Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wisła i Ustroń

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez Pedros » wtorek, 15 lip 2008, 12:34

Zastanawia mnie co turyście ma do zaproponowania Wisła lub Ustroń.
Po kilku latach niebocności w tych miejscowościach w poprzedni weekend wybrałem się
z żoną w tamte rejony. I cóż jednyne atrakcje w godzinach około południowych to brudna Wisła, budki z piwem i żarciem typu fast-food, a do tego piwa płatne WC. To nieporozumienie żeby w lokalu w który sprzedaje się piwo nie było ubikacji. Oczywiście pomijam wszędzie płatne parkingi ale to jest do obejścia. Bo cóż płacąc 2 zł za godzine w przypadku całodniowego pobytu troszke się uzbiera.
Generalnie NUDA i dziwie się ślązakom że tam wogóle jeźdżą. Gdyby nie góry była by tragedia.
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » wtorek, 15 lip 2008, 17:51

Może Ślązakom to odpowiada - niech sobie tam jeżdżą, a nasze piękne Bielsko z okolicznymi górkami będzie dla tubylców i przyjezdnych z większymi wymaganiami :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez twardzik.m » sobota, 19 lip 2008, 10:38

Wisla nie ma nic do zaoferowania ?? DObra niech ci tam bedzie ale zgodzic sie z tym nie zgodze masz deptak fast food jest wszedzie ale nie goruje mozna zjesc normalne posilki jest basen prszestazalay ale jest - ale jak ktos nie ma na takie cos ochoty jest basen w golebiewskij PRzypominam Wisla to miasto polozone w gorach wiec masz kupe to zwiedzania w gorach wisla malinka wisla czarne a z tym parkingiem to sa w scislym centrum jakbys toszke objechal wisle to obok stadionu mozna parkowac na FREE wiec wiesz, WIsla mi sie podoba nie wiem jak inni ale wg mnie tam jest ladnie. Bielsko to jes Bielsko calkiem inne miasto ale szczerze nasze miasto nie ma zbyt wiele do zaoferowania bylo by nas stac na wiecej ale nie mamy co narzekac. Teraz jestem w Baden Würtneberg w Schwrzwaldzie i tu tez sa miejscowosci takie jak wisla i zbytnio tez nie ma nic do zaoferowania Uwzam ze wiecej dzeieje sie w wisle niz tutaj Pozdrawiam
twardzik.m
użytkownik
 
Posty: 246
Na forum od: 12 lis 2006, 18:00


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości