Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Olimpiada

Forum dyskusyjne dla fanów siatkówki, piłki nożnej, koszykówki i innych sportów.

Postprzez Martucha » piątek, 26 lut 2010, 11:08

Co sądzicie o naszych olimpijczykach? Małysz dał czadu, nie? :) Szkoda,że nie zloto choć jedno.Miałem nadzieje,ze raz przeskoczy Szwajcara.
Martucha
użytkownik
 
Posty: 37
Na forum od: 4 sty 2008, 21:31

Postprzez basianek » piątek, 26 lut 2010, 13:46

Ja tam jestem zadowolony :D
A na Ammana w tym sezonie po prostu nie było mocnych... Przed Igrzyskami powiedziałem: "Kto może pokonać reprezentantów Austrii?? - Tylko Amman i Małysz. " - i co?? sprawdziło się ;)
Ale nie można zapomnieć o starcie Justyny na 30 km stylem klasycznym jeszcze... :)

A co do tematu to sory, że się czepiam, ale to nie jest "Olimpiada" tylko to są "Igrzyska olimpijskie" ;P
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez Martucha » piątek, 26 lut 2010, 14:00

o Jusi sie za duzo nie wypowiadam. Brawo, za 2 medale. Poza tym boje sie otworzyc lodowke, bo mi Jusia wyskoczy znow z jakas zgryzliwa uwagą.
Poza tym cos sie zaczela asekurowac,ze po zloto to dopiero w Soczi ;) A niektórzy widzieli ją z min 3 "złotami".
Kibicowalam Sikorze,ale strzelanie połozyło wszystko :(
Martucha
użytkownik
 
Posty: 37
Na forum od: 4 sty 2008, 21:31

Postprzez basianek » piątek, 26 lut 2010, 14:39

No niestety strzelanie rzeczywiście nie poszło...
Ale nie rozumiem o co chodzi z Justyną i tą lodówką... :/

Ja szczerze powiem, że liczyłem też chociaż na brąz w skokach drużynowych, no ale Adam nie włos - na cztery się nie dzieli... ;)
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez Martucha » piątek, 26 lut 2010, 15:12

Chodzi mi o to,ze jakikolwiek portal wlacze, czy "wiadomosci" to pogrubiony zawsze jest jakis tekst o Justynie i co ona powiedziała o astmie, o norwezkach, o trenerze, o to,ze a,to ze trasa za łatwa,a to, ze ma skrety i ze nie jest pod górke,a to ze bylo z gorki,ze narty bylo dobrze nasmarowane, a jednak byly zle,a to snieg twardy, a to miekki. Tak jak Austriacy miałczeli,ze nie wygrywaja,a byli faworytami,tak ona tez to robi. Malysz, pojechal, zrobil co swoje,wrocił.Jest zdecydowanie mniej medialny. Raz sie odezwał, to na niego napyskowali.To siedzi cicho i zachowuje sie jak mistrz.
co do skoków :) to fajny tekst słyszałam w TV, ze tylko Małysz ćwiczy skoki, a pozostali nasi"Mateje" to ćwiczą podskoki :) i uklepuja bule.
Ostatnio edytowano piątek, 26 lut 2010, 15:13 przez Martucha, łącznie edytowano 1 raz
Martucha
użytkownik
 
Posty: 37
Na forum od: 4 sty 2008, 21:31

Postprzez basianek » sobota, 27 lut 2010, 00:16

HeHe :)
No to o Adamie się zgodzę... ;)
Co do Justyny to racja, że w lodówce można ją nawet znaleźć... Ale z tymi źle nasmarowanymi nartami i za łatwej trasie to sądzę, że to prawda...
Zobaczymy co będzie jutro (znaczy dzisiaj już... ;) )
:)
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez Martucha » sobota, 27 lut 2010, 15:18

Ja bardzo lubiłam patrzeć ,rowniez jezdzic,na dyscypliny typowo narciarskie,slalomy,biegi zjazdowe. Generalnie te transmisje na TVP są ,że tak powiem, mierne. Skrócone wszystko bardzo. Moze to kwestia roznicy czasowej. Dla mnie porażką jest wystawienie tej "komentatorki" w konkurencjach zjazdów i slalomów. Zdecydowanie lepiej mi sie słucha jakiegoś faceta :) Podobno była zawodniczką, ale do komentowania sie nie nadaje :) Jak wytlumaczyc np.ze zawodniczkę wyrzucilo, mocno zakantowała i stracila wiele czasu,a ona mowi,ze plynnie przeszla.A jak zobaczy miedzyczas to mowi,ze pewnie sie gdzies wychylila i powietrze ja wstrzymalo :) Ale to moja subiektywna ocena i moze jestem uczulona na gaduły mowiace wciaz to samo.No nic, zobaczymy jak Jusia dzis pobiegnie. Oby byl medal i to najlepiej zloty, bo kolejny tydzien sluchania i czytania o astmie uczyni ze mnie eksperta w tej dziedzinie :)
Martucha
użytkownik
 
Posty: 37
Na forum od: 4 sty 2008, 21:31

Postprzez Del_Rey » sobota, 27 lut 2010, 15:46

basianek napisał(a):HeHe :)
No to o Adamie się zgodzę... ;)
Co do Justyny to racja, że w lodówce można ją nawet znaleźć... Ale z tymi źle nasmarowanymi nartami i za łatwej trasie to sądzę, że to prawda...
Zobaczymy co będzie jutro (znaczy dzisiaj już... ;) )
:)

Jak jest za łatwa trasa, to czemu ma problem wygrać ;) Trochę podjazdów i zjazdów jest. Trasa została zatwierdzona,wiec chyba jej poziom trudnosci jest odpowiedni. Jeden lubi to,drugi tamto. To nie są zawody we wbieganiu pod górę na nartach. Na niemieckiej TV sie dziwili,czemu Kowalczyk zjezdza plugiem i do tego tak bardzo po zewnetrznej.Jak zjazd dopracuje,to bedzie niezłym "czempionem". I fakt. Wiecej dyplomacji w wypowiedziach.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 27 lut 2010, 16:40

Jak Kowalczyk miała walczyć o złoto jak w pierwszej szóstce było 5 zadowdniczek na koksie??? To nie jest sport to walka o wyniki wszystkimi możliwymi sposobami - łącznie z legalnym dopingiem.
Ostatnio edytowano sobota, 27 lut 2010, 16:40 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez YoShi » sobota, 27 lut 2010, 22:57

Udało sie jej :) Brawo.
Co do koksu. Kali ukrasc krowe, dobrze, Kalemu,to już zle.

Otylia jak zdobywała, to dobrze. Korzeniowski też. Sikora też. Co ich łączy? Mają astmę :)
Nic co nie jest zabronione, jest dozwolone. Czy to sie podoba, czy nie. Olimpiada dawno przestała być zawodami dla amatorów. Nie słyszałem o legalnym dopingu. Chyba,że oklaski i trabki.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Postprzez basianek » sobota, 27 lut 2010, 23:33

JEEEST!! :D
Pięknie :D
Złoto Justyny :D i BRĄZ panczenistek w drużynie !!! :D
Po prostu piękny wieczór... :) :) :)
:D
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: Olimpiada

Postprzez Del_Rey » wtorek, 5 mar 2013, 14:07

Jak już trener pianę toczy, to chyba nie jest za fajnie w ekipie...

http://sport.wp.pl/kat,135754,title,Wie ... omosc.html
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron