Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Trasy rowerowe w BB i okolicach

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez zbożowy » środa, 3 cze 2009, 16:25

A właściwie to gdzie jest piekiełko?
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez ppiotr » środa, 3 cze 2009, 18:23

jak jedziesz w stronę szczyrku za ostatnim przystankiem 10 masz zwężenie jadąc dalej imasz łuki za łukami masz kościół po lewej zaczynasz wjeżdżać na wzniesienie i to wzniesienie to piekiełko

Widzę, że nikt się nie kwapi z zaproponowaniem trasy może ja zaproponuje z lotniska na Dębowiec->Szyndzielnia->Klimczok-> Bystra Leśniczówka->Bielsko trasę można zrobić w jedno popołudnie.

Kolejna trasa BB (szlak rowerowy do Wilkowic)->w Wilkowicach na Huciska ->i tam na Magurkę a z Magurki jak ktoś się nie boi zjazdu to do Straconki (a jak się ktoś obawia to tą samą trasą można wrócić) Czs ok 3-4 godzinki.
Ostatnio edytowano środa, 3 cze 2009, 18:31 przez ppiotr, łącznie edytowano 1 raz
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez zbożowy » czwartek, 4 cze 2009, 00:28

Aaaa...To trzeba mówić że tam gdzie monopolowy :)
Po prostu twój opis spowodował że próbowałem na siłę wepchnąć je gdzieś obok Gemini Park.

Może na google maps trasy zaznaczyć i się podzielić?
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez ppiotr » czwartek, 4 cze 2009, 14:46

hehe nie pomyślałem tym sklepie :D faktycznie jest tam mogłem tak pisać było by krócej ;)

Można by było pozaznaczyć je na Google Maps ale przyznam się bez bicia, że troszkę mi się nie chce tego robić.
Ostatnio edytowano czwartek, 4 cze 2009, 14:47 przez ppiotr, łącznie edytowano 1 raz
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez lobbo » niedziela, 28 cze 2009, 09:56

Ciekawa jest trasa z Wilkowic na Magurkę Wilkowicką - do samej góry jest tam asfalt !!! (Co dopiero niedawno odkryłem). Potem na Przegiebek i zjazd do Bielska. Trasa akurat na jedno popołudnie.
lobbo
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 28 cze 2009, 09:03

Postprzez ppiotr » niedziela, 28 cze 2009, 16:29

lobbo napisał(a):Ciekawa jest trasa z Wilkowic na Magurkę Wilkowicką - do samej góry jest tam asfalt !!! (Co dopiero niedawno odkryłem). Potem na Przegiebek i zjazd do Bielska. Trasa akurat na jedno popołudnie.

właśnie o tej trasie pisałem parę postów wyżej ;) troszkę pedałowania jest tam pod górkę i mało widokowa w większości przez las.
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości