 1676
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: 2B

Postprzez garnoo » czwartek, 27 wrz 2007, 12:04

o tej porze roku to chyba normalne :)
wiadoma psa ciagnie do suki, a jak juz jakas poczuje to go nie ma na jakies czas.......
garnoo
użytkownik
 
Posty: 83
Na forum od: 21 mar 2007, 20:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ryszardlonski@tlen.pl » czwartek, 27 wrz 2007, 15:12

Jakiś czas? Mojego już nie ma ponad miesiąc przeszukaliśmy chyba każdy rów w okolicy wszędzie wiszą ulotki szukaliśmy przez Kronikę przez Radio Bielsko i jarmark a ile kilometrów samochodem i pieszo to trudno powiedzieć i nic jak kamień w wodę....
ryszardlonski@tlen.pl
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 18 wrz 2007, 18:54

Postprzez miro » piątek, 28 wrz 2007, 08:02

Domyslam sie dobrych obrotow w chinskiej restauracji :D

Ups, to juz bylo napisane :)
Ostatnio edytowano sobota, 29 wrz 2007, 19:55 przez miro, łącznie edytowano 1 raz
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez _ZwS_ » poniedziałek, 1 paź 2007, 23:37

A moze to poprostu "dognaping" czyli porywanie psow.. ostatnio wielki problem w UK.. Tylko, ze tam rasowy psiak to dosc konkretny wydatek..
_ZwS_
użytkownik
 
Posty: 106
Na forum od: 8 lis 2006, 11:12

Postprzez cindy328 » piątek, 5 paź 2007, 20:16

A może go ktoś poprostu wziął do domu ?
Tak też często bywa.

ryszardlonski@tlen.pl napisał(a):Jakiś czas? Mojego już nie ma ponad miesiąc przeszukaliśmy chyba każdy rów w okolicy wszędzie wiszą ulotki szukaliśmy przez Kronikę przez Radio Bielsko i jarmark a ile kilometrów samochodem i pieszo to trudno powiedzieć i nic jak kamień w wodę....
cindy328
użytkownik
 
Posty: 223
Na forum od: 27 lip 2007, 17:28
Lokalizacja: B-B Błonie

Postprzez miro » czwartek, 18 paź 2007, 02:38

A moze by tak na obrozy psa zawiesic jakas informacje, np gdzie moznaby go zwrocic.
Moj pies posiada medalion z wygrawerowanym adresem i tel #. Poza tym posiada tatuaz od srodka ucha z ewidencyjnym #, a na dodatek tego posiada pod skora zaimplantowany mikroprocesor z nastepnym # rozpoznawczym. Nr owy jest w narodowym banku ewidencyjnym psow, a kazdy weterynarz posiada skaner i moze natychmiast zweryfikowac do kogo pies nalezy.
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez ryszardlonski@tlen.pl » czwartek, 18 paź 2007, 10:50

teraz to już po fakcie psa dalej nie ma ale rzekomo przebywał jakiś czas u ludzi w Kozach znależli go koło kamieniołomu jak się skontaktowałem to psiak godzinę temu zwiał kobieta twierdzi po oglądnięciu zdjęcia że to Dżeki i znowu szukanie w tamtych okolicach które na dzień dzisiejszy nic nie dało jak kamień w wodę to mały piesek około 6 kg mam nadzieję że go odzyskamy rozwiesiliśmy dodatkowe ogłoszenia w tamtej okolicy nawet w kościelnej gablocie jest powieszone mam nadzieje że się odnajdzie jest mały czarny z białą krawatką i biało brązowymi skarpetkami na krótkich jamnikowatych nóżkach liczę na waszą pomoc
ryszardlonski@tlen.pl
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 18 wrz 2007, 18:54


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości