Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Karta multisport

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez negocjator » wtorek, 16 lut 2010, 11:17

Poszukuję możliwości wyrobienia karty multisport z uwagi na to że mój pracodawca nie jest postępowy i nie uczestniczy w programie kart wielokrotnego wejścia do obiektów rekreacyjnych. Jeśli ktoś ma możliwość dołączenia moich danych do listy w pakiecie socjalnym zawierającym tą formę bonusu jaki oferuje wasz pracodawca to będę bardzo wdzięczny. Nie ukrywam, że im tańsza opcja tym dla mnie korzystniejsza.
pozdrwiam
Negocjator=Adek_tm koniec rozdwojenia osobowości ;-]
negocjator
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 31 sty 2010, 21:01

Postprzez dobry_p » wtorek, 16 lut 2010, 11:24

Ja także chciałbym wyrobić taką kartę.

Pozdrawiam :)
Squash keeps me sane
dobry_p
użytkownik
 
Posty: 113
Na forum od: 28 gru 2006, 21:26

Postprzez Benefit Systems » poniedziałek, 22 lut 2010, 17:02

Witam,
Do Programu MultiSport zapraszamy firmy, które zgłoszą minimum 15 pracowników. Każdy z pracowników może zaprosić do Programu jedną osobę towarzyszącą (najbliższy członek rodziny). Włączanie do Programu innych osób jako osób towarzyszących naraża firmę, która ma podpisaną umowę z Benefit Systems, na wypowiedzenie tej umowy oraz karę umowną. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.benefitsystems.pl.
Z poważaniem,
Benefit Systems
Benefit Systems
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 22 lut 2010, 16:59

Postprzez negocjator » wtorek, 23 lut 2010, 12:50

Szanowny Panie przedstawicielu Benefit System
Rozumiem, że misją Pana jest tropienie wszelkich rzekomych prób oszukania Waszej firmy, ale co mam zrobić jeśli, jak już wczesniej napisałem, mój pracodawca nie widzi potrzeby wzięcia udziału w programie oferowanym przez Pana firmę? Nawet gdyby udałoby mi się namówić te 15 osób do wzięcia udziału w programie nic nie mogę wskórać. Czy nie ma jakiejś alternatywy dla takich osób jak ja? Czy od razu upatrujecie w próbie rozwiązania problemu w jakiś inny sposób chęci oszukania i okradzenia Was. Przecież powszechnie wiadomo, że często zarabiacie na samym przystąpieniu zakładów pracy do programu, niezależnie czy wszycy pracownicy korzystają z karty czy nie, więc nie wiem dlaczego nie umożliwiacie dostępności do programu dla ludzi spoza zakładu z którym macie podpisaną umowę celem właściwego skorzystania z możliwości jakie daje karta.
Negocjator=Adek_tm koniec rozdwojenia osobowości ;-]
negocjator
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 31 sty 2010, 21:01


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości