Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Serwis rowerowy w Bielsku

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez GP » poniedziałek, 4 wrz 2006, 22:24

Poszukuję serwisu rowerowego, w którym fachowo i w miarę możliwości tanio przeprowadzają konserwację sprzętu (smarowanie, regulacja, wymiana zużytych elementów itd.). Mamy taki w Bielsku? :)
Kiedyś wg mnie świetny serwis był na ul. Wałowej w budynku, którego już nie ma (w miejscu budowy Sfery II), ale niestety nie mogę go już zlokalizować :(
Jakieś propozycje?

Dzięki i pozdrawiam!
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez paweL » wtorek, 5 wrz 2006, 06:46

Oni się przenieśli dość niedaleko - są przy tej uliczce która jest wzdłuż Białki naprzeciw Sfery.
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » wtorek, 5 wrz 2006, 08:06

Hmm, byłem tam parę razy, ale ludzie jacyś inni... ;) Jednak może przyjęli ludzi, a sami siedzą gdzieś w ciepłych krajach :cool:. Dzięki PaweL!
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez pawelm » wtorek, 5 wrz 2006, 11:29

a byłeś może na Cieszyńskiej w Marimbexie ? to w okolicach katedry Św. Mikołaja.
Jest też jeden serwis nieco wyżej ... na wylocie ul. NMP Królowej Polski ( była ul. Kluski )
pawelm
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 5 wrz 2006, 11:13

Postprzez GP » wtorek, 5 wrz 2006, 11:41

Tam na Cieszyńskiej na dole jeszcze nie byłem, ale słyszałem trochę dobrego o tym serwisie - na razie zbieram opinie o i od wszystkich ;).
Natomiast tego wyżej (na wylocie ul.NMP Królowej Polski) nie znam, właściciele się tam zmieniają jak w kalejdoskopie (mieszkam w tej okolicy i widzę, że coraz to inna firma tam jest :D ), także nie wiem, czy mogę mieć do nich zaufanie - opinii żadnych nie słyszałem jak na razie...
Dzięki, pozdrawiam.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez slim » czwartek, 14 wrz 2006, 10:26

Ja mogę polecic Gemme - na ul Stojałowskiego, przed mostem.
slim
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 14 wrz 2006, 10:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez hlaskower » wtorek, 8 kwi 2008, 18:57

Chciałbym wrócić do tematu... Macie może jakieś nowe:) sugestie na temat serwisów rowerowych?
hlaskower
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 30 paź 2006, 13:24
Lokalizacja: Komorwicka

Postprzez ozeh » piątek, 11 kwi 2008, 20:46

Polecam, jak już kolega wyżej, Gemmę. Kiedyś przy ul. Stojałowskiego, a teraz się przenieśli, tzn. budynek ten sam, ale wejście jest od pl. Smolki (knajpy 'Poza Światem', jak kto woli). Kupuję u nich sprzęt od kilku lat. Kilka razy oddawałem kółeczka do wycentrowania i raz piastę do naprawy. Wszystko profesjonalnie i tanio - oczywiście, jak dla mnie.

Byłem raz w TwoMark na ul. Nadbrzeżnej pod koniec dnia, gdzieś godzinkę przed zamknięciem to się czułem jakbym im przeszkodził w pogadance. Łaskawie mnie obsłużyli - poza tym, wysokie ceny. Tyle.
Ostatnio edytowano piątek, 11 kwi 2008, 20:46 przez ozeh, łącznie edytowano 1 raz
ozeh
użytkownik
 
Posty: 122
Na forum od: 27 lis 2007, 23:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Absinth » poniedziałek, 27 paź 2008, 20:30

jak mówicie o serwisie to Two Mark nie polecam, kupiłem tam kiedys rower i byłem może raz na serwisie, ogólnie jest chyba najdrożej w BB.

polecam Koral. byli kiedyś w małej klitce na Mickiewicza, od kilku lat są na Partyzantów po lewej stronie przed Techmexem.
ci sami mechanicy od kilkunastu lat, znają sie na tym co robią.
warto podejść i zapytać. :) :)
Obrazek
Absinth
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 26 paź 2008, 12:26

Postprzez beskidart » poniedziałek, 29 gru 2008, 11:41

Też polecę Koral przy Partyzantów, zaglądam do sklepu i serwisu chyba już od 11 lat, jeszcze na Mickiewicza do tego samego mechanika zwracałem się o pomoc;)
Dużo rzeczy robię przy rowerze sam, ale jak się trafi coś bardziej skomplikowanego, albo nie mam narzędzi to warto zajrzeć na Partyzantów. Gemma na Stojałowskiego też jest ok., na Cieszyńskiej serwis prowadzi mój znajomy w spółce. Ten serwis nie ma nic wspólnego z właścicielem tamtego sklepu, oni tylko biorą części ze sklepu na serwis. Two-Mark...fajny sprzęt w sklepie(rowery,cześci), ale najlepiej kupić i modlić sie żeby działał bezawaryjnie, bo może i naprawią, ale ciężko im przychodzi przyjmowanie i rozmowy z klientami.
Fotograf, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna.
www.mariuszlanucha.pl
beskidart
użytkownik
 
Posty: 26
Na forum od: 26 lut 2008, 00:26
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez manka » poniedziałek, 29 gru 2008, 16:35

Jeszcze jest serwis na ul. Cieszyńskiej np apteki pod Mikołajem.To jest chyba filia sklepu przy Stojałowskiego albo odwrotnie.
manka
użytkownik
 
Posty: 75
Na forum od: 3 lis 2008, 20:36

Postprzez lag » poniedziałek, 29 gru 2008, 17:29

mozna tez sprobowac o wlasnych silach jesli ktos lubi majsterkowac ;p
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Kamil93 » wtorek, 13 sty 2009, 14:03

najlepszy rowerowy w bielsku to GEMMA jeszcze nic mi nie spaprali a w moim NS-ku jest duzo roboty :P
Kamil93
użytkownik
 
Posty: 28
Na forum od: 13 sty 2009, 13:33

Postprzez Absinth » środa, 21 sty 2009, 11:39

Kamil93 napisał(a):najlepszy rowerowy w bielsku to GEMMA jeszcze nic mi nie spaprali a w moim NS-ku jest duzo roboty :P

to pewnie piszesz o serwisie, GEMMA sama w sobie jest OK ale sprzętu to nigdy nie mieli za wiele.
ostatnio znowu byłem w KORAL'u po zmowe ciuszki (mróż chwycił a rower wzywał) ktoś podszedł, polecił co warto kupić a czego nie i rabat dostałem tak po prostu - bo nie sezon na rowery.

np w TWO MARK dostałem karte rabatową przy kupnie roweru za ponad 5 K, ale rabat jest tylko po sezonie i to niższy niż ten z Koral'a

dla mnie liczy się szacunek do klienta

howgh
Obrazek
Absinth
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 26 paź 2008, 12:26


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości