Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jednodniowa wycieczka podczas świąt

Tematy niekoniecznie zwiazane z naszym miastem - także towarzyskie.

Postprzez darek-bb » środa, 27 maja 2009, 19:44

sebastian napisał(a):Pan powinien też zwrócić uwage panu Kazimierzowi bo sam tak napisał wyżej a nie tylko mi i prosze się już mnie nie czepiać bo widze że się pan uwzioł na mnie jak pan Kazimierz widze że ma pan jakiś problem

Widzę, że nie zrozumiałeś (wcale mnie to nie dziwi). UWZIĄŁ! jeśli już. A problem to masz ty, niedouczony człowieczku, i to chyba nie tylko z ortografią.
Ostatnio edytowano środa, 27 maja 2009, 19:47 przez darek-bb, łącznie edytowano 1 raz
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » środa, 27 maja 2009, 20:15

Kur...na chata, same Miodki tu siedzą! Ojczyzna Wolszczyzna- parafrazując słowa naszego byłego premiera.... A bo to przecinek nie tam, a to kropki zabakło. Jakaś masakra.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez sebastian » środa, 27 maja 2009, 21:29

MADE IN HUNGARY napisał(a):
sebastian napisał(a):Pan powinien też zwrócić uwage panu Kazimierzowi bo sam tak napisał wyżej a nie tylko mi i prosze się już mnie nie czepiać bo widze że się pan uwzioł na mnie jak pan Kazimierz widze że ma pan jakiś problem

Widzę, że nie zrozumiałeś (wcale mnie to nie dziwi). UWZIĄŁ! jeśli już. A problem to masz ty, niedouczony człowieczku, i to chyba nie tylko z ortografią.

Widać że pan ma problem i to nie mały (chwytanie mnie za słówka) acha a czemu pan pisze z dużej litery cały wyraz, zostawiam to bez komentaża.
Ostatnio edytowano środa, 27 maja 2009, 21:33 przez sebastian, łącznie edytowano 1 raz
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 27 maja 2009, 21:43

Doprawdyrz Sebastianie widze ze tobie jest ogulnie fszytsko jedno jak co jest napisane i nie zwracasz ówagi kompletnie na jenzyk ojczysty. Gratólóje podejscia i rzycze wieló sókcesuw w rzciu prywatnym i zawodowym takrze.
Koniec tematu tym razem definitywnie.
pozdrawiam
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez sebastian » środa, 27 maja 2009, 22:01

Pan Kazimierz napisał(a):Doprawdyrz Sebastianie widze ze tobie jest ogulnie fszytsko jedno jak co jest napisane i nie zwracasz ówagi kompletnie na jenzyk ojczysty. Gratólóje podejscia i rzycze wieló sókcesuw w rzciu prywatnym i zawodowym takrze.
Koniec tematu tym razem definitywnie.
pozdrawiam

Chyba ma pan problem z ortografią i nie tylko. Koniec tematu.
Ostatnio edytowano środa, 27 maja 2009, 22:14 przez sebastian, łącznie edytowano 1 raz
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez misiek12 » środa, 27 maja 2009, 22:13

sebastian napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Doprawdyrz Sebastianie widze ze tobie jest ogulnie fszytsko jedno jak co jest napisane i nie zwracasz ówagi kompletnie na jenzyk ojczysty. Gratólóje podejscia i rzycze wieló sókcesuw w rzciu prywatnym i zawodowym takrze.
Koniec tematu tym razem definitywnie.
pozdrawiam

Chyba ma pan problem z ortografią. Koniec tematu.

Sebastian ty jesteś naprawdę taki głupi czy tylko udajesz? Mam wrażenie że masz poważne problemy z głową i logicznym myśleniem. Podobno większość społeczeństwa nie rozumie tego co czyta - ty potwierdzasz że istnieją analfabeci wtórni.
misiek12
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 27 maja 2009, 22:11

Postprzez sebastian » środa, 27 maja 2009, 22:20

misiek12 napisał(a):
sebastian napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Doprawdyrz Sebastianie widze ze tobie jest ogulnie fszytsko jedno jak co jest napisane i nie zwracasz ówagi kompletnie na jenzyk ojczysty. Gratólóje podejscia i rzycze wieló sókcesuw w rzciu prywatnym i zawodowym takrze.
Koniec tematu tym razem definitywnie.
pozdrawiam

Chyba ma pan problem z ortografią. Koniec tematu.

Sebastian ty jesteś naprawdę taki głupi czy tylko udajesz? Mam wrażenie że masz poważne problemy z głową i logicznym myśleniem. Podobno większość społeczeństwa nie rozumie tego co czyta - ty potwierdzasz że istnieją analfabeci wtórni.

Chyba pan o sobie napisał.
Ostatnio edytowano środa, 27 maja 2009, 22:55 przez sebastian, łącznie edytowano 1 raz
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez misiek12 » środa, 27 maja 2009, 22:27

hohoho ale napisałeś "mondre" słowa aż pewnie pięty Ci się zapociły od myślenia bo nie sądzę żebyś mózgiem myślał.
misiek12
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 27 maja 2009, 22:11

Postprzez darek-bb » środa, 27 maja 2009, 23:14

Olej trolla, już wiem skąd przylazł. Forum radia bielsko, zaspamowane przez niego nieziemsko, teraz niedostępne.
Ostatnio edytowano środa, 27 maja 2009, 23:15 przez darek-bb, łącznie edytowano 1 raz
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Razor 688 » czwartek, 28 maja 2009, 14:44

sebastian napisał(a):
misiek12 napisał(a):
sebastian napisał(a):Chyba ma pan problem z ortografią. Koniec tematu.

Sebastian ty jesteś naprawdę taki głupi czy tylko udajesz? Mam wrażenie że masz poważne problemy z głową i logicznym myśleniem. Podobno większość społeczeństwa nie rozumie tego co czyta - ty potwierdzasz że istnieją analfabeci wtórni.

Chyba pan o sobie napisał.

Taaa... bijcie się...
#711 , #051

http://www.nowymig.cba.pl/ Bielski Informator Komunikacyjny
Razor 688
użytkownik
 
Posty: 402
Na forum od: 1 kwi 2008, 19:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sebastian » czwartek, 28 maja 2009, 18:46

MADE IN HUNGARY napisał(a):Olej trolla, już wiem skąd przylazł. Forum radia bielsko, zaspamowane przez niego nieziemsko, teraz niedostępne.

Nieładnie kogoś obrażać jest pan w błędzie że "przylazłem z forum radia bielsko"
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Razor 688 » czwartek, 28 maja 2009, 19:36

sebastian napisał(a):"przylazłem"

Może lepiej będzie brzmiało przyszedłem. ;)
#711 , #051

http://www.nowymig.cba.pl/ Bielski Informator Komunikacyjny
Razor 688
użytkownik
 
Posty: 402
Na forum od: 1 kwi 2008, 19:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » czwartek, 28 maja 2009, 20:05

necia55 napisał(a):Sebastianie,obserwuję Cię od jakiegoś czasu i-nie obraź się ,bo nie chcę Ci zrobić przykrości-wydajesz mi się bardzo młodym człowiekiem.
Z czego to wnioskuję? Bo dajesz się podpuszczać starym forumowym wygom :)
Oni mają używanie,a Ty się ciskasz jak Marek po piekle.
Ale jeśli lubisz ... :D

Necia,a ja się z tobą nie zgadzam.
Wciągnąć w taką pyskówkę starych forumowych wygów (i to kilku)
to naprawdę trzeba mieć doświadczenie i talent.
Ostatnio edytowano czwartek, 28 maja 2009, 20:05 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez sebastian » piątek, 29 maja 2009, 17:52

Necia55 ja nie jestem młodym człowiekiem mam już swoje lata.
Razor 688 a może pan poprawi ten tekst "już wiem skąd przylazł" a zrobie to za pana może by lepiej brzmiało "już wiem skąd przyszedł" a napisał to pana kolega MADE IN HUNGARY.
Koniec tematu.
sebastian
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 2 lip 2007, 13:53
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 29 maja 2009, 19:33

a może
Już wiem skąd PRZYBYŁ ?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości