Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

festiwal tańca

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez buba » sobota, 29 wrz 2007, 16:13

Właśnie się odbywa w naszym mieście.Nawet nie przypuszczałam, że może być tak fajnie.
W piątek na Rynku były tańce.Ponad 100 osób uczyło sie tańczyć tango i salsę.fantastycznie.
program jest świetny.
http://www.festiwal.bielsko.pl
buba
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 3 sie 2007, 17:35

Postprzez Becia;D » sobota, 29 wrz 2007, 18:08

no to zapraszamy na dalsza zabawe:D a jak ci sie podobala nasza gigant rueda?? bo mnie sie tanczylo fantastycznie...jestem ciekawa co o tym mysla ludzie. podzielcie sie opiniami:D za wszystkie z gory dziekuje :*
VIVA LA SALSA! Alleluya y arriba!!
Becia;D
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 24 sie 2007, 21:12

Postprzez buba » sobota, 29 wrz 2007, 22:07

Becia;D napisał(a):no to zapraszamy na dalsza zabawe:D a jak ci sie podobala nasza gigant rueda?? bo mnie sie tanczylo fantastycznie...jestem ciekawa co o tym mysla ludzie. podzielcie sie opiniami:D za wszystkie z gory dziekuje :*

było fantastycznie, drugi dzień na Widoku- totalny szok, miałam ogromną przyjemność oglądania nieprawdopodobnego widowiska tanecznego.Cos niesamowitego jestem zachwycona, piękne tancerki, wspaniali tancerze, Saida... bez komentarza, pokochałam salsę, zaczynam już niedługo.Pozdrawiam wszystkich uczestników i wielki podziw dla wszystkich tancerze, najfajniejsi są "salsowicze" :)))
buba
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 3 sie 2007, 17:35

Postprzez Becia;D » niedziela, 30 wrz 2007, 11:59

dziekuje w imieniu bielskich salseros:D hehe do zobaczenia na salsotekach:D
VIVA LA SALSA! Alleluya y arriba!!
Becia;D
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 24 sie 2007, 21:12

Postprzez twardzik.m » niedziela, 30 wrz 2007, 13:47

VIVA LA Taniec Towarzyski ogólnie festiwal sie udał nie spodziewałem sie tylu osób na gali wieczornej wszyscy dali czadu mam nadzieje ze za rok będzie następny i jeszcze lepszy dzisiaj jeszcze tez trwają szkolenia itp a wieczorem impreza w klimacie na zakończenie a wracając do Saidy to zajebiście tańczyła a ta jej grupa taneczna flamenco czy jakoś tak no trochę ot było nie smaczne (z mojego punktu widzenia) Jak w tej grupie z 2 albo 3 Panie z wielkimi brzuchami sobie tańczyły rozumie wszystko ale w granicach rozsądku ALE i tak było super
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00

Postprzez jarekbb » piątek, 2 lis 2007, 21:24

twardzik.m napisał(a):trochę ot było nie smaczne (z mojego punktu widzenia) Jak w tej grupie z 2 albo 3 Panie z wielkimi brzuchami sobie tańczyły

no dokładnie, występ super i w ogóle, ale troszkę niesmacznie to wygladało i psuło ogólny wygląd całego zespołu i wystepu wg mnie... Tańczyć kazdy może, ale to był występ publiczny.
Ogólnie turniej tańca towarzyskiego wspaniale się oglądało:)
jarekbb
użytkownik
 
Posty: 118
Na forum od: 2 lis 2007, 21:08
Lokalizacja: BB

Postprzez twardzik.m » sobota, 3 lis 2007, 14:16

Zapraszamy na II Międzynarodowy Festiwal Tańca w Bielsku-Białej - 16-18 maja 2008 - szczegóły już wkrótce! Jak bede cos wiedział to napisze :)
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00

Postprzez j_viva » piątek, 9 lis 2007, 12:51

A co było niesmaczne? bo nie rozumiem za bardzo?
j_viva
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 9 lis 2007, 12:50

Postprzez twardzik.m » sobota, 10 lis 2007, 00:36

Wielkie wystające brzuchy to sie nie nazywał wg. mnie oczywiście taniec brzucha, tylko taniec fałdów skórnych sory za takie stwierdzenie ale dla mnie to tak wyglądało są jakieś normy poczucia smaku estetyki dla mnie zostały przez te 2 czy 3 osoby złamane
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00

Postprzez j_viva » sobota, 10 lis 2007, 17:27

Myślałam że mówisz o dziewczynach Saidy które tańczyły flamenco, bo nie wydawało mi się, by któraś z nich miała jakiś nieestetyczny brzuch.
A swoją drogą, gdybyś zobaczył oryginalne tancerki brzucha w krajach arabskich to rzadko która jest szczuplutka. Taka jest specyfika tego tańca ;) No i faceci też tańczą ;D z brzuchami, a jakże
j_viva
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 9 lis 2007, 12:50

Postprzez twardzik.m » niedziela, 11 lis 2007, 23:20

ale ja widziałem jak wygląda taniec brzucha i te brzuchy "pracowały"a nie falowały pod wpływem ruchu nie wiadomo czego i cały efekt to była trzęsąca sie "oponoka" tłuszczyku. :)
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00

Postprzez j_viva » poniedziałek, 12 lis 2007, 12:30

a co powiesz na dziewczyny które tańczyły flamenco?
j_viva
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 9 lis 2007, 12:50

Postprzez twardzik.m » poniedziałek, 12 lis 2007, 15:48

Spoko ale nie rzuciło mnie to na kolana synchrony nie były tak idealne ogoólnie to mało co pamiętam. Może jestem stronniczy i mało obiektywny ale wg mnie najbardziej rozwija taniec towarzyski widać to programie you can dance ze tancerze tańczący towrzyski są w stanie zatańczyć wszytsko a masz moze jakies zdjęcia z tego pokazu ja przesyłam linka z zdjęciami http://www.fotodance3.freehost.pl/taniec/ zakladka bielsko biala 3 bloki turnieju na 3 pokazy (strona często nie działa)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 lis 2007, 15:49 przez twardzik.m, łącznie edytowano 1 raz
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00

Postprzez Madźka » sobota, 24 maja 2008, 12:02

Właśnie piękne to było, ze każda dziewczyna i kobieta może zatańczyc taniec brzucha. Nie wiem, gdzie ty człowieku miałeś oczy? Pewnie, jak inni, na tych dziewczynach, tylko się nie chcesz przyznac. Ludzie oszaleli, jak one wyszły. Zwłaszcza płci męskiej ;-) Każdy tylko pstrykał zdjęcia i nagrywał. Ja też :-) To był najfajniejszy pokaz tego wieczora. Nie bądź hipokrytą, Twardziku.m
Madźka
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 24 maja 2008, 11:29

Postprzez devi » niedziela, 25 maja 2008, 10:53

Zgadzam się z Madźka-taniec brzucha pokazał, że każda kobieta, bez względu na wiek i figurę może być piękna! A już pokaz Saidy w niedzielę, to była klasa sama w sobie!
devi
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 25 maja 2008, 10:44


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości