Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

mam nadzieję

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez staszeks » czwartek, 19 cze 2008, 22:10

że nie cała nasza młodzież reprezentuje taki poziom:
http://www.wykop.pl/ramka/69740/pic-spr ... dziewczyny

P.S.pomyłkowo zamiesciłem w Bielsku zamiast w pogaduszkach.Nie pogniewałbym się gdyby administrator przeniósł.
Ostatnio edytowano czwartek, 19 cze 2008, 22:17 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez GP » czwartek, 19 cze 2008, 22:48

Młodzież przedstawia m.in. taki poziom, jaki został im wpojony (czy to przez rodziców, czy to przez nauczycieli i innych opiekunów).
A to, że wiele nauczycieli po prostu nie potrafi dobrze nauczyć, to już inna bajka...

Tak przy okazji - pasuje do tematu:

Obrazek

Obrazek

Ad. P.S.
Przeniosłem :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » piątek, 20 cze 2008, 18:42

Spodziewałem się ostrej reakcji młodych forumowiczów.Niestety,zero odzewu.
Czyżby faktycznie nasz młodzież była taka,albo nie zależy jej na tym co się o niej sądzi?
Ostatnio edytowano piątek, 20 cze 2008, 18:42 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Becia;D » piątek, 20 cze 2008, 19:44

staszeks napisał(a):Spodziewałem się ostrej reakcji młodych forumowiczów.Niestety,zero odzewu.
Czyżby faktycznie nasz młodzież była taka,albo nie zależy jej na tym co się o niej sądzi?

Ten ktos kto pisal te sprawdziany albo naprawde jest taki tepy(z calym szacunkiem),albo zrobił to dla zgrywy. Nie twierdze,ze nie ma ludzi piszacych tego typu sprawdziany,na taka ilosc punktow-wiec po co zaprzeczac prawdzie:) Jak to sie mowi-kazdy orze jak moze;) Jesli ktos sie chce uczyc to sie uczy,jezeli nie-to jego sprawa.
VIVA LA SALSA! Alleluya y arriba!!
Becia;D
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 24 sie 2007, 21:12

Postprzez staszeks » piątek, 20 cze 2008, 20:04

Po pierwsz gdzieś tam dziewczyna wspomina,ze jest humanistką.
Język wypracowania raczej temu przeczy.
Na zgrywę jest to wręcz zbyt dobre.
Z drugiej strony mieliśmy w firmie na staży kiedyś dwie osoby z renomowanej szkoły sredniej,technicznej.Niestety język jednej z nich był na poziomie jeszcze gorszym niż
kolezanki przytaczanej wyzej.
Po prostu wychodzi mi,ze młodzi polacy nie potrafią pisać poprawnie po polsku
i jak to pisałem w innym wątku nietrudno o sytuację gdy obcokrajowiec nie może porozumieć się z polakiem ponieważ sam lepiej zna język polski od polaka.
Ostatnio edytowano piątek, 20 cze 2008, 20:06 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez lag » sobota, 21 cze 2008, 00:28

nie wiem jak inni, mnie to wali co inni pisza.
to rodzice tak wychowuja albo i nie wychowuja dzieci, do nich miejcie pretensje a nie do mlodziezy (;
a obrazek ze znalezieniem X jest stary i byl oryginalnie po angielsku o ile pamietam :)
Ostatnio edytowano sobota, 21 cze 2008, 00:28 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez staszeks » sobota, 21 cze 2008, 07:52

lag napisał(a):nie wiem jak inni, mnie to wali co inni pisza.
to rodzice tak wychowuja albo i nie wychowuja dzieci, do nich miejcie pretensje a nie do mlodziezy (;
a obrazek ze znalezieniem X jest stary i byl oryginalnie po angielsku o ile pamietam :)

obrazek z X też widziałem.
W pozostałym upraszczasz.
Ogólnie panuje degrengolada.Rodzicom chcacym zwiazać koniec z końcem brakuje czasu dla dzieci.Coraz więcej dzieci wychowuje podwórko.Szkoła nie uczy.
Ja chodząc do szkoły gdybym tak napisał wypracowanie z przedmiotów technicznych miałbym 2 (wtedy nie było jedynek)) bez czytania i wgłębiania się w treść wypracowania.
Kolejna sprawa to media.aanasi redaktorzy robią czasami tak rażące błędy,
że nawet ja je zauważam.W takich warunkach trudno się dziwić młodzieży.
A poziom najlepiej widać w internecie.

Sądząc po odzewie na mój post po prostu nam na tym nie zależy.
Ostatnio edytowano sobota, 21 cze 2008, 07:53 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez GeN » wtorek, 24 cze 2008, 09:32

staszeks napisał(a):Sądząc po odzewie na mój post po prostu nam na tym nie zależy.

Nie, wprost przeciwnie. Tylko... w takich wypadkach ręce i nogi się uginają, a wszelki komentarz, nawet najgorszy, ostry do granic dobrego smaku, tylko nobilituje zjawisko. O ile znane z sieci zadanie "znajdź X" wygląda na fałszywkę, a nawet gdyby nią nie było to tylko chwalić przewrotną błyskotliwość odpowiadającego na tak durnowato sformułowane pytanie, to wypociny panienki kwalifikują do porcji batów. Publicznie.
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez lag » wtorek, 24 cze 2008, 10:23

najlepiej zabic cala mlodziez!
heh ;)
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez GeN » wtorek, 24 cze 2008, 11:18

Tam od razu zabić - do karnych obozów pracy, będzie jakiś pożytek ;)
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez staszeks » wtorek, 24 cze 2008, 14:54

Ale czy to młodzież winna?
Ona widzi jak mówią i piszą dorośli.
Radia słucham rzadko ale wystarczy poogladć telewizję.
Pomijam reklamy w których roi się od błędów.
Sporo błędów i w innych programach.
Dlaczego młodzież ma starać się mówić i pisać po polsku ja nie robią tego szanowni redaktorzy??
Przykład idzie z góry.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez greg1 » wtorek, 24 cze 2008, 19:59

Ale popatrzcie: ta dziewczyna poza paroma błędami (które wyglądają na zrobione specjalnie) pisze naprawdę ładnymi zdaniami i używa nawet archaizmów, o które dzisiejszych nastolatków nie podejrzewam. Wydaje mi się że ten tekst jest stylizowany a nie prawdziwy
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez qba333 » czwartek, 26 cze 2008, 22:23

bankowo te sprawdziany to pic na wode - ktoś sie troche napracował wymyslajac te motywy - gratuluje pomyslowosci i poczucia humoru, co jest jednoznaczne z tym ,ze ta mlodziez nie do konca jest taka glupia :D
qba333
nowicjusz
 
Posty: 11
Na forum od: 23 maja 2008, 16:34


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości